Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

USG piersi.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 31-01-2007, 16:43    Temat postu: USG piersi. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy to dobry dział bo mam pytanie do mam Cool ale w dzieciach jakoś mi ten temat nie pasuje Puszcza oko więc jakby co proszę o przeniesienie

Otóż wyczytałam na innym forum, że każda kobieta po zakończeniu karmienia powinna obowiązkowo zrobić usg piersi Neutralna

Robiłyście? a może dotyczy to przypadków długodystansowego karmienia?

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 31-01-2007, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja usg piersi robię co roku. Akurat wtedy wypadło po zakończeniu karmienia.

Troszkę zmieniłam temat.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 31-01-2007, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

to jednak mieli rację na tamtym forum Niezdecydowana

peelku a gdzie robisz i ile to kosztuje i trwa?

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Sro 31-01-2007, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
to jednak mieli rację na tamtym forum Niezdecydowana

peelku a gdzie robisz i ile to kosztuje i trwa?

Nie wiem czy mieli rację czy nie. Mój lekarz poprostu mnie pilnuje i co roku robię usg.
Robię je w LUX MEDzie na Racławickiej. Tam mam abonament. Ale z tego co kojarzę to jest to koszt około 100 pln - właśnie w LUX MEDzie. I każdy z ulicy może tam zrobić. Pewnie w innych gabinetach to kosztuje inaczej - w zależności od ceny wizyty. W niektórych pewnie jest to nawet w cenie ale wizyta też około 100. Więc na jedno wychodzi.

Badanie trwa kilka minut. Dostajesz wydruk fotek z dokładnym opisem. I od razu ten co robi usg mówi czy jest wszystko ok czy nie.
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 31-01-2007, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia Lux Med jest też na KENie - jeżeli miałabyś tutaj bliżej.
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Sro 31-01-2007, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mako.mako napisała:

Edzi chyba będzie bliżej do centrum.
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 31-01-2007, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
mako.mako napisała:

Edzi chyba będzie bliżej do centrum.

To jeszcze na Jerozolimskich jest ale nie pamiętam numeru.
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Sro 31-01-2007, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

i w Silver Screenie, i po tamtej stronie Wisły, i na Szeserów....

jest tego trochę. Trzeba wejść na stronę a najlepiej zadzwonić na info - tam wybiorą najbliższą placówkę ze sprzętem do usg ( bo nie wszędzie jest).
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 31-01-2007, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki.
Tak, zdecydowaie bliżej mam do Centrum Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Shannen

PostWysłany: Czw 24-05-2007, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja musze sie wybrac na takie badanie Cool
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 24-05-2007, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robiłam USG piersi jakieś 2 miesiące temu, bo wydawało mi się, że wyczułam jakiegoś guzka - włókniaczka czy coś takiego. Na szczęście nic nie było. Uśmiechnięta
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 24-05-2007, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nadal karmię, ale gdzieś to też słyszałam. Sama chyba też skorzystam. Uśmiechnięta

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Pią 25-05-2007, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Laurette- ja karmię ale wybieram sie na to badanie.
Mój lekarz powiedział że to nie przeszkadza. Tylko przed badaniem dobrze jest "opróżnić" piersi a lekarz od usg na pewno sobie poradzi.
Powrót do góry

Betii

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 23-08-2007, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny,róbcie sobie usg piersi,bo to bardzo ważne.Sama robie je co 3 miesiace,ponieważ lecze się onkologicznie i jestem po operacji piersi.Guzek w miarę szybko wykryty jest uleczalny w 100%.Wierzcie mi,że ta paskudna choroba nie wybiera,chorują na nią coraz to młodsze osoby.Kiedys myslałam,że jestem za młoda,żeby zachorować,a jednak. Smutna Smutna Smutna Rok temu byłam u schyłku swoich sił,ale udało się.Pozdrawiam.
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Czw 23-08-2007, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Betii napisała:
Dziewczyny,róbcie sobie usg piersi,bo to bardzo ważne.Sama robie je co 3 miesiace,ponieważ lecze się onkologicznie i jestem po operacji piersi.Guzek w miarę szybko wykryty jest uleczalny w 100%.Wierzcie mi,że ta paskudna choroba nie wybiera,chorują na nią coraz to młodsze osoby.Kiedys myslałam,że jestem za młoda,żeby zachorować,a jednak. Smutna Smutna Smutna Rok temu byłam u schyłku swoich sił,ale udało się.Pozdrawiam.

Uważam ,że lekarze nie kierują na coroczne badanie piersi. Mi kazali przychodzięc co 2 lata. Owszem mam już wiek ,ale 2 lata ,to długi okres na ,to ażeby zachorować. Postanowiłam inwidualnie chodzić na badania co rok.

. Betii jestem pełna podziwu dla Ciebie. Buziak
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: