Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

USG piersi w Krakowie - gdzie wykonać ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majteczka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 07-02-2017, 12:09    Temat postu: USG piersi w Krakowie - gdzie wykonać ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Część, w Krakowie jestem od niedawna, pierwszy rok studiów i szukam kogoś z tego miasta kto mi powie gdzie mogę wykonać prywatnie badanie USG piersi w miarę szybko i dokładnie ? Jest Mieszkam na Nowej Hucie i najbliżej mam przychodnię nzozrevita - tylko bym chciała poznać opinie czy tam warto się udać czy szukać czegoś innego, zależy mi na czasie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 08-02-2017, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W NZOZ Kryniczna zrobisz prywatnie USG u dr Trąbki. Cena to chyba 100zł. Ja tam chodzę do gina i mogę polecić.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: