Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W czym chodzicie po domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 27-06-2014, 15:30    Temat postu: W czym chodzicie po domu? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja normalnie w spodniach od dresu i podkoszulku - wygodnie i ciepło. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kasiam43

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 02-07-2014, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wygodne, czyste, porządne ciuchy. Takie, w ktorych dobrze się czuję i nie wyglądam obciachowo kiedy spotkam sąsiada Puszcza oko jak wynoszę śmieci. Mogą to być nawet lekko obszarpane dzinsy i tshirt, ale czysty i nie sprany do imentu. Żadnego rozmamłania zwłaszcza przy swoim facecie. Latem, kiedy upały mam ulubioną galabiję pod którą nic nie noszę. Zimą ciepły polar, grube skarpety. Mam zasadę - trzymaj klasę, zwłaszcza, ze nie jestem juz młodą dziewczyną, która w byle czym będzie wyglądac ekstra.
Powrót do góry

alkanowacka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 03-07-2014, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po domu - tylko wygodnie!
Co niestety ma swoje konsekwencje, bo kiedy ktoś wpada z niespodziewaną wizytą, to albo umykam do łazienki albo witam kogoś w starej, przykrótkiej tunice, pod którą nie chciało mi się zakładać stanika. Tak, wiem, porażka Zakłopotana
Powrót do góry

mariolka555

PostWysłany: Pią 04-07-2014, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najwygodniej w dresie i koszulce. Uśmiechnięta
Powrót do góry

pankejk

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 12-09-2014, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli nigdzie nie byłam i się nie wybieram to getry i luźna bluzka (zimą sweterek Uśmiechnięta )
Powrót do góry

KarolinaBuu

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 01-10-2014, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

po domu zawsze dresiaki i jakas bluza! Najwygodniej na świecie Uśmiechnięta
Powrót do góry

mirella23

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 02-10-2014, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nie lubię chodzć w dresie, wybieram raczej leginsy i do tego sweter, bluzka, takie same jak na dwór.
Powrót do góry

mrowenka

Zodiak: Rak
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 03-10-2014, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepszy dresik i kapcie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 07-10-2014, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najczęściej dres i jakaś koszulka, ogólnie na luzie Puszcza oko
Latem jedyne co to dochodzą sukienki
Powrót do góry

kuku

PostWysłany: Pon 13-10-2014, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Legginsy i t-shirt Puszcza oko
Powrót do góry

panigadżet

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 14-10-2014, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dres i tylko dres! Najwygodniej Uśmiechnięta
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 15-10-2014, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do sprzątanie i brudzenia się dres, ale jednak szkoda mi mojego m, żeby widywał mnie talko taką, a do pracy elegancką, więc wyciągam jakies sukienki, spódnice wygodne, kobiece, a niekoniecznie już modne, albo legginsy - mój uwielbia pupę w leginsiakach. Złośliwa
Powrót do góry

Molly

PostWysłany: Wto 28-10-2014, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Stawiam na wygodę, ale tylko taką żeby pozwalała mi na "godny" wygląd w chwili gdy przyjdzie komuś drzwi do mojego gniazda niespodziewanie otworzyć Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Sob 01-11-2014, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sposób na wierność.
Powrót do góry

marbisek

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tygodniu dresiaki, niedziela elegancko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Skocz do: