Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W czym chodzicie po domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yolanta

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 09-06-2011, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też raczej na luzie, chociaż lubie się ładnie ubrać dla mojego M. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 09-06-2011, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam tak, że jak tylko przychodzę do domu - od razu się przebieram w wygodne ciuszki. Jakiś t-shirt, dresy, latem krótkie spodenki. W ciuchach, w których chodzę po ulicy jest mi w domu niewygodnie, mam wrażenie że wypycham kolana w dżinsach, gniotę wszystko i już nie będzie się nadawało do nałożenia. Mam domowe ubrania, w których mogę sobie poleżeć choćby na dywanie Złośliwa i jest mi wygodnie. Tylko, że w tych ciuchach pokazuję się jedynie przy rodzicach i siostrze. W. nigdy mnie w nich nie widział. Muszę się zacząć przyzwyczajać do jakichś normalnych ubrań w domu, albo przynajmniej zakupić coś porządnego do chodzenia po domu, bo nie wyobrażam sobie, żeby mieszkając z W. chodzić po domu "jak dziad" (tak jak teraz, he he). Bardzo szczęśliwa

Dziewczyny, a Wy zamieszkując ze swoim Połówkiem zmieniłyście nawyki ubraniowe w domu? Czy od zawsze byłyście eleganckie w domu, bądź nawet po zamieszkaniu nie brałyście takich rzeczy do głowy?Puszcza oko

Dołączone po 2 minutach 18 sekundach:

Vacanza. napisała:
Tłuste włosy? Fuuuuuj - nigdy nie dopuszczam do takiej sytaucji.
Już prędzej zdarza mi się nie ogolić nóg Rumieni się , ale to też nieczęsto, bo nie lubię być "kłująca" Puszcza oko . Ogólnie jestem wobec siebie dość wymagająca jeśli chodzi o higienę.

Też tak mam !! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Dziewczyny, a Wy zamieszkując ze swoim Połówkiem zmieniłyście nawyki ubraniowe w domu? Czy od zawsze byłyście eleganckie w domu, bądź nawet po zamieszkaniu nie brałyście takich rzeczy do głowy?Puszcza oko

Fretka ja od zawsze "wygodnie" chodzilam po domu, koszulka, szorty, bez makijazu, ktorego i tak nie nosze.
W domu mam sie czuc jak w domu, wygodnie. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W domu zazwyczaj chodzę w wygodnych dresach i koszulce - M. to nie przeszkadza. Chociaż czasami mam ochotę się jakoś fajnie ubrać. M. mi dzisiaj powiedział, że jemu to bez różnicy - jak mam ochotę się ładnie ubrać to mam to po prostu zrobić, a jak nie to nie. Więc mam zawsze jakieś wyjście. Złośliwa Czasami ja wracam z pracy to nie chce mi się przebierać w jakieś wygodne ciuszki, tylko zostaję w tym co chodziłam.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak nie mieszkałam z D. i do mnie przychodził, to byłam zawsze ubrana elegancko, a jak z Nim zamieszkałam, to poszły w ruch dresy Bardzo szczęśliwa . Ale staram się teraz, żeby to były jakieś fajne dresiki, czy legginsy i jakaś sexi koszulka. Co do makijażu, to teraz latem jest to tylko tusz do rzęs.

No i uparłam się i myję włosy dzień w dzień, czasem dwa razy dziennie.

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wonderofnature właśnie o to mi chodziło.Uśmiechnięta Mieszkając razem trudno byłoby się ciągle "gnieść" w dżinsach, czy koszulach które zakładamy na codzień. Ale z drugiej strony też nie chciałabym chodzić w powyciąganym dresie, więc rozwiązanie z jakimiś ładnymi leginsami, czy fajną koszulką jest dla mnie najlepsze.Uśmiechnięta
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka mam to samo! Jak przychodzę do domu od razu się przebieram w wygodne ciuchy, nie umiem siedzieć w dżinsach bo mam wrażenie potem, że kolana mam całe powypychane i w ogóle się nie nadają do chodzenia. Bardzo szczęśliwa
Po domu chodzę w dresie, wygodnej koszulce i bez makijażu. Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak wracam do domu to zawsze wyskakuje ze spódnicy czy jeansów, które miałam. BLuzkę też zmieniam. Jakoś nie potrafię w tym funkcjonować w domu, choć np. u D. nie mam z tym problemu. Wynika to też tego, że niektórych rzeczy mi szkoda nosić po domu, gdzie sprzątam, gotuje itd.
Zazwyczaj wskakuje w domowe jeansy albo spodnie dresowe czy szorty. Na górę jakaś koszulka. Nie znoszę chodzenia w czymś podarty czy byle jak. Mój były chodził w podartych koszulkach czy spodniach po domu i jak nie wychodził, to często nie mył włosów. Doprowadzało mnie to do szału i strasznie mnie obrzydzało. Wręcz nie miałam ochoty go widzieć w domu. Niezdecydowana Często były awantury o to, to była też jedna z wad której zaakceptować nie potrafiłam i tyle.
Jeśli chodzi higienę to jestem na to uczulona i sama myję włosy zawsze rano i biorę prysznic. Na szczęście D. ma to samo, także teraz nie ma problemu o wygląd w domu. Śmiejąca się
Makijaż zmywam dopiero wieczorem raczej, bo nie chce mi się szykować do każdego wyjścia. Złośliwa
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Wonderofnature właśnie o to mi chodziło.Uśmiechnięta Mieszkając razem trudno byłoby się ciągle "gnieść" w dżinsach, czy koszulach które zakładamy na codzień. Ale z drugiej strony też nie chciałabym chodzić w powyciąganym dresie, więc rozwiązanie z jakimiś ładnymi leginsami, czy fajną koszulką jest dla mnie najlepsze.Uśmiechnięta

A czy dres musi być tylko 'powyciągany'? Przecież jest tyle fajnych sportowych ciuchów, dobrej jakości wygodnych dresów. To, że ktoś zakłada dresy nie oznacza, że wygląda jak obdarty, a jak już założy dżinsy to wygląda elegancko. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

xpagax

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ubieram się wygodnie czyli dres. Nie zwracam na to u wagi bo i tak nigdzie nie idę tylko z dziećmi w domu jestem.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przeważnie w spodniach dresowych, ale nie powyciąganych Puszcza oko.
A teraz jak jest tak ciepło- to w takiej sukieneczce, w której na pewno bym na zewnątrz nie wyszła (za krótka) Śmiejąca się.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też się przebieram w domowe rzeczy ze względu na to, że jestem pyprus. :]
ostatnio jak jest tak gorąco noszę normalny tshirt i wściekle zieloną spódniczkę, która ledwo zakrywa mi tyłek ale jest miękka, wygodna i nie krępuje mi ruchów.
Jak jest chłodniej to albo legginsy albo dresy. Nie miałam problemów żeby chłopak mnie w nich widział, bardzo mu się podobała moja pupa w również w dresach. :]
Makijaż robię jak gdzieś wychodzę, nie widzę potrzeby, aby być pomalowaną w domu. Ale jak już mam to zmywam dopiero wieczorem.

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dziuba napisała:
... i wściekle zieloną spódniczkę, która ledwo zakrywa mi tyłek ale jest miękka, wygodna i nie krępuje mi ruchów.
Ciekawe jak wygląda - wrzuć foto . Bardzo szczęśliwa Oczywiście miej ją na sobie. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śpiący napisała:
Ciekawe jak wygląda - wrzuć foto . Bardzo szczęśliwa Oczywiście miej ją na sobie. Złośliwa

Haha to nie fotka.pl żebym tu siała zgorszenie. Puszcza oko

A Ty Jacuś w czym śmigasz po domu? Wyskakujesz z koszuli pod krawatem w luźne porcięta?Uśmiechnięta

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziuba jakie zgorszenie. Złośliwa
Ja i krawat ?? Nie lubię i nie polubię. Gajerek dla mnie to jak dyby. A po domu to zawsze spodenki i koszulka - czy zima czy lato . Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Skocz do: