Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W czym chodzicie po domu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margot

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 24-07-2011, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

graszka napisała:

Mąż mówi na mnie : DRESIARA Bardzo uśmiechnięta

Hahaha Graszka rozwaliłaś mnie! Normalnie ja też w takim razie jestem dresiara. Witaj w klubie. Złośliwa

Maleństwo to ty normalnie jesteś seks-bomba, jak tak latasz w tej bieliźnie po mieszkaniu. Złośliwa Kusisz, oj kusisz. Listonoszowi też tak otwierasz w negliżu jak przyjdzie? Złośliwa Albo Panu z Gazowni? Złośliwa

Podpis Sometimes the sun shines through the rain ...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika_2721

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 24-07-2011, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja najchętniej w dresiku bo mi najwygodniej. Bardzo szczęśliwa
Czasami zakładam jeszcze leginsy i do tego tunikę taką bez ramion Uśmiechnięta.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 24-07-2011, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Patrze prze dziurkę i jak przystojniak to zakładam coś przeźroczystego. A jak stary Pan to zakładam dres. Bardzo szczęśliwa

Ostatnio w piżamie przyjmowałam kominiarzy. Śmiejąca się

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

JohnnyBravo

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 25-07-2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to latem najbardziej lubię w samych gatkach ale bardzo rzadko bo najczęściej gdzieś trzeba iść, coś zrobić itp.
poza tym nie będę narzeczonej świecił cały czas kiedy ona zmarźluch.

Najczęściej są jakieś dresy albo krótkie spodenki (rybaczki czy jakoś tak).
Powrót do góry

mrowka84

Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rano, jak tylko wstane chodzę nago Uśmiechnięta a w ciągu dnia w czymś co jest wygodne, ale oczywiście nei zakładam starych, rozciagnietych i poplamionych dresów
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

PO domu lubię chodzić w leginsach albo dresach...ale często zakładam luźne przewiewne sukienki- wtedy raczej spędzam czas w ogrodzie Uśmiechnięta

Makijaż nie zawsze i M to nie robi różnicy:].

Jeżeli chodzi o spanie to zależy kiedy Uśmiechnięta latem śpię często w satynie jakiś koszulkach, zimą wole ciepłą piżamę Bardzo szczęśliwa M. by wolał żebym najlepiej nago spała Złośliwa .
Powrót do góry

Alessa

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najczęściej spodnie dresowe i jakaś koszulka. A jak jest bardzo ciepło to letnia sukienka, albo spodenki i bluzeczka na ramiączkach. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Red_Rose

Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeważnie po pracy zakładam bawełniane spodnie, lubię chodzić bez majtek. Więc tylko spodnie i jakaś koszulka. Latem to spodenki lub spódnica, też bez majtek. Zakłopotana

Podpis Ludzie inteligentni się nie nudzą,
Ludzie inteligentni nie interesują się plotką.
Ludzie inteligentni są sobą!
Powrót do góry

Margot

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Red_Rose napisała:
Przeważnie po pracy zakładam bawełniane spodnie, lubię chodzić bez majtek. Więc tylko spodnie i jakaś koszulka. Latem to spodenki lub spódnica, też bez majtek. Zakłopotana

Red jakie zwierzenie! Śmiech do łez

Ja tam po pracy albo w piżamkę (jak wracam późno) albo mój ukochany dresik. A co! Ma być wygodnie! No a jeśli chodzi o generalnie poza pracą to lubię chodzić na luzie - dżinsy, trampeczki, kuse koszulki, bo w pracy generalnie mamy dress code bardzo elegancki, więc chodź poza pracą mogę się poczuć luzacko. Uśmiechnięta

Podpis Sometimes the sun shines through the rain ...
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 09-08-2011, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Legginsy lub rybaczki i koszulka. Uśmiechnięta

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Ania...

PostWysłany: Pią 21-10-2011, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazwyczaj w jeansach i koszulce jakiejś. Latem nawet nago bo tak mi najwygodniej.
Powrót do góry

fiana

PostWysłany: Sob 22-10-2011, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stawiam na wygode, a wiec glownie dresik.

W kwestii malowania, to nie mam czasu na to i przewaznie nie mam makijazu
Powrót do góry

lala874

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dresik, czasem szlafrok męża (bo jest duży i cieplutki).
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 01-01-2012, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeważnie ubieram leginsy i tunikę do tego, włosy zawsze mam rozpuszczone.
Powrót do góry

just-in-time

PostWysłany: Pon 02-01-2012, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nieśmiertelne dresiki. Bardzo szczęśliwa Mój Mężczyzna nie ma nic przeciwko, bo sam też w dresikach po domu chodzi. Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

Skocz do: