Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W czym chodzicie po domu?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 8:23    Temat postu: W czym chodzicie po domu? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pytanie jak w temacie, skierowane do Dziewczyn, które już mieszkają ze swoją Połówką Uśmiechnięta Czy ubieracie dres, żeby było wygodnie, a może staracie się cały czas wyglądać sexi? I czy to wogóle ma znaczenie dla Waszych Facetów??? Ja np. chodzę często w dresie, ale prawie zawsze jestem umalowana, tylko z moim makijażem jest tak, że ja sama źle się czuję bez niego. Zawsze mam umalowane paznokcie, ale... Często przetłuszczone włosy Uśmiechnięta Czy to może zniechęcić Faceta?

Moja koleżanka znowu ciągle śpi w koronkach, zawsze chodzi po domu wystrojona, ładnie uczesana, nie wiem czy przypadkiem nie kładzie się spać w makijażu Śmiejąca się

Jak to jest u Was?

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze nie mieszkam z moim P. ale jak u niego śpię to chodzę w dresach bo wygodnie, nie maluję się, włosy tez tylko związane w kucyk.

Uważam, że to bez sensu żeby się stroić codziennie bo chłopak/mąż patrzy. On nas kocha zawsze a nie tylko jak jestem super wystrojona Uśmiechnięta.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja bym była dość ostrożna w tym popadaniu w dres i przetłuszczone włosy, bo "facet i tak mnie kocha". Można sobie w ten sposób łatwo sprowadzić w życie kłopoty ... czy Wy lubiłybyście gdyby to facec kręcił się koło Was z przetłuszczonymi włosami i spodniami ala Fredek Kiepski? Przecież i tak go kochacie . Puszcza oko

Najważniejsze moim zdaniem jest żeby kobieta była świeża chodząc po tej chałupie, czy to w dresach czy obcasach. Pamiętajmy, że monotonia nie jest wskazana, więc jak od czasu do czasu się wystroimy to tylko sprawi, że będzie fajniej. A spanie w koronakach to super pomysł, spróbujcie kiedyś . Puszcza oko
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę albo ubrana w dres, albo tak, jak wychodzę do miasta. A że na co dzień nie stroje się w koronki czy inne cuda, to w domu wyglądam normalnie. Mój makijaż codzienny to minimum - podkład, trochę utrwalającego pudru i tusz do rzęs. Nie stroję się dla A. Lubię czuć się wygodnie, nieskrępowanie i swobodnie. Wtedy, kiedy jest okazja ubieram się inaczej, inaczej maluję.
A dresów mam kilka - długie szerokie, w których najczęściej robię coś przy domu, dopasowane kolorowe, w których biegam albo wychodzę przed dom "na luzaka" posiedzieć w ogrodzie i pobawić się z psami, które zazwyczaj ubrudzą mnie łapami.
Nie lubię spać w koronkach - gryzą mnie, uwierają. Wolę bawełniane albo satynowe piżamki, czasami śpię w dużym t-shircie.

Ostatnio zmieniony przez september dnia Pon 16-05-2011, 8:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

wonderofnature

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A w czym ja mam spać, jeśli mój D. nie znosi koronek? Twierdzi, że kojarzą Mu się z halką swojej babci Śmiejąca się Pozostają mi pidżamy w żyrafy i biedronki Śmiejąca się W satynie mi zimno Złośliwa

A co do przetłuszczonych włosów, to moje są takie, że jak rano umyję, to na wieczór juz mam tzw. smalec Wściekła A układają się cholernie cieżko, więc codziennie ich nie myję, no chyba, że mam wyjść z domu...

/Albert Camus/
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie cierpię dresu, więc w nim nie chodzę. Po domu zawsze mam na sobie ubranie w którym potem wychodzę. Od razu jak wstaje myję włosy i się maluje. Dla swojego własnego komfortu, nie czyjegoś. Puszcza oko

Śpię w jakiś majtkach, bokserkach, a na górze T-Shirt.

A chodzenie z tłustymi włosami mnie strasznie obrzydza i jest aseksualne. Puszcza oko
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Piżamy w biedronki i żyrafy są fajne, ja mam w krowy . Bardzo szczęśliwa Bardziej chodziło mi o to, żeby nie "osiadać na laurach" i od czasu do czasu się postarac i wystroić. I tyle, rozmaitości są pociągające.
Powrót do góry

wonderofnature

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tymi smalcami, to chodziło mi o to, że i tak co bym nie robiła, to wieczorem powinnam wsadzić głowę pod kran i znów myć. I rano od nowa... I tak w kółko Skonsternowana

A co z bielizną? Wasi Mężczyźni zwracają na nią uwagę? Mój chyba tylko, jak kupię coś nowego... A tak? Interesują go tylko pończochy, a przecież nie będę w nich biegać po domu Uśmiechnięta

/Albert Camus/

Ostatnio zmieniony przez wonderofnature dnia Pon 16-05-2011, 8:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wonderofnature napisała:
Z tymi smalcami, to chodziło mi o to, że i tak co bym nie robiła, to wieczorem powinnam wsadzić głowę pod kran i znów myć. I rano od nowa... I tak w kółko Skonsternowana

Dlatego ja myje codziennie rano. Puszcza oko
Nikomu nie robi różnicy w jakich włosach idę spać. Złośliwa
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przetłuszczonych włosów też nie lubię. Luzuje sobie wtedy, kiedy choruję - wtedy je zaczesuję gładko do góry i nie jest to tak widoczne, ale nie umycie głowy przez więcej niż trzy dni już u mnie odpada. Sama widzę jak wyglądam i źle się z tym czuję.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Spodnie jeansy stare, które świetnie modelują sylwetkę, ale niestety juz nie dają się nosić do ludzi, na górę wygodny t-shirt. Jak przychodzę do domu to zmywam makijaż i wiąże włosy w koczek. Mój połówek woli mnie bez makijażu. co do przetłuszczonych włosów, to niestety ja jak umyje swoje rano to i atk wieczorem mam je tłuste juz taki urok a mycie włosów 2 razy dziennie mija się z celem.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

wonderofnature

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Margoth, witaj w klubie... Puszcza oko Z tymi włosami to masakra, najgorsze jest to jak rano umyję, a wieczorem okazuje się, że mamy gdzieś wyjść i od nowa Polska Ludowa Smutna

/Albert Camus/
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wonder ja stosuje raz na tydzień płukankę z nafty kosmetycznej i nie jest źle, do wieczora wytrzymują jakoś.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

wonderofnature

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przerobiłam i naftę i inne wynalazki... Już się przyzwyczaiłam, taka moja uroda.Uśmiechnięta

/Albert Camus/
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 16-05-2011, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dresy zakładam tylko jak ćwiczę, jakoś nie lubię w nich chodzić. Po domu chodzę przeważnie w tym, w czym normalnie chodzę do pracy czy w ogóle do ludzi. Ubieram się różnie, czasami na sportowo, czasami bardziej elegancko, seksownie więc K. nie widzi mnie w kółko w jednym i tym samym.
Z takich rzeczy typowo po domu, w których nie wyszłabym do ludzi mam tylko powyciągane koszulki i stare spodnie, które zakładam do sprzątania.
Mycie włosów, makijaż - z włosami nie mam specjalnego problemu, myję je raz na jakies dwa dni, ponieważ kręcą się czasami jak głupie to je spinam i tyle a makijaż robię przeważnie dla siebie, K. nie przeszkadza jak nie jestem umalowana.
Śpię zawsze nago (chyba, że mam okres), nawet kiedyś śmialiśmy się z K., że kupowanie mi jakiś koronek byłoby stratą pieniędzy bo co najwyżej ubrałabym je na kilka minut do łóżka. Puszcza oko

Zgadzam się z Jagą, że nie można ciągle pokazywać się w byle czym swojemu facetowi, ale z drugiej strony nie popadajmy też w paranoję. Jeśli mamy wolny wieczór, nigdzie nie wychodzimy i mam ochotę zwyczajnie poleżeć w czymś wygodnym to nie będę na siłę super się ubierała tylko założę ulubione, wygodne ciuchy i w nich spędzę ten wieczór. Jeśli juz mieszkamy razem, to nie można oczekiwać od siebie, że będziemy się ciągle stroić, jak na randki tylko, że prędzej czy późnej facet zobaczy mnie właśnie w byle czym, nieuczesaną i bez makijażu i będzie się musiał pogodzić z tym, że wyglądam tak, jak wyglądam. Puszcza oko

Uwagi  Poprawiłam post.
Gizmowa.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Skocz do: