Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W jakich pozycjach zasypiacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasiu to prawda Śmiejąca się Ja też tak leże moment i K. drętwieje ręka i bok a ja muszę się wtulić w poduszkę na brzuchu. Inaczej nie zasnę......a dziwie się ludziom jak mogą zasypiać na plecach. U mnie nie ma szans Uśmiechnięta

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też za Chiny nie zasnę na plecach Bardzo smutna

Musze na brzuchu inaczej mogę zapomnieć o spaniu, zastanawiam się jak ja będę spała w ciąży Zszokowana
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja też nigdy nie zasnę na plecach.

Poza tym zauważyłam, że jak śni mi się coś złego i się obudzę, leżę wtedy własnie na plecach Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mako.mako napisała:

Musze na brzuchu inaczej mogę zapomnieć o spaniu, zastanawiam się jak ja będę spała w ciąży Zszokowana

Na bocznego pelikana!! Śmiejąca się Śmiejąca się Ja tak spałam prawie do końca Bardzo szczęśliwa

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Ostatnio zmieniony przez Kasia dnia Pon 12-02-2007, 12:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Za zasypiam najczęściej na lewym boku. I wyobraźcie sobie że prawie w ogóle nie wiercholę się w nocy - budzę się i dokładnie w tym samym miejscu mam nogi, ręce i ...psa.
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja znam takiego śmiesznego faceta który przez cała noc sie nie rusza, spi w jednej pozycji Zszokowana
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mako.mako napisała:
A ja znam takiego śmiesznego faceta który przez cała noc sie nie rusza, spi w jednej pozycji Zszokowana

A kogo Podejrzliwa

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jak śpię w nocy na plecach to budzę się "połamana". Czasami nawet tak, że żebra mnie bolą i oddechu złapać nie mogę. Nie wiem czym to jest spowodowane. Smutna

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 08-02-2007, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nawet nie wiem Myśli . Ale zazwyczaj zasłaniam łapkami, poduszką itp. twarz (taka fobia).
A... jak pościelka jest zimna to juz w ogóle byle jaka pozycja by mnie zadowoliła. Nieprzyzwoity

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przez całe życie chyba zasypiałam na brzuchu z jaśkiem pod ręką i podciągniętą jedną nogą, ale w ciąży zmuszona byłam spać na boku Bardzo smutna bo na plecach nawet nie mogłam sobie tego wyobrazić a poza tym ponoć niezdrowo Niezdecydowana . No i tak przez całą ciążę się męczyłam i wciąż powtarzałam, że jak tylko urodzę zaraz położę się na brzuchu.Marzenia - bo teraz mam piersi jak balony, w dodatku pełne mleka i nie ma opcji bym mogła tak zasnąć Smutny No ale nic nie trwa wiecznie i jeszcze dopadnę tę pozycję Crazy
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedys zasypialam na brzuchu, teraz na prawym boku, jedna reke pod poduszka, druga pod polikiem, koldra miedzy nogami Puszcza oko
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew

PostWysłany: Nie 11-02-2007, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
koldra miedzy nogami Puszcza oko

Też tak robię Śmiech do łez i zauważyłam już u kilku osób też... coś w tym jest Przewraca oczami

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

gabi32

Zodiak: Panna

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no z ta kołdrą to ja tez spie .... ale dwie poduszeczki musza byc Uśmiechnięta
Powrót do góry

mexaa

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

koldra miedzy nogami no wlasnie tez tak zasypiam no i oczywiscie jasiek pod reka Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazwyczaj podkradam się na poduszkę męża,który narzeka jak mały tapczan mamy a potem na brzuchu i musze być koniecznie dobrze opatulona kołdrą którą i tak tracę w nocy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 3 z 19

Skocz do: