Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W jakich pozycjach zasypiacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 21-06-2007, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak sama śpię to zazwyczaj na boku i to z podkurczonymi nogami. A jak z moim Miśkiem Zakochany to w tak zwanej pozycji na łyżeczkę, Uśmiechnięta (jakoś inaczej nie potrafię), wtedy mi jest naprawdę dobrze Bardzo uśmiechnięta , no i czuję się bardzo bezpiecznie...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mishi

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 04-07-2007, 22:53    Temat postu: Re: W jakich pozycjach zasypiacie? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie różnie to bywa, chyba jednoznacznie nie można powiedzieć. Zasypiam napewno różnie. Ale również lubiłam i nadal lubie zasypiać na plecach i ze zgiętymi kolanami. Ostatnio zasypiam na brzuchu.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Shannen

PostWysłany: Czw 05-07-2007, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na brzuchu nie potrafię spać. Cool Zwykle kładąc sie zasypiam na boku
z podkurczonymi nogami lub zwyczajnie na plecach. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

hania

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 05-07-2007, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na boku a potem na wznak.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 05-07-2007, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio ja przychodze z pracy i klade sie lozka przytulam sie do polowka na jakies 5 min a potem odwracam sie do niego plecami i dopiero moge zasnac z kolderka miedzy nogami Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Czw 05-07-2007, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Ja przytulam się do mojego W w taki sposób on leży na lewym boku wypina siedzienie do tyłu ,a ja obracam sie też na lewy bok i przylegam do niego. Prawa Ręka moja spoczywa na jego obłosionym brzuchu(lubię jego brzuch) Lewa ręka spoczywa na jego łysince Uśmiechnięta Tak zasypiam ,a potem odwracam się od niego i śpię na prawym boku w pozycji embrionalnej do rana.
Moje zasypianie jest takie ,bo długo spałam z misiem. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 05-07-2007, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

janka napisała:
Uśmiechnięta Ja przytulam się do mojego W w taki sposób on leży na lewym boku wypina siedzienie do tyłu ,a ja obracam sie też na lewy bok i przylegam do niego. Prawa Ręka moja spoczywa na jego obłosionym brzuchu(lubię jego brzuch) Lewa ręka spoczywa na jego łysince Uśmiechnięta Tak zasypiam ,a potem odwracam się od niego i śpię na prawym boku w pozycji embrionalnej do rana.
Moje zasypianie jest takie ,bo długo spałam z misiem. Uśmiechnięta

Pozycja na lyzeczke, to tak jak ja Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

AGUSIA

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 09-07-2007, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja odkąd pamiętam, to kiedy byłam mała to zasypiałam na brzuszku, potem zaczęłam zasypiać na prawym boku, nogi skurczone a ręcę wyciągnięte do przodu, a kiedy rano zaczynam się budzić, to zwykle śpię na plecach z nogami zgiętymi w kolanach.. a ręce mam na piersiach skrzyżowane! Przewraca oczami
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 10-07-2007, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja, aby zasnąć muszę przejść kilka "etapów" Puszcza oko : najpierw na plecach, potem na lewym boku, potem na brzuchu- jak zasypiam na boku i brzuchu to ręcę muszę mieć pod poduszką- moim jaśkiem, bez którego ciężko jest mi zasnąć...
A jak spię z moim K to w pozycji "na łyżeczkę" na lewym boku albo zasypiam na jego torsie...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

joanna1984

Zodiak: Lew

PostWysłany: Sro 11-07-2007, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli zasyiam sama to na lewym boku w pozycji embrionalnej. Jeśli z moją połową to przytulam sie do jego owłosionej klaty. Taka pozycja ma jednak jedna wadę - kłaczki włażą mi do nosa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Kasiula30

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Czw 12-07-2007, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja zawijam się w kołderkę jak taki kokonik i zasypiam na prawym boczku Puszcza oko
Powrót do góry

Kotunia

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 17-07-2007, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja zupełnie do niedawna zasypiałam na "mumię" Śmiejąca się czyli na pleckach, ze złączonymi nogami a ręce skrzyżowane na piersi. I do tego obowiązkowo chrapanie Puszcza oko
Powrót do góry

Xavier

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 22-07-2007, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aktualnie zasypiam na prawym boku Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kassandra

Zodiak: Byk

PostWysłany: Nie 22-07-2007, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na brzuchu lub na lewym boku w pozycji embrionalnej Uśmiechnięta

Podpis I pośród pochylonych głów
Dawał mi rozkosz albo ból!

Razem od 4.02.2008 Uśmiechnięta
Powrót do góry

pokahontaz1

PostWysłany: Pią 10-08-2007, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

tylko i wyłącznie na pleckach Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 5 z 19

Skocz do: