Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wady antykoncepcji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 01-12-2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehe MAri faktycznie się troszkę uśmiechnęłam pod nosem, po tej wypowiedzi Bardzo szczęśliwa.
A My niestety od 2 miesięcy na prezerwatywach...ble, ble i ble aczkolwiek nie ma wyjścia. Ale w czwartek idę do endokrynologa zdiagnozować tarczycę i jak wszystko będzie ok to za jakiś czas (pewnie ok kwietnia) wracam chyba do antykoncepcji normalnie, chociaż na najbliższe 2 lata, a później się zobaczy...może odstawimy na dłuższy czas Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 01-12-2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To sugeruje bardzo wąsko pojęte starania... Bardzo szczęśliwa. No ale, życie zweryfikuje Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Wto 01-12-2009, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dobrze ujęłaś...wąsko pojęte, bo przez najbliższe 2 lata nie ma szans, powiedziałabym, że nawet 3..a później na pewno zaszalejemy. D. będzie zadowolony, bo widać jak Mu się oczy cieszą gdy patrzy na dzieci Puszcza oko.
A jak będzie dalej to zobaczymy, w końcu są rzeczy ważne i ważniejsze, z niektórymi można poczekać inne nie będą czekały Puszcza oko.

A co do antykoncepcji, to narazie się nie nastawiam pozytywnie, że się uda tak szybko wrócić do hormonów, ale może ...
Powrót do góry

basia88

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 10-02-2010, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam Uśmiechnięta

ja zaczęłam brać Microgynon 30 ed jak na rzie nie mam absoltnie żadnych złych efektów.. nie mam żadnych nudnośći czy nadmiernego apetytu bólów głowy itp... biorę je tydzień dopiero ale nie mam żadnych Uśmiechnięta

będe pisać jak się jakieś pojawią... mam nadzieje ze nie bede miec ale jak coś napisze

pozdrowionka Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 10-02-2010, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynka moja kolezanka bierze leki na nadczynnosc tarczycy i jest na antykach, wiec jakos da sie to pogodzic o ile bedzie u was taka potrzeba. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

żmijka

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Sro 10-02-2010, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie wada brania tabletek jest to, że muszę je brać codziennie i określonej porze. W pierwszym miesiący zażywania źle się czułam, często mdlałam. Ale podobno organizm tak reaguje na dawkę hormonów. Na szczęście objawy ustąpiły, teraz po 2 latach zażywania Novynette od czasu do czasu bolą mnie piersi.

Podpis ... już teraz wiem, szczęście chowa się wśród zwykłych dni...
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran

PostWysłany: Czw 11-02-2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety mało które tabletki toleruję dobrze, przeważnie po większości mam takie migreny, że nie jestem w satnie wstać z łóżka... plastrów też próbowałam i szkoda gadać... dlatego teraz odstawiłam zupełnie i zabezpieczamy się z mężem tylko prezerwatywą... Niezdecydowana niestety zastanawiam się głęboko nad ponowna próbą powrotu do pigułek bo mam takie bóle miesiączkowe że 2 dni leżę i zdycham dosłownie bo żadne środki przeciwbólowe nie działają Smutna

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

NIKITA

PostWysłany: Pon 15-02-2010, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po odstawieniu tabletek od razu moze mnie glowa bolec.. eh... no i straszny bol jajnika ;/ale juz tyle tych tabletek bralam Smutna ze nie chce jak narazie zmieniac bo np minipiguła Harmonet - jeszcze mi gorzej dawała w tyłek Bardzo smutna Smutna Smutna

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od 6 lat stosuje novynette na początku leczniczo a teraz już antykoncepcyjnie. Plusy to brak bolesnych miesiączek ( czasami nawet lądowalam nieprzytomna z bólu w szpitalu) i większe piersi. Minus to +2 kilo do wagi- ta woda w organiźmie, ale przynajmniej nie mam teraz niedowagi. Prezerwatywa - hmm z zapachem sobie poradziliśmy kupowaliśmy czekoladowe:P nigdy nie pękła.
Tylko sie teraz troszke martwie, bo mi koleżanka nagadala ze jak sie dlugo tabsy bierze, to potem w ciaże nie mozna zajść a ja glupia ją slucham:(

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

milka

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tynka z tego co wiem nie jest to udowodnione naukowo więc spokojna głowa, ja tez już długo biorę antykoncepcję, teraz będę próbować Nuva Ring. A Novynette to swietne tabletki brałam je 2,5 roku, zero skutków ubocznych, tylko niestety zaczęłam po nich plamić i musiałam odstawić.

Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jadłam kilka lat Cilest a teraz Yasmin i nie mam żadnych skutków ubocznych, żadnych plamień ani bóli głowy. Boję się tylko że po odstawieniu pojawią się bliźniaki bo czasem się tak zdarza:)

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzidzia bliźniaki to raczej zwaliłabym na genetykę. Uśmiechnięta

Ja już biorę plasterki jakiś czas i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

żmijka

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj z tymi bliźniaki to być może że coś w tym jest. Trojaczki trafiły się mojej znajomej, po tym jak odstawiła tabletki i zaczęła starać się o dziecko. Podobno, że żadnych bliźniaków w rodzinie ani z jej ani ze strony męża nie było. A słyszałam to już od kilku osób, że jak się odkłada tabletki to jest większe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże mnogą. Nie wiem, czy jest to jakoś udowodnione, więc ręki nie dam sobie uciąć.

Podpis ... już teraz wiem, szczęście chowa się wśród zwykłych dni...
Powrót do góry

cyganeczka202

Zodiak: Rak

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko sie teraz troszke martwie, bo mi koleżanka nagadala ze jak sie dlugo tabsy bierze, to potem w ciaże nie mozna zajść a ja glupia ją slucham:([/quote]

Ja brałam też bardzo długo tabsy antypoślizgowe(od16 roku życia najpierw na regulację a później jako zabezpieczenie), gdy zdecydowałam się na dziecko to dopiero po 1,5 roku codziennej pracy Bardzo szczęśliwa- na szczęście przyjemnej- zaszłam w ciążę Śmiejąca się Lekarz mówił, że to przez tabletki nie mogłam zajśc- ale i tak szybko mi się to udało- powiedział Przewraca oczami

Podpis pierwszy i każdy kolejny uśmiech dziecka jest wynagrodzeniem za całe zło tego świata....
Powrót do góry

milka

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie straszcie bliźniakami, co Wy! Bardzo uśmiechnięta Wystarczy, że mój mąż mówi że u nas mogą się zdarzyć Puszcza oko

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: