Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wady antykoncepcji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 20-11-2010, 16:26    Temat postu: Antykoncepcja Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej ja przy tabletkach miałam tylko przez pierwszy miesiąc okres Niezdecydowana a potem wróciło wszystko do normy choć z libidem nie jest już tak jak było kiedyś przed braniem antykoncepcji.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Smieszka

PostWysłany: Sro 23-12-2015, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podczas stosowania hormonów doustnie miałam zerowe libido, plastry nie pomogły w temacie - do tego moja wątroba jest przez to w opłakanym stanie. Teraz mam wkładkę hormonalną - hormony działają miejscowo nie w krwiobiegu, nie mam problemów z zatrzymywaniem wody w organizmie czy humorami. Moja wkładka Levosert jest na 3 lata i nie muszę pamiętać o codziennym braniu pigułek, latania po recepty itp.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Sob 30-01-2016, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak masz dobrze dobraną pigułkę, to nie ma mowy o spadku libido. Owszem, może pojawić się na krótko jako skutek uboczny w początkach brania, ale nie na dłuższą metę. Jeśli nie ustępuje, konieczna jest wizyta u lekarza. Robił Ci w ogóle badania hormonalne przed dobraniem pigułki?
Powrót do góry

Smieszka

PostWysłany: Wto 15-03-2016, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam robione wszelkie badania i niby wszystko było w porządku. Nie wiem, może to też jakaś kwestia psychiki czasem Ale odkąd mam wkładkę póki co odpukać wszystko jest ok.
Powrót do góry

pankejk

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 26-09-2016, 10:20    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie jakoś wszystko z libidem w normie, pigułki biorę od wielu miesięcy i ani razu mi nie spadło, mam wrażenie że wręcz wzrosło bo jakoś pewniej się czuję i nie martwię bez przerwy że zajdę w ciążę, ale to pewnie też kwestia wybrania odpowiednich tabletek Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: