Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wady antykoncepcji
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 02-10-2009, 18:32    Temat postu: Wady antykoncepcji Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczynki, chciałam zapytać o Wasze negatywne doświadczenia w stosowaniu antykoncepcji (przy czym mam tu na myśli każdą formę! od prezerwatywy poczynając, przez tabletki, plastry, kończąc na wkładkach etc.). Jakie pojawiły się u Was skutki uboczne? Jakie widzicie minusy antykoncepcji? Sporo o tym pisałyście już, ale tylko wspominając przy odpowiedziach na inne problemy, więc jeśli to nie kłopot, zbierzmy tu wszystko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 02-10-2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie tabletki powodują straszny apetyt, jestem ciągle głodna i ciężko mi się pilnować gdy w brzuchu ssie a ręce drżą z głodu. Smutna
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 02-10-2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w pierwszym miesiącu brania tabletek miałam plamienia. Potem wszystko ustało.

Przyjaciółka biorąc Cilest przytyła przez 2miesiące 4kg.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 02-10-2009, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie przy pierwszym miesiącu stosowania plastrów strasznie bolała głowa. Ale przeszło po przerwie Puszcza oko.

Co do prezerwatyw- to parę razy pękły (w sumie to wydaje mi się, że to przez nas, bo źle założyliśmy Puszcza oko ).

I tyle Złośliwa.

Ala a tabletki bierzesz na noc?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Madzio

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 02-10-2009, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tabletki. Yasminelle Uśmiechnięta .

-Miesięczne plamienia
-Codzienne bóle głowy
-Skaknie powieki i drganie ręki
-Drętwienie łydek i uczucie ciężkości
-Pojawienie się żył na nogach
-Zero apetytu na seks
-Jeśli już dochodziło do zbliżeń, było mi to obojętne. Nic nie czułam Smutna .
- I nie mozna zapomnieć o "humorze". Miałam doły, smutna chodziłam... .

- Z plusów, to powiększone piersi... Zakłopotana

Pierwszy miesiąc był nawet znośny... ale potem zaczęło się dziać.

No niestety tabletki dały mi się w znak Bardzo smutna .

Podpis "Życie to gra, więc grajmy w nią."
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pią 02-10-2009, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow, Madzio, dzielna jesteś. Ale chyba zmieniłaś je?
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 02-10-2009, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prezerwatywy:
- niezliczona ilosc pęknięć
- moze to smieszne, ale zapach latexu tez nie jest zbyt fajny

Tabletki
Gdy brałam 1 raz ( nie pamietam jakie ) byly z mysla o leczeniu, a nie antykoncepcji. Braałam je wówczas 3 miesiace i przez ten czas najbardziej doskwierały mi:
- Spuchnięte ręce, piersi, nogi itd na skutek zatrzymania wody w organizmie zapewne.
- migreny
- większy apetyt
- libido bardzo poszło w dół

Obecnie biorę Cerazette i właściwie nie widzę skutków ubocznych po za lekkim apetytem, ale jest to do opanowania. Waga spada, ciało wraca do formy po ciąży, bóle głowy miewam, ale raczej z przemęczenia niż po tabletkach, bo miałam je nawet przed nimi. Puszcza oko

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia jem je o 20:00.

Prezerwatywa tylko jej zapach mnie wkurzał, nigdy nie pekla,nic sie nie dzialo.

A przy tabletkach faktycznie miałam plamienia jeden miesiac i bóle głowy ale potem przeszło. Teraz najtrudniejsze są dni gdy tabletek nie biorę, te 7 dni to masakra. No i libido....na dnie. Smutna
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Minusy prezerwatyw to zapach lateksu. No i jeszcze zabijają możliwość spontanicznego seksu. Puszcza oko
Do tabletek nie mam zastrzeżeń. Biorę je 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Bardzo szczęśliwa Może przy pierwszym opakowaniu miałam trochę huśtawek nastrojów, od euforii po mega doła, ale na szczęście przeszło.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brałam jako pierwsze Novynette i było ok, żadnych skutków ubocznych prócz kilku dni plamień.
Później przez 1.5 roku plastry - jak dla mnie nalepsza metoda, żadnych skutków ubocznych, duża wygoda, także dały radę Puszcza oko.
Teraz ze względów zdrowotnych przez kilka miesięcy będą prezerwatywy, jak narazie był jeden raz, wię stwierdzam, że zapach latexu jest okropny, seks nie jest taki sam, ale da się żyć...na szczęście tylko jakiś czas Puszcza oko.

A słyszałam kiedyś, że jednej babce wkładka wewnątrzmaciczna wrosła w ciało w środku...bo źle była założona itp. A jedna zaszła w ciążę po wkładce i dziecku niestety stało się dużo krzywdy, bo wkładki na czas ciąży i porodu nie wyjęto nie wiadomo czemu...może już nie można było?!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A porpos wkładek, to ja słyszałam, że jednej kobiecie wypadła podczas oddawania moczu. Klientka w ogóle nie zauważyła tego i potem był bobas. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

alanml napisała:
Monia jem je o 20:00.

Ala to może spróbuj później? Jeść Ci się chce wieczorem czy przez cały dzień? Może zmień tabsy na jakieś inne...

Co do prezerwatyw to zapach też nie jest ciekawy...

I jeszcze jedno mi się przypomniało dotyczące plastrów- raz się odkleił podczas kąpieli i przykleić z powrotem się nie dał Niezdecydowana.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia ja to chyba głód odczuwam całą dobę. A ten nocny głód jest najkorzystniejszy do tycia Uśmiechnięta Jakos przyzwyczaiłam sie do tej pory brania tabletki.

Jak wiadomo biorę je ze wzgledu na endo i za miesiąc porozmawiam z moją gin o tym, aby całkowicie odstawić jakiekolwiek hormony.

Endo sie nie zmienia więc tabletki nic nie pomogły. A skoro nie pomogły to po co je brać? Z endo mozna zyc, będę się kontrolować w gabinecie i tyle.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell, niezliczona ilość? Używamy z Ł. prezerwatyw od 1,5 roku i żadna nam nie pękła. Jakich używaliście zatem? A co do zapachu lateksu - my kupujemy często te kolorowo-smakowe, lateks troszkę się gubi i da się przeżyć. No ale... Uśmiechnięta.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 03-10-2009, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj to było dawno temu i rózne marki próbowalismy. Ale najczęściej z tego co pamietam pękały "zółte" unimile. Porażka. Najlepsze i te stosowalismy nawet niedawno i oprócz zapachu i mniejszych doznań nie mam zastrzeżeń to Durex. Puszcza oko

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: