Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wakacje 2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy już rezerwacje zrobioną, Chorwacja na nas czeka. Mam nadzieję,że nic nie pokrzyżuje nam planów.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 20-04-2016, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My właśnie szukamy czegoś w Hiszpanii lub Portugalii.
Powrót do góry

korneliap

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 05-05-2016, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My właśnie zastanawiamy sie nad ciekawą promocja /usunięte/Co wy o tym myślicie warto?
Powrót do góry

Daro79

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 20-05-2016, 14:52    Temat postu: Prezent wakacyjny Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć Uśmiechnięta

Trochę głupio mi pisać na forum kobiecym, ale kto lepiej doradzi niż same kobiety... Ponieważ troszkę jesteśmy zajęci z Żoną i szans na urlop w wakacje nie widzę, wymyśliłem sobie, że zrobię jej prezent i zabiorę ją do SPA na weekend. Znajomi polecali SPA na Wawrze (Hotel DoubleTree), z tego co wiem to mają tam fajne zabiegi i super knajpkę.

Czy może któraś z forumowiczek była i może coś więcej powiedzieć? Znajomi zachwalają, ale to przy tak małej ilości wolnego czasu muszę wiedzieć, czy będzie tam wszystko na tip-top Puszcza oko

Czy może pomysł na jakiś lepszy wyjazd niedaleko od Warszawy? Uśmiechnięta

Pozdrawiam
Darek
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pon 20-06-2016, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do Zegrza jedź tam jest zawsze fajnie, a ja po Polsce to jesienią więcej jeżdżę, teraz za granice, i najlepiej na prywatną kwaterę, bo z hotelami mam złe doświadczenia.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 20-06-2016, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
My pewnie w domu ale to nie problem bo jezioro za oknem Puszcza oko.
Zazdroszczę. Puszcza oko
Ja pochodzę z Mazur, ale z miasta mimo wszystko i nad jezioro trzeba si wybrać. U mnie góry wygrywają kolejny rok z rzędu - Tatry. W tym roku po raz pierwszy chcemy na słowacką stronę też.
Gaga - hotele są fajne jak możesz sobie pozwlić na 4-5 gwiazdek.Uśmiechnięta Choć też nie zawsze, bo nie czuć tak klimatu, także my też raczje kwatery/pensjonaty. Znajomi, którzy bardziej zagranicznie urlopują namawiają nas na ofertę interhome, bo oni korzystają od dawna i jest opcja przyjazna zwierzakom, co dla nich akurat bardzo ważne.
Powrót do góry

pumeks

PostWysłany: Czw 30-06-2016, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Zazdroszczę. Puszcza oko
Ja pochodzę z Mazur, ale z miasta mimo wszystko i nad jezioro trzeba si wybrać. U mnie góry wygrywają kolejny rok z rzędu - Tatry. W tym roku po raz pierwszy chcemy na słowacką stronę też.
Gaga - hotele są fajne jak możesz sobie pozwlić na 4-5 gwiazdek.Uśmiechnięta Choć też nie zawsze, bo nie czuć tak klimatu, także my też raczje kwatery/pensjonaty. Znajomi, którzy bardziej zagranicznie urlopują namawiają nas na ofertę interhome, bo oni korzystają od dawna i jest opcja przyjazna zwierzakom, co dla nich akurat bardzo ważne.

Ja o Interhome słyszałam od przyjaciół, którzy pojechali z nimi całą rodziną do Włoch. Wynajmowali domek nad jeziorem. Mówili, że bajka widoki, no i jedzenie cudowne - wiadomo Włochy Uśmiechnięta Domek okazał sie lepszy niz na zdjęciach w necie, a zapłacili za niego jakoś koło 1400 za tydzień czy nawet mniej dla czterech osób. Więc cenowo się opłacało. Pogoda we Włoszech piękna, zakupy robili sobie w spożywczaku i na bazarku, a potem sami gotowali. Cenowo wyszło im jak w Polsce Uśmiechnięta
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Pon 04-07-2016, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My postanowiliśmy sprawdzić ich ofertę w tym roku - na majówkę pojechaliśmy na Mazury, korzystając z ich oferty. To, co bardzo ważne - oferta nie jest przekłamana i miejsce wyglądało dokładnie tak, jak na zdjęciach. Cena bardzo przystępna, na nasze życzenie przyjechał też właściciel, który nam wszystko opowiedział, pokazał, oprowadził po wszystkich zakamarkach domku. Dłuższy urlop planujemy na jesieni - tym razem Europa, też z Interhome. Wcale się nie dziwię, pumeks, że Twoim znajomym cenowo Włochy wyszły podobnie jak Polska, nam bardzo podobnie wychodzi jesienna Francja Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

pumeks

PostWysłany: Sro 06-07-2016, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ance napisała:
My postanowiliśmy sprawdzić ich ofertę w tym roku - na majówkę pojechaliśmy na Mazury, korzystając z ich oferty. To, co bardzo ważne - oferta nie jest przekłamana i miejsce wyglądało dokładnie tak, jak na zdjęciach. Cena bardzo przystępna, na nasze życzenie przyjechał też właściciel, który nam wszystko opowiedział, pokazał, oprowadził po wszystkich zakamarkach domku. Dłuższy urlop planujemy na jesieni - tym razem Europa, też z Interhome. Wcale się nie dziwię, pumeks, że Twoim znajomym cenowo Włochy wyszły podobnie jak Polska, nam bardzo podobnie wychodzi jesienna Francja Bardzo szczęśliwa

Super wiedzieć. No ja też jestem przed urlopem (przełom sierpnia/września) i już wiem, gdzie będę szukać Uśmiechnięta Mam nadzieję, że mają Chorwację w ofercie, bo chyba tam mi się marzy.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 12-07-2016, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pumeks napisała:
Super wiedzieć. No ja też jestem przed urlopem (przełom sierpnia/września) i już wiem, gdzie będę szukać Uśmiechnięta Mam nadzieję, że mają Chorwację w ofercie, bo chyba tam mi się marzy.

Mają, bo oglądałam. Puszcza oko U nas tak się pokomplikowało ostatnio, że nie wiem czy w ogóle gdzieś pojedziemy... Problemy z autem i takie tam.
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 13-07-2016, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lecę na Rodos we wrześniu, choć przez myśl przeszło Kos. Czytałam fajna relację z tej wyspy: /link usunięty/ Byliście tam? Ze zdjęć i opisu wynika, że to piękne wyspa.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 14-07-2016, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My jedziemy do Władysławowa. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 17-07-2016, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszy urlop już tuż, tuż. Od 25 tego lipca. To będzie czas odpoczynku od pracy:-). I czas spędzony z dzieckiem. Bez wyjazdów, chyba że gdzieś w okolicy.
Drugi urlop też już coraz bliżej. 30 sierpnia jedziemy do Chorwacji. 14 dni błogiego lenistwa.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

pumeks

PostWysłany: Nie 17-07-2016, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Mają, bo oglądałam. Puszcza oko U nas tak się pokomplikowało ostatnio, że nie wiem czy w ogóle gdzieś pojedziemy... Problemy z autem i takie tam.

No to naprawiajcie i ruszajcie w drogę. Albo zabukujcie tanio samolot na koniec sierpnia i lećcie do Chorwacji, jak jest problem z autem. Albo bierzcie przyjaciół i pakujcie się do jednego auta, żeby taniej było. No ja mam juz upatrzona Chorwacje właśnie Uśmiechnięta Baśka Voda za 1130 zł dla 6 osób na 7 dni. Więc policzcie sobie ile wychodzi na osobe za dobę! Nic tylko jechać Interhome naprawdę wygląda zachęcająco. Jak wrócimy, napiszę jak było Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

kasia_maczynska

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 08-08-2016, 13:46    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja każdemu polecam Świnoujście. Polskie miasto w typowo niemieckim stylu. Jednak bez obaw- wszyscy mówią po polsku Uśmiechnięta
Czysto i ładnie. Do Berlina i Szwecji też się można łatwo wybrać. Polecam każdemu!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: