Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wakacje 2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nataliasosicka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 18-08-2016, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mamy plany Uśmiechnięta za tydzien jedziemy w Góry Izerskie, do Swieradowa Zdrój Puszcza oko kocham polskie góry Puszcza oko w koncu bede mogla odpoczac Puszcza oko nocujemy w ośrodku Kaja- wybralismy go z polecenia moich rodzicow, ktorzy byli zadowoleni z noclegu. mam nadzieje, ze i nam sie spodoba no i... ze pogoda dopisze Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anka2211

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 26-09-2016, 14:00    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ośrodek Kaja jest przepiękny, wygląda jak pałac. Zazdroszczę Ci wyjazdu.
Najlepsze jest to, że ceny wynajmu pokoju są bardzo niskie.
Powrót do góry

Sylwia4432

PostWysłany: Sob 01-10-2016, 9:59    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niskie to mało powiedziane, naprawdę warto tam jechać wypocząć za takie pieniądze.
Powrót do góry

Daria4411

PostWysłany: Czw 06-10-2016, 9:22    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No jeżeli ktoś może pozwolić sobie na taki wypoczynek to jak najbardziej jestem za tym aby tam jechać. Ja już odkładam pieniądze aby jechać tam za rok.
Powrót do góry

Werona

PostWysłany: Wto 11-10-2016, 14:12    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to racja, warto odłożyć sobie pieniądze na taki wyjazd. Super sprawa się wydaje.
Powrót do góry

Maja2

PostWysłany: Nie 16-10-2016, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już zaczynam odkładać na przyszły rok, musze się tam wybrać Puszcza oko
Powrót do góry

budubix

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 19-10-2016, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mogę się zdecydować czy jechać za granicę czy wybrać jakieś miejsce w Polsce
Powrót do góry

Maja2

PostWysłany: Czw 20-10-2016, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak za granicą to polecam wybrać się do Francji, Paryż to piękne miasto.
A jak w Polsce to polecam góry Puszcza oko
Powrót do góry

Romka22

PostWysłany: Pon 24-10-2016, 9:24    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w te wakacje byłam w górach Puszcza oko one są piękne w każdą porę roku Puszcza oko Tak więc jak najbardziej polecam wybrać się w góry Puszcza oko
Powrót do góry

martyssia33

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 09-11-2016, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sezon wakacyjny się nam skończył, a mnie ciągle gdzieś nosi żeby w zimie także wybrać się na wczasy, tylko jakie miejsce najlepsze, chodzi o zimowe miejsca a nie ciepłe klimaty Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

dudzia44

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 09-04-2017, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w tamtym roku byłam z mężem i na Chorwacji bo znajomi podesłali nam tanie oferty z /reklama/ więc postanowiliśmy wspólnie się tam wybrać. W tym roku planujemy wakacje na Zakynthosie. Już wspólnie przeglądamy oferty i porównujemy, żeby oczywiście nie przepłacić
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: