Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wakacje 2019

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szpileczka909

PostWysłany: Pon 04-03-2019, 10:25    Temat postu: Wakacje 2019 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macie już plany na wakcje? Jak nie to może zainteresują was artykuły z mojego ulubionego bloga. Zobaczcie tu .[url] https://nianio.com.pl/category/podroze-male-i-duze/ [/url] Jest tu wiele ciekawych propozycji spędzenia wakacji w kraju lub zagranicą. Artykuły zawierają też zdjecia. Ja mam w planie wybrać sie z dziećmi do Farmy iluzji, tam czeka je sporo atrakcji.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kar0lina

PostWysłany: Pią 22-03-2019, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jest Turcja?
Powrót do góry

malusia88

PostWysłany: Wto 26-03-2019, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czy jadąc tym bardziej, gdzieś zagranicę zabieracie ze sobą jakieś środki odstraszające owady? Właśnie zastanawiam się na zakupem czegoś takiego https://muggasklep.pl/mugga-mleczko-strong-roll-on-50-deet-na-komary-i-kleszcze-p-4.html ponieważ wybieram się w bardziej egzotyczne rejony. Czy ktoś z was stosował już ten produkt? Jest skuteczny?
Powrót do góry

stokrotka_89

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 27-03-2019, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja myślałam, zeby na wakacje pozwiedzać Bałkany, bo to fajnie zobaczyć innych Słowian i jak u nich wygląda życie Uśmiechnięta może właśnie Serbia, Chorwacja Uśmiechnięta Jeszcze kusi mnie Czarnogóra.

Podpis Hello there!
Powrót do góry

krysnia

PostWysłany: Sro 27-03-2019, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze nie, ale to już chyba najwyższa pora aby się jakoś zorganizować.
Powrót do góry

zielona90

PostWysłany: Pon 01-04-2019, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może nad morze? Podrzucam ofertę ośrodka domków letniskowych Lazurowy Brzeg: https://lazurowybrzeg.pl/kontakt/. Wydaje mi się, że mogą się Wam spodobać. Znajdują się one w Mielenku koło Mielna, w spokojnej okolicy.
Powrót do góry

szalwiak

PostWysłany: Wto 14-05-2019, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja planuję obrać taki sam kierunek, co w zeszłym roku, czyli Tatry Wysokie na Słowacji Uśmiechnięta jest zwłaszcza jedna miejscowość, do której uwielbiam powracać, Poprad, kiedyś zabraliśmy z mężem dzieci na jednodniową wycieczkę do parku wodnego AquaCity, który się tam mieści i tak nam się spodobało, że powracamy co roku Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kurioza

PostWysłany: Czw 16-05-2019, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze nie mamy żadnych planów, ale dzieciaki, zanim zaczną się wakacje, wysyłamy na wycieczki szkolne jednodniowe . Na zebraniu w szkole postanowiliśmy z rodzicami, że lepiej, żeby wyjechały w czerwcu, niż jakby się miały rozpraszać w nowym roku podczas rozpoczynania nauki. Biuro Fifi travel ma naprawdę ciekawą ofertę. Mój starszy syn wyjeżdża do Łeby, a córcia ze swoją klasą do Malborka.
Powrót do góry

adamka

PostWysłany: Czw 20-06-2019, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o wypoczynek dla dzieci to świetny jest wyjazd na oboz sportowy,sama swoje dzieci wysyłam już drugi raz na obóz z Tribe squad https://tribesquad.pl/sportowy-oboz-letni-dla-dzieci-i-mlodziezy/ To świetne połaczenie odpoczynku i rozwijania swoich pasji i zainteresowań.
Powrót do góry

zielona90

PostWysłany: Wto 02-07-2019, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Innym ciekawym miejscem na urlop są Kaszuby. Jeśli chodzi o noclegi to dobrym rozwiązaniem będzie Osada nad Zbrzycą: https://domki-swornegacie.pl/osada/osada-nad-zbrzyca/. Sądzę, że spodoba się Wam to miejsce.
Powrót do góry

Malq

PostWysłany: Wto 13-08-2019, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niesamowitym pomysłem na wyjazd urlopowy jest podróżowanie z Wytwórnią Wypraw. Wśród wielu propozycji jakie oferują ja wybrałam ten idealny dla mnie, a mianowicie wyjazd do Iranu. To państwo tak odmienne kulturowo od naszego kraju bardzo mnie ciekawi, a na wycieczce objazdowej jestem w stanie poznać znacznie dużo i w ciekawej formie bo z przewodnikiem.
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 16-08-2019, 6:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mamy już zaplanowane wyjazdy. Poczatkowo chcieliśmy poleciec gdzieś za granice w czerwcu, jednak potem doszliśmy do wniosku ,ze wypadałoby jednak dopilnować remontu ( remontujemy dom) tak wiec jeśli kasa na to pozwoli to pewnie złapiemy sobie jakieś last minute we wrześniu. Ale jeszcze zobaczy sie jak to będzie. Czy coś się przytrafi.

Planujemy jednak wybrać sie do Warszawy i ponownie odwiedzić salę Airo:
https://airo.fun/park-trampolin
Znajduje się tam rewelacyjny park trampolin. Dawno juz się tak dobrze nie wybawiłam jak tam. Podobnie dzieciaki.
Powrót do góry

Valeria

PostWysłany: Czw 22-08-2019, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przede mną dopiero kierunek Armenia wycieczki w tym kierunku to naprawdę świetna przygoda. Jakiś czas temu byliśmy w Albanii i bardzo miło wspominamy ten czas.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: