Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wakacyjny wyjazd w pojedynkę?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 19-12-2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawe, ale chyba nie zdecydowałabym się na wyjazd w pojedynkę.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

laloona

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 31-12-2011, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jak najbardziej, w pojedynke zjeździłam w sumie pół Europy. Fakt że smarkula byłam i na stopa jeździłam, pod deklem nierówno miałam, ale jakoś udało mi sie przeżyć i przynajmniej fajne wspomnienia zostały. Złośliwa Teraz już wybieram bezpieczniejsze opcje, ale mimo wszystko, mimo faktu posiadania faceta i znajomych Puszcza oko czasami trzeba po prostu samotnie doładować baterie. Puszcza oko Poszukaj sobie czegoś tutaj: /link/ w Skandynawii możesz połazić po fajnych muzeach np. Uśmiechnięta

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

monikad

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 17-06-2012, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może wy mi podpowiecie. Gdzie sama mogę jechać na wakacje na ok 10 dni, wydać max. 700-800 zł (za wszystko). Marzy mi sie cisza i spokój, w miejscu gdzie jest bezpiecznie i można poczuć ze jest się blisko natury a zdala od ludzi. Obojętne jest mi kierunek w kraju. Na miejscu nie chce siedzieć w pokoju jak mops ale aktywnie spędzić czas zwiedzając okolicę a nawet pojeździć rowerem (który bym na miejscu wypożyczyła).
Jeszcze jest 1 rzecz. Musze sie tam dostać w miarę łatwo autobusem lub pociągiem.
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Sob 23-06-2012, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno Bieszczady... puszcza, lasy, góry... Cisza nieziemska!
Powrót do góry

trawka91

PostWysłany: Wto 09-10-2018, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś jak byłam w Janowie Podlaskim, w tamtejszym spa na zamku to poznałam dziewczynę, która w pojedynkę spędzała tam weekend. Mówiła, że odpoczywa od dzieci i męża Puszcza oko Raz na jakiś czas można się zrelaksować w pojedynkę Uśmiechnięta
Powrót do góry

domi78

PostWysłany: Sro 10-10-2018, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę że jak się znajdzie fajne miejsce i nie w odludnionym miejscu to można w pojedynkę. Ja w tamtym roku byłam sama we Włoszech i fajnie było. W przyszłym roku chcę pojechać do Costa del Sol w Hiszpanii https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagraniczne/Region:Costa_del_Sol.htm . Oferty już znalazłam, i mam nadzieje że uda mi się pojechać.
Powrót do góry

JoasiaCZ

PostWysłany: Pią 12-10-2018, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

trawka91 napisała:
Ja kiedyś jak byłam w Janowie Podlaskim, w tamtejszym spa na zamku to poznałam dziewczynę, która w pojedynkę spędzała tam weekend. Mówiła, że odpoczywa od dzieci i męża Puszcza oko Raz na jakiś czas można się zrelaksować w pojedynkę Uśmiechnięta

Ja też mam zamiar tak właśnie spędzić jeden weekend. Samotnie Uśmiechnięta Chociaż nie mam męża, ale brak towarzystwa mnie w jakiś sposób odświeża. Jak było w tym Janowie Podlaskim? Miejsce warte mojego czasu? Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: