Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacyjny wyjazd w pojedynkę?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emcia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 18:29    Temat postu: Wakacyjny wyjazd w pojedynkę? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wspominając tegoroczne wakacje nasuwa mi się w tym wątku pytanie, czy zdarzyło się Wam, że wszyscy znajomi zaniemogli, nie jesteśmy szczęściarami posiadającymi faceta, a z rodzinnych wyjazdów już wyrosłyśmy? Doświadczyłam takiego zbiegu okoliczności, że znajomi byli niedyspozycyjni, wobec czego zostałam na lodzie, jedynie z głową pełną planów, których z braku odwagi i przebojowości nie zrealizuję.
Nadchodzące wakacje prawdopodobnie powtórzą ten schemat, tym bardziej że "rozstajemy się" z dotychczasowymi znajomymi z powodów "technicznych" i chciałabym zawczasu zorganizować sobie wakacyjny wypoczynek.
Może jechałyście na wczasy w pojedynkę? A może korzystałyście z "towarzystwa z ogłoszenia"? Chciałabym poznać kogoś nowego, kto będzie w podobnej sytuacji i podjąć ryzyko wspólnego wyjazdu, ale wcześniej chciałabym trochę poznać tą osobę. Wiecie gdzie szukać? Z góry dzięki za podzielenie się doświadczeniami.

Podpis Ceń się, a najlepiej bądź bezcenną.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja 2 lata temu pojechałam sama do Zakopanego. Wynajęłam 1 osobowy pokój i miałam tygodniowy urlop który spędziłam miło, ponieważ poznałam fajnych ludzi Uśmiechnięta.
Nie warto się hamować jeśli się czegoś chce, więc jak chcesz jechać gdzieś i nawet sama to zrób to! Nikt Cię za to nie potępi Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

puzzlek

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm ciekawa sprawa. Chyba nie chciałabym jechać sama nigdzie, aczkolwiek własnie fajnie bo może pozna się fajnych ludzi Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś bardzo chciałam pojechać do USA. Nie znalazłam nikogo, kto mógłby i chciałby się wybrać ze mną na miesiąc, więc poleciałam sama. Poznałam fajnych ludzi i spędziłam tam wspaniałe wakacje. Uśmiechnięta

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo często myślałam o jakieś ciekawej, samotnej wyprawie. Przeglądałam już wiele fajnych ofert, ale w ostateczności zapał zgasł. Złośliwa Nie boję się ani nic i kiedyś w końcu pojadę gdzieś sama. Cool
Powrót do góry

kasiarzyna

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja przez dwa lata regularnie co kilka miesięcy jeździłam nad morze. Zawsze do Gdańska, przez internet poznałam dziewczynę, która mieszkała sama i wynajmowała pokój. A nad morzem już żadne towarzystwo nie było mi potrzebne. Uśmiechnięta
Na plaży i w okolicznych knajpkach można poznać ciekawych ludzi. A samotne spacery są niezastąpione.
Polecam!
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Ja kiedyś bardzo chciałam pojechać do USA. Nie znalazłam nikogo, kto mógłby i chciałby się wybrać ze mną na miesiąc, więc poleciałam sama. Poznałam fajnych ludzi i spędziłam tam wspaniałe wakacje. Uśmiechnięta

Teraz mozesz sama do mnie przyleciec. Puszcza oko

Ja co jakis czas nie mam mojego meza w domu przez 6m-cy, wiec wtedy staram sie miec "wakacje" sama.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Teraz mozesz sama do mnie przyleciec. Puszcza oko

Pewnie już nie te lata, bo Jowita miała ze mną jechać Puszcza oko.
Ale zazdroszczę tej przygody Zakochany.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:

Nie lata? Podejrzliwa
No tak, z Toba, ale bez meza. A tu o to chodzi w tym watku. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
No tak, z Toba, ale bez meza. A tu o to chodzi w tym watku. Złośliwa

Ups. Nie mam męża, to nie wpadłam na to Torba na głowie.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:

Z Tobą, to o wiele większe wyzwanie, niż wtedy, w pojedynkę. Złośliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Ania...

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mnie się wydaje że taki wyjazd w pojedynkę to fajna rzecz. Nawet biura podróży mają specjalne oferty dla singli. Można poznać wielu fajnych ludzi i świetnie się bawić - prawie jak na obozie młodzieżowym. Bardzo szczęśliwa

Uwagi  Emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki!

gieniusia.
Powrót do góry

emcia

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie, bardzo wnikliwie nie szukałam, ale na tyle na ile się zorientowałam to nie widziałam takich ofert dla singli w tych znanych powszechnie biurach podróży. ...O, to byłby dobry wariant dla mnie, jakoś go "czuję" już :D Gdyby Wam "wpadło w ręce" coś takiego to prosiłabym o namiar ;]
Trochę mi odwagi dodałyście, albo lepiej - zachęty. Chociaż nie z zachęty, a z przymusu będę musiała obrać jakiś plan ;]

Podpis Ceń się, a najlepiej bądź bezcenną.
Powrót do góry

Ania...

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wejdź sobie na easygo.pl i w zakładkę "dla singli" albo coś w tym stylu. Tam znajdziesz oferty wielu różnych biur podróży.
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 19-12-2011, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawe, ale chyba nie zdecydowałabym się na wyjazd w pojedynkę.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: