Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wałęsa - po co komu ta afera z teczka od Kiszczaka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basiczek

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 22:52    Temat postu: Wałęsa - po co komu ta afera z teczka od Kiszczaka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co myślicie, o tej sprawie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

bea33

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 29-02-2016, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Neutralna Moim zdaniem po to, aby odwrócić uwagę od ich kłamstw i tych całych nieudarzonych rządów! To temat zastępczy! Podniesienie kwoty wolnej od podatku, której nie będzie, , likwidacja refundowania in vitro, ofiara w postaci 26 milionów zł. dla Rydzyka, podwyżka dla emerytów aż około 2zł. , a tym z nieco wyższą emeryturą to 5zł. Poza tym afera z trybunałem konstytucyjnym, a ostatnio, wypowiedź pani premier, która lekceważy postanowienie komisji weneckiej. I to narazie tyle.

Dołączone po 7 godzinach 28 minutach 57 sekundach:

Wałęsa- po co komu ta afera z teczką od Kiszczaka.

Wściekła A teraz jeszcze szukają teczek u śp. gen. Jaruzelskiego! Ale mamy czasy! Może i do naszych domów zajrzą?
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 01-03-2016, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobre pytanie... Mnie to męczy i wydaje się żałosne.
Powrót do góry

mojito

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 01-03-2016, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Było nie było, takie dokumenty nie powinny się znajdować w domach prywatnych ...

Podpis Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić zalotka
Powrót do góry

JoollaannttA

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 14-12-2016, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś już można spokojnie powiedzieć, że sprawa przycichła i zrobiła się mało medialna. Wygląda na to, że temat nikogo już nie interesuje.
Powrót do góry

bea33

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 18-12-2016, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JoollaannttA napisała:
Dziś już można spokojnie powiedzieć, że sprawa przycichła i zrobiła się mało medialna. Wygląda na to, że temat nikogo już nie interesuje.
Za to mamy następną aferę w sejmie! Karygodne zachowanie marszałka Kuchcińskiego /zresztą nie pierwsze/,tylko tym razem to już było przegięcie! Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

Kosiec8

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 29-06-2018, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety nie bardzo się na tym znam... Nie będę mógł w tym temacie pomóc.
Powrót do góry

saagvisos

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 14-09-2018, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.

Podpis Życie pisze najbardziej oryginalne, najbardziej komiczne, a jednocześnie najbardziej dramatyczne scenariusze.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: