Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Walka z cellulitem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 22-05-2008, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 miałam ten roll-on i jak dla mnie był całkiem fajny. Wydaje mi się, że działał.

Miał tylko dwie wady:
- mało nawilżał skórę,
- mało wydajny.

Ale ogólnie na + możesz spróbować Puszcza oko

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 22-05-2008, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W takim razie kupuję jutro Bardzo szczęśliwa Jeśli za mało nawilża będę walczyć czymś innym Puszcza oko A jak się skończy to przynajmniej będę miała się czym masować Puszcza oko

Dzięki Mako Kwiatek

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

koko

PostWysłany: Pią 12-09-2008, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

też stosowałam roll-on tylko że w połączeniu z suplementem diety Recellox w ciągu miesiąca cellulit znacznie się zmniejszył ,przynajmniej na tyle że nie wstydzę się wyjść na basen żeby ujędrniać ciało Uśmiechnięta
Powrót do góry

sylwii-79

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 22-11-2008, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika kup sobie z Nivei good bye cellulite jest świetny.Miesiąc czasu stosowałam 2razy dziennie oczywiście poprzedzając masażem sizalową rękawicą. Następnie wcierałam fusy kawy. I był efekt mój okropny c... sie zmniejszał. Ale przerwałam bo lato się skńczyło no i oczywiście moja pupa wygląda jak wcześniej.Ale wierz mi to działa tylko konsekwencja i systematyczność.Zaczynam znowu bo zbliża się Sylwester a zamierzam nałoży małą fioletową. Aha tego z garniera nie kupuj jakiś taki klejący i ten rollon drapie skórę . Pozdrawiam.

Dołączone po 4 minutach 28 sekundach:

A zapomniałam dodać zamiast tego rollona z garniera kup sobie w rosmanie taki specjalny rollon z rączką i stosuj po zaaplikowaniu preparatu jest bardziej praktyczny bo większy i nie trzeba się tyle namachać.

Podpis Jak masz miękkie serce to miej twarda d...
Powrót do góry

berenika

PostWysłany: Sob 13-12-2008, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam Uśmiechnięta Trafiłam na to forum, bo potrzebuję pilnie porady Uśmiechnięta
Mam problem z cellulitem, już od dłuższego czasu, próbowałam kilku środków (roll-on, balsamy), ale niestety z niewielkim skutkiem, problem tkwi chyba w tym, że nie jestem systematyczna...
W każdym razie: mój chłopak, wielbiciel prezentów praktycznych, wymyślił, że w ramach prezentu pod choinkę zafunduje mi serię zabiegów u kosmetyczki. Tak żeby mnie trochę porozpieszczać Uśmiechnięta I tu pojawia się dylemat: co wybrać? Z tego co widziałam gabinety kosmetyczne w moim mieście oferują parę ciekawostek, ale niestety nikt z moich znajomych jeszcze z nich nie korzystał. Może więc Wy mi pomożecie? Chciałabym dowiedzieć się czegoś o żelazku antycellulitowym i o Thermal Shaper. Oba te zabiegi podobno czynią cuda w walce z cellulitem. Niestety nie wiem o nich zbyt wiele oprócz tego, że wykorzystują metodę masażu próżniowego.
Czy są skuteczne? Ile zabiegów potrzeba, żeby pozbyć się pomarańczowej skórki? Niezdecydowana
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Nie 14-12-2008, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwykle aby zabiegi były skuteczne i efekt był długotrwały powinno się wykonać od 5-10 zabiegów. Co do konkretów niestety nie pomogę. Ale opis każdego można znaleźć w internecie.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 14-12-2008, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może Ci się przydadzą te linki :
Żelazko Antycellulitowe
Thermal Shaper

Ja osobiście, gdybym miała taką możliwość wybrałabym się na masaż. Jestem zwolenniczką masaży, sama chyba chciałabym sobie zrobić kurs w przyszłości. Są masaże antycellulitowe- choćby takie z baniek Bańki czy masaż limfatyczny.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

berenika

PostWysłany: Nie 14-12-2008, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell, dzięki Uśmiechnięta 5-10 zabiegów to jeszcze nienajgorzej.

monika2222, dziękuję za linki. Chodzi Ci o taki zwykły masaż? Wydawało mi się, że jednak masaże takimi urządzeniami są bardziej skuteczne przez to, że są bardziej intensywne niż te wykonywane ręcznie... A bańki bardzo źle mi się kojarzą, brrr...
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 14-12-2008, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Berenika nie wątpię, że bańki mogą odstraszyć Puszcza oko. Ja sama nie próbowałam, bo od razu miałabym siniaki (mam chyba kruche naczynka Puszcza oko ). Pewnie masaże jakimiś urządzeniami dają lepsze i szybsze efekty, ale ja uwielbiam masaże ręczne i dlatego je polecam Złośliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 14-12-2008, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Berenika u mnie w miescie robia zwykly masaz...
Po 1 zabiegu kumpela przez tydzien miala siny brzuch i uda, efekt jest, ale trzeba kilka zabiegow i do tego dieta Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 14-12-2008, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W salonach SPA mają zabieg który nazywa się: endermologia. To jest takie urządzenie ze specjalnymi "rolkami", którymi kosmetyczka masuje całe ciało. Żeby był efekt, trzeba zrobić serię zabiegów, ale efekty są widoczne.

Tutaj można troszkę o tym poczytać:
http://www.biomedyka.pl/endermologia.htm
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Nie 14-12-2008, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A propos siniaków, to nie czarujmy się jeśli zabieg jest wykonany dobrze to jaką techniką by on nie był zrobiony jest bardzo duże prawdopodobieństwo pojawienia się siniaków.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 14-12-2008, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
A propos siniaków, to nie czarujmy się jeśli zabieg jest wykonany dobrze to jaką techniką by on nie był zrobiony jest bardzo duże prawdopodobieństwo pojawienia się siniaków.

Dokladnie.
Wlasnie rozmawialam z kolezanka, jest po 5 masazach, mowi ze efekt jest niesamowity a jeden masaz kosztuje 20 zloty!!

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

berenika

PostWysłany: Wto 16-12-2008, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zuzka napisała:
Po 1 zabiegu kumpela przez tydzien miala siny brzuch i uda, efekt jest

Siniaki zejdą prędzej czy później, więc się nie martwię - trudniej się pozbyć cellulitu Uśmiechnięta

Katii napisała:
To jest takie urządzenie ze specjalnymi "rolkami", którymi kosmetyczka masuje całe ciało.

O, czyli jest większy wybór takich zabiegów!

monika2222 napisała:
Pewnie masaże jakimiś urządzeniami dają lepsze i szybsze efekty

I tego się będę trzymać Uśmiechnięta Tak mi się wydaje, że jednak będą bardziej skuteczne. Dla przyjemności to mnie moja druga połówka masuje Puszcza oko A dziś byłam u mojej kosmetyczki i spytałam przy okazji o zabiegi na cellulit, ona ma w ofercie to żelazko antycellulitowe, więc chyba w końcu na to się zdecyduję...
Powrót do góry

nadziejaa99

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 27-10-2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja też mam z tym problem, ale zaczęłam chodzić na endermologie + dieta i większa aktywność fizyczna... efekty już powoli są widoczne więc polecam..Uśmiechnięta jestem z Koszalina więc u mnie w mieście sa takie zabiegi.. ja akurat chodze na ul Modrzejewska... mam nadzieje ze efekty beda z dnia na dzien jeszcze bardziej widoczne...:]
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: