Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Walka z cellulitem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 27-10-2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś korzystałam z kosmetyków na cellulit ale to nie przynosiło efektów. Teraz jestem na diecie Dukana plus do tego rowerek i cellulit sam znika !

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Vacanza.

PostWysłany: Czw 28-10-2010, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pozbyłam się cellulitu gdy zaczęłam regularnie ćwiczyć, a dodatkowo codziennie wieczór masowałam się specjalną szczotką anty-cellulitową Uśmiechnięta
Powrót do góry

wncvirus

PostWysłany: Czw 28-10-2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam basen basen i jeszcze raz basen:)
Powrót do góry

selesta

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 26-11-2010, 1:17    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem,ale dużo piszą o tych butach reklama ?Może faktycznie to dobry sposóbna nasze nóżki ?Jak sądzicie ?
Powrót do góry

tutku

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 14-01-2011, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trzeba pić więcej wody i spożywać mniej soli.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 14-01-2011, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

tutku napisała:
Trzeba pić więcej wody i spożywać mniej soli.

Dokładnie. Kiedyś wydawało mi się, że samą zmianą diety niewiele da się zdziałać a jednak się myliłam. Będąc na diecie Dukana piłam dziennie około 2 litrów wody i sól ograniczyłam do minimum i co ? Cellulit znikł Uśmiechnięta.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 14-01-2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Dokładnie. Kiedyś wydawało mi się, że samą zmianą diety niewiele da się zdziałać a jednak się myliłam. Będąc na diecie Dukana piłam dziennie około 2 litrów wody i sól ograniczyłam do minimum i co ? Cellulit znikł Uśmiechnięta.

U mnie jest to samo.
Zero soli i duuużo wody... i o cellulicie nie ma mowy. Złośliwa

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

martunia_12

PostWysłany: Pią 14-01-2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Dokładnie. Kiedyś wydawało mi się, że samą zmianą diety niewiele da się zdziałać a jednak się myliłam. Będąc na diecie Dukana piłam dziennie około 2 litrów wody i sól ograniczyłam do minimum i co ? Cellulit znikł
.

Ja przy diecie Dukana miałam to samo. Po jej zakończeniu efekt utrzymywał się jeszcze przez jakiś czas ale cellulit wrócił mimo, że nadal piję tyle co podczas diety i używam tyle samo soli co wcześniej Skonsternowana
Teraz używam peelingu kawowego i widać efekty Uśmiechnięta

Podpis 14.08.2010 inlove
Powrót do góry

lusia28

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 29-04-2015, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JA probowałam banki chińskiej link

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 20-08-2015, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na cellulit stosuje kremy, ale to tylko dodatek. Staram się ćwiczyć żeby się pozbyć tego dziadostwa i powiem wam, że działa. A ogólnie to zdrowe odżywianie, picie wody też pomaga...
Powrót do góry

kicanka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 13-10-2017, 14:27    Temat postu: Walka z cellulitem Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej Uśmiechnięta
Jestem fizjoterapeutka i potwierdzam skuteczność ćwiczeń oraz uwarunkowań genetycznych na powstawanie i wielkośc cellulitu. Można dodatkowo stosować masaż pobudzający ukrwienie partii ciałą objętych zmianami. Bez ćwiczeń nie będzie oczywiście efektu po masażu. Dieta także ma ogromny wplyw na jego powstanie. Niestety picie alkoholu nie pomaga...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: