Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wasz ulubiony serial?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirekaaa

PostWysłany: Sro 05-12-2018, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się na tym kompletnie nie znam... Nie będę w stanie pomóc.

Podpis Dosłowność zabija sztukę.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

zrzucbrzuch

PostWysłany: Pon 04-02-2019, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie Rodzinka.pl Uśmiechnięta
Powrót do góry

orzech

PostWysłany: Pon 04-02-2019, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Westworld.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Sro 29-05-2019, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Serial na jakim ostatnio najmocniej się zawiodłam: Gra o tron. Czekałam na niego prawie dwa lata, nie moglam się doczekać bo zapowiadali że bedzie bardzo mocny, jednak niektóre rzeczy były w nim takie głupie że nie dało się go oglądać.

Serial ktory natomiast ostatnio odkryłam i który ogląda mi się świetnie. Narcos, wszystkie serie, równiez ostatnia Meksyk:
https://pl.ign.com/narcos/19407/news/narcos-meksyk--powstanie-2-sezon

Rewelacja
Powrót do góry

KaLipka

PostWysłany: Nie 02-06-2019, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lekarze na start! Bardzo fajny serial, mnie się spodobał od pierwszego odcinka:) tyle tylko, że nie zawsze dałam radę oglądać.. Choć nic straconego bo od jutra na Pulsie mają powtarzać więc na pewno uda mi się nadrobićPuszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: