Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wasz ulubiony serial?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwia875

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 04-10-2017, 14:04    Temat postu: Wasz ulubiony serial? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz tyle chodzi tych seriali w telewizji, że ciężko się zdecydować, co wybrać. Ja już od kilku lat jestem wierna "Przyjaciółkom", a ostatnio zaczęłam ogladać na TVN "Diagnozę". A co wy oglądacie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Patka67

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 05-10-2017, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również bardzo lubię przyjaciółki. To taki dynamiczny serial, który się doskonale ogląda. A najbardziej lubię Zuzę Puszcza oko ciekawa jestem jak się potoczą losy głównych bohaterek w tym sezonie
Powrót do góry

menda

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 05-10-2017, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Comedy Central wprowadza nowy serial do swojej oferty. "Drunk History – Pół litra historii" amerykański format w którym znane osoby opowiadają historię po alkoholu. Uśmiechnięta zapowiada się ciekawie.
Powrót do góry

Werasss

PostWysłany: Wto 10-10-2017, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od 12 października będzie na Comedy Central. Już teraz na YT można obejrzeć zajawki.
Powrót do góry

Kolia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 23-10-2017, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obecnie oglądam belfra, całkiem niezły, choć pewnie przyjaciele wygrają w rywalizacji Puszcza oko
Powrót do góry

AriannaNowak

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 10-11-2017, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oglądam Przyjaciółki oraz Watahę Uśmiechnięta

Podpis matique.pl
Powrót do góry

Astoria33

PostWysłany: Pią 17-11-2017, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądam w iternecie i bardziej amerykańskie seriale, polskich za bardzo nie lubię Smutna
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: