Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wasze pomysły na dietetyczne kolacje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawdzone przepisy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 28-06-2014, 11:04    Temat postu: Wasze pomysły na dietetyczne kolacje Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaczynamy przechodzić na dietę (ja i K.). On był u dietetyka i ten poradził mu, aby na kolację nie jeść pieczywa. I tu pojawia się problem, bo oprócz jajecznicy i serka wiejskiego z dodatkami (choć i w tym przypadku ja muszę zagryźć pieczywem, bo mój żołądek tego potrzebuje) nic innego do głowy mi nie przychodzi.

Co jecie na kolację w czasie diety (i nie tylko Puszcza oko)?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 28-06-2014, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ryż z warzywami, sałatki, lekkie zapiekanki na bazie ziemniaków lub makaronu? Podejrzliwa
Moim ulubionym wieczornym daniem jest zupa, ale ja ogólnie jestem zupiarą i zawsze jakąś mam w garnku lub zamrożoną. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 28-06-2014, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Ryż z warzywami, sałatki, lekkie zapiekanki na bazie ziemniaków lub makaronu? Podejrzliwa
Moim ulubionym wieczornym daniem jest zupa, ale ja ogólnie jestem zupiarą i zawsze jakąś mam w garnku lub zamrożoną. Puszcza oko

O dzięki Uśmiechnięta. O ryżu i sałatkach zupełnie nie pomyślałam Puszcza oko. A do zupy na kolację nie wiem czy dam się przekonać Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 28-06-2014, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
A do zupy na kolację nie wiem czy dam się przekonać Puszcza oko.

A takie z mięskiem i/lub ryżem, grzankami? Podejrzliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 28-06-2014, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
A takie z mięskiem i/lub ryżem, grzankami? Podejrzliwa

No właśnie nie do końca jestem przekonana, bo a. u nas zupy to tylko na obiad; b. jemy zupy dosyć rzadko Puszcza oko.
Ale właśnie wszyscy zachwalają zupy, no i Małego trzeba w końcu nauczyć zupy jeść, więc pewnie trzeba będzie się przemóc Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 28-06-2014, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja teraz na diecie cukrzycowej, więc pieczywa też muszę w miarę możliwości unikać. Puszcza oko Często na kolację jem jedną kromkę albo wcale. A tak to jem serek wiejski z rzodkiewka, szczypiorkiem czy co tam mam w domu, omlet z warzywami, jajka gotowane, parówki lub frankfurterki, tuńczyka z puszki z ogórkiem, kukurydzą i łyżką majonezu, makrelę z ogórkiem kiszonym, ugotowanym jajkiem i szczypiorkiem, pomidora z mozzarellą, sałatkę jarzynową.

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry

mariamagdalena

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 28-06-2014, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zamiast chleba jem wafle ryżowe, lub te zwykłe. Ciemne bułki kroje tak jak chleb i wmawiam sobie, że zjadłam 3 kanapki. A tak to jeszcze kaszę, jaglaną dokładam do surówek, lub duszę w sosie. Omlety bez mąki z cebulką i szczypiorkiem.

Podpis Nigdy nie żałuj tego, co kiedyś sprawiało Ci radośćUśmiechnięta
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 28-06-2014, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak bylam na diecie bez weglowodanow to jadlam np. kiebaski lub parowki z dodatkiem pokrojonych rzodkiewek, ogorka czy pomidora i zupelnie sie najadalam. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

sunflower

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 28-06-2014, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika, o ktorej godzinie przewaznie jecie kolacje?

Ja na przykład jak wracam po pracy tak ok 17-18:00 to jem małą kolacje, a wiem ze sa osoby ktore jedza o tej porze dopiero obiad.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 28-06-2014, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun, do mnie pijesz z tym obiadem Śmiech do łez? Monika wyślę Ci na PW stronkę, jest tam masa pomysłów. Bo rzeczywiście ja kolacji nie jem bo mi obiad w zupełności wystarczy. A w weekendy z reguły jem jajka w każdej postaci, jakieś lekkie sałatki bo zazwyczaj na to mam ochotę. Albo ryż na mleku z samym cynamonem Śmiejąca się. Bo po 16:00 nie jem żadnych owoców i w ogóle unikam cukru, słodkiego.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

sunflower

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 28-06-2014, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Sun, do mnie pijesz z tym obiadem Śmiech do łez?
Nie tylko ty tak robisz Uśmiechnięta. Ja kiedys w pracy nie jadlam obiadow tylko sniadanie, a teraz jem obiad w pracy, a w domu kolacje Uśmiechnięta.
Na kolacje serek biały, sałatki warzywne a czasami to zdarza sie i zjeść coś tłustego Złośliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 29-06-2014, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My obiad jemy w granicach 15, kolację 19-20. A jak K. ma na drugą zmianę to jeszcze coś jadł po pracy, czyli w okolicach 22.20 Niezdecydowana.

Musimy jakoś na nowo nauczyć się jeść Złośliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 30-06-2014, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W momencie gdy jadłam kolacje w domu to były to równego rodzaju kasze (jaglana, jęczmienna, płatki owsiane itp.) z dodatkami- na słodko lub na słono. Ciepła kolacja jest dobra dla naszego organizmu.

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

ulalenka

PostWysłany: Czw 03-07-2014, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mozna jogurt naturalny z owocami,lub sałatke np z pomidorów ogórka itp,chrupkie pieczywo, jajko gotowane,budyń,kisiel z owocami,
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 04-07-2014, 6:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sensi czy ja też mogę prosić o tą stronkę z kolacjami?? Bardzo proszę. pocalunek

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawdzone przepisy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: