Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wasze silne strony?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 11:22    Temat postu: Wasze silne strony? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakie są wasze silne strony?

Moje to determinacja w dążeniu do celu, odpowiedzialność, pracowitość i punktualność.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje mocne strony:
- lubię wyzwania w pracy, co łączy się też z pracowitością,
- jestem czuła, empatyczna i słodko niezaradna (obijam się o różne rzeczy lub coś w tym stylu), to też może być wada, ale te cechy są tak wpisane w mój charakter, że uważam to za styl bycia Złośliwa,
- wyrozumiała, mocno trzeba mi zajść za skórę żebym przestała kogoś lubić albo żeby dana osoba stała mi się obojętna,
- rozsądna i wyważona.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tej chwili przychodzi mi do głowy to, że jestem dokładna i lubię mieć wszystko poukładane - zarówno w głowie ,w życiu jak i obok siebie. Wiąże się to z odpowiedzialnością i dążeniem do osiągnięcia spokoju Puszcza oko.
Staram się też być dla ludzi miła i sprawiedliwa i w większości mi to wychodzi Puszcza oko.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hym...jestem zorganizowana, punktualna, odpowiedzialna, cierpliwa, wyrozumiała, kobieta idealna Śmiech do łez.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Upór, pozytywne podejście do życia/ludzi/świata, wyrozumiałość, cierpliwość, zorganizowanie i empatia.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 16-03-2016, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To teraz ta lepsza strona, a jednak nie tak łatwo się ocenić. Puszcza oczko
- odpowiedzialność
- dobra organizacja
- pracowitość
- dokładność
- empatia
- pozytywnie podejście do codzienności.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: