Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wasze talenty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 02-04-2016, 17:51    Temat postu: Wasze talenty Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macie jakiś talent? Coś, w czym jesteście dobre? Jeśli tak to pochwalcie się. Uśmiechnięta

Ja od zawsze umiałam dobrze pisać. Znajomi mówią mi też, że umiem doradzić innym, ale ja się z tym nie do końca zgadzam. Najłatwiej jest doradzać, jak problem cię nie dotyczy. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 03-04-2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od dziecka mam talent do języków obcych. Wystarczyło, że kilka razy zerknęłam na cyrylice a już umiałam alfabet rosyjski. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 03-04-2016, 13:27    Temat postu: Re Wasze talenty Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:

Ja od zawsze umiałam dobrze pisać.

Ja tez. W szkole moje wypracowania czesto byly czytane na glos przed cala klasa. Ale teraz ta zdolnosc nie przydaje sie. Złośliwa
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga

PostWysłany: Nie 03-04-2016, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzastek, bo Ty powinnaś zacząć książki pisać i zarabiać kokosy na tym! Uśmiechnięta .
Powrót do góry

Astoria33

PostWysłany: Wto 14-11-2017, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam talent do języków obcych - mówię biegle w 5 językach, oraz do muzyki - dobrze śpiewam Uśmiechnięta
Powrót do góry

DariaKuleczka85

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 26-01-2018, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od czasu do czasu tkam gobeliny ale to już jak mam czas i dzieci wyjadą do dziadków ...wtedy mogę oddać się sztuce.
Powrót do góry

zrodlana

Zodiak: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 21-02-2018, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ładnie śpiewam - wszyscy tak mówiąUśmiechnięta I nawet lubią mnie słuchać.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: