Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Weekend we dwoje (południe Polski)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
just-in-time

PostWysłany: Wto 02-08-2011, 14:18    Temat postu: Weekend we dwoje (południe Polski) Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej dziewczynki, bardzo Was proszę o pomoc. Uśmiechnięta Szukam jakiegoś pomysłu na wyjazd weekendowy w jakieś fajne miejsce - takie, gdzie można pospacerować, pozwiedzać i odpocząć, a cena byłaby oczywiście niewygórowana. Może byłyście gdzieś, znacie jakieś ciekawe rejony, wiecie, gdzie jest niedrogo? Uśmiechnięta

Interesowałoby mnie konkretnie południe Polski.

Z góry dziękuję! Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 02-08-2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam Wisłę, Ustroń, Szczyrk, Żywiec. A nawet Czechy. Moje ukochane Beskidy. Bardzo szczęśliwa

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 02-08-2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tak jak Dzidzia, polecam Żywiec, Góra Żar - cudne widoki. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 02-08-2011, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzidzia napisała:
Polecam Wisłę, Ustroń, Szczyrk, Żywiec. A nawet Czechy. Moje ukochane Beskidy. Bardzo szczęśliwa

Oj podpisuję się pod tym rękami i nogami. Uśmiechnięta Beskid jest śliczny!

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

just-in-time

PostWysłany: Sro 03-08-2011, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki dziewczyny. Uśmiechnięta

Znacie może jakąś pewną, sprawdzoną bazę noclegową w tamtych miejscach (zwłaszcza Wisła, Ustroń, Żywiec)? Możecie polecić coś konkretnego? Uśmiechnięta
Powrót do góry

Margot

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 03-08-2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jeszcze polecam Pieniny ze Szczawnicą lub Krościenkiem jako bazą wypadową. Miejsce przepiękne, urokliwe i do tego bardzo romantyczne. A do tego ceny naprawdę przystępne. Mam sprawdzoną miejscówkę, więc gdybyś była zainteresowana to chętnie się podzielę. Uśmiechnięta

Podpis Sometimes the sun shines through the rain ...
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Sro 03-08-2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja akurat uwielbiam okolice Zakopanego (byle nie samo Zakopane). Puszcza oko
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 03-08-2011, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

just-in-time napisała:
Dzięki dziewczyny. Uśmiechnięta

Znacie może jakąś pewną, sprawdzoną bazę noclegową w tamtych miejscach (zwłaszcza Wisła, Ustroń, Żywiec)? Możecie polecić coś konkretnego? Uśmiechnięta

W Wiśle mam jeden pensjonat w którym sama kiedyś pracowałam. Tylko, że nie jest tam tanio, ale za to przytulnie.
W Żywcu niestety nie znam bazy noclegowej bo mam tam ciotkę i do niej jeżdżę.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

just-in-time

PostWysłany: Sro 03-08-2011, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No niestety, muszę patrzeć "po kosztach" - jestem niepracującą studentką; udało mi się coś tam uciułać z jakichś tam dorywczych rzeczy, ale wiadomo, fortuna to nie jest. Uśmiechnięta

Vacanzo, Zakopane to ja bardzo lubię, ale niestety na tą chwilę nie jest na moją kieszeń. Smutna
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 5:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Margot napisała:
Ja jeszcze polecam Pieniny ze Szczawnicą lub Krościenkiem jako bazą wypadową. Miejsce przepiękne, urokliwe i do tego bardzo romantyczne. A do tego ceny naprawdę przystępne. Mam sprawdzoną miejscówkę, więc gdybyś była zainteresowana to chętnie się podzielę. Uśmiechnięta

Byłam w tych okolicach właśnie niedawno. Super widoczki. Bardzo szczęśliwa

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam Góry stołowe, Kudowa zdrój, Polanica, Duszniki. Jest co zwiedzać (Parki Zdrojowe, Szczeliniec, Błędne Skałki itd) tereny przepiękne noclegi praktycznie w każdym domu, można negocjować cenę.
W Beskidach podobnie, co dom to noclegi.
Nie wiem czy działają jeszcze schroniska młodzieżowe czy turystyczne warunki spartańskie za to baaardzo tanio.
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam Karpacz-poludniowy- zachód kraju, a dokładniej to miejsce:
http://www.western.com.pl/index.php/cennik.html
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

just-in-time napisała:
Vacanzo, Zakopane to ja bardzo lubię, ale niestety na tą chwilę nie jest na moją kieszeń. Smutna

Właśnie z tego powodu napisałam, że wszędzie, byle nie w Zakopanem. Na szczęście Tatry to nie tylko drogi Zakopiec. Jest wiele równie pięknych, a tańszych miejscowości niedaleko.
Np Nowy Targ. Góry te same, a ceny przyzwoite. Uśmiechnięta
Powrót do góry

sunflower

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kudowa Zdrój jest przepiękna, Just-in-time jak byś się zdecydowała to mogę Ci polecić tani nocleg. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

just-in-time

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Góry górami, ale ten klimat Zakopanego... Bardzo szczęśliwa Kiedyś tam na pewno pojadę jeszcze, jak tylko kaski trochę więcej będzie.

A tyle jeszcze miejsc do zobaczenia! Puszcza oko

Dziewczyny, strasznie Wam dziękuję za tak duży odzew! Mam teraz problem z podjęciem decyzji, hehe. Śmiejąca się
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: