Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Weekendowy wypoczynek - jak często wyjeżdżacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kama-koma

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 26-01-2011, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi sie że takie wekendowe wyjazdy są trochę za krótkie żeby sie odciąć od wszystkiego, ledwo się zadomwisz poznasz miejscowość a juz trzeba wracać, nigdy tak nie jeździłam ale nie oceniam...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 26-01-2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również mam mało czasu na wyjazdy, bo mam pracę, szkołę, hobby. Jakoś nie jest mi źle z tego powodu, bo tak naprawdę nie bardzo lubię wyjeżdżać i co się z tym wiąże pakować i rozpakowywać Złośliwa .
Wolę szukać rozrywki na miejscu. Może to wynika z lenistwa Śmiejąca się .
Powrót do góry

alapluska

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 12-02-2011, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może jeden raz na dwa miesiące, choć czasem częściej jak mam pieniądze to chętnie Puszcza oko
Powrót do góry

lunafly

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 07-03-2011, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak tylko zaczyna się sezon, tzn wiosna to już nas nie ma, jeździmy i zwiedzamy, uprawiamy też dużo turystyki pieszej, w góry może mamy troszkę daleko ale jest gdzie chodzić i co oglądać.

Podpis  Wiosna idzie..
Nasze Zaręczyny - 24 grudzień 2010
Nasz Wielki Dzień- 6 sierpień 2011 Zakochany
Powrót do góry

dorka78

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 10-06-2011, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam takie weekendowe wyjazdy, a zwłaszcza z koleżankami. Tak żeby zrobić coś tylko dla siebie, dobrze się bawić i zrelaksować. Rozważam też wyjazd na weekend połączony z jakimiś fajnymi warsztatami, znalałam już nawet całkiem fajny.
Powrót do góry

Senpo

PostWysłany: Pon 04-07-2011, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie lubię weekendowych wyjazdów, bo sa dla mnie za krótkie i czas bardzo szybko leci. Wole pojechać gdzieś dwa razy do roku na dłużej.
Powrót do góry

graszka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo rzadko wyjeżdżam na weekendy. Ale mam dom z ogrodem i co weekend jest ktoś u mnie na grillowaniu. Uśmiechnięta

Podpis Najpiękniejsze chwile przeżywamy wtedy... Gdy dowiadujemy się, że Ktoś nas kocha.
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 05-07-2011, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak mieszkałam jeszcze w Polsce to w każdy weekend gdzieś jechaliśmy. Jak rodzinka była jeszcze zgrana. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ze swoim połówkiem w okresie letnim prawie na każdy weekend gdzieś jeździmy. Sami albo ze znajomymi. Bardzo lubię weekendy spędzać po za domem.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My prawie każdy weekend spędzamy poza domem. Jeśli nie jest to wyjazd gdzieś nad jezioro, np. Skorzęcin, to grill u znajomych, czy wypad do rodziców na wieś. Uśmiechnięta

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
W kwietniu, podczas pobytu w Polsce, mamy w planach wypad do SPA w Nałęczowie, ale tylko we dwoje. Bardzo szczęśliwa

Gdy tylko pozwala czas i budżet, to staram się wykorzystać to na wyjazd właśnie do Nałęczowa. Podoba mi się to spa. Bardzo szczęśliwa A że mam blisko to tym bardziej ciągnie żeby jechać. Zbieram znajomych i jedziemy.Złośliwa A jeśli nie Nałęczów to Kazimierz Dolny. Tam to już znam każdą dziurę. Bardzo szczęśliwa
Na jakieś dalekie wyjazdy nie mam motywacji, bo nie mam z kim.
Znajomi jak już decydują się na daleki wyjazd, to wolą ze swoją połówką, i nie zabierają ogona w postaci mnie.Złośliwa
Powrót do góry

Creator

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 09-07-2011, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z kolei należę do typowych globtroterów.
Kiedy tylko mam wolny weekend staram się wykorzystać go na wypady krajoznawczo - wypoczynkowe.

Bardzo lubię Amsterdam (mam sentyment od czasu studiów), spa w Czechach w okolicach Pilzna, lub Ossę w Rawie Mazowieckiej.
W sezonie zimowym narty. Jeśli to wyłącznie weekend to przede wszystkim krajowe góry jak Krynica czy Zakopane, jeśli zaś mogę wykorzystać dodatkowo piątek i poniedziałek to również Czechy lub Austria.

W lato zaś wypad nad jeziora lub morze (uwielbiam placki ziemniaczane i smażoną rybkę w Kołobrzegu) Uśmiechnięta
Powrót do góry

moreover

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 10-07-2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj my rzadko wyjeżdżamy. A to z powodów finansowych i pracy R.
Ale w tym roku już nie podarujemy i chociaż na weekend gdzieś wyskoczymy... może Ustroń Uśmiechnięta.

Aaa właśnie i w tą sobotę mamy jechać gdzieś na jeden dzień (R. coś wymyślił), ale bladego pojęcia nie mam gdzie, to ma być niespodzianka Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Diablica

PostWysłany: Nie 10-07-2011, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to w tym roku każdą kasę oszczędzam, zeby chociaż raz w miesiącu na weekend skoczyć na Hel. Co miesiąc tzn od maja tak myślę do października. Narazie się udaje:) ale w tym miesiącu nie czekają mnie żadne wakacje, bo dostałam nową pracę i nie mam urlopu, dlatego jakoś sobie chcę to zrekompensować. Bo ja żyję słońcem i morzem;)
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 10-07-2011, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym chciała bardzo i marzą mi się takie weekendowe wyjazdy ale po prostu nie mam na to ani czasu ani pieniędzy.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: