Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Weekendowy wypoczynek - jak często wyjeżdżacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 10-07-2011, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam stracony weekend, który przesiedzę w domu.
Każdy wypad po za mury mojego mieszkania uznaję jako fajny wypad Uśmiechnięta.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dorka78

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 20-07-2011, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie wróciłam z weekendowego wypadu z moim chłopakiem. Byliśmy w Berlinie, super miasto!

Natomiast na początku sierpnia wybieram się z koleżankami na 3 dni do Krynicy Zdrój do hotelu Geovita, nie wiem mam nadzieję, że będzie fajnie. Wykupiłyśmy sobie pobyt połączony z różnymi zajęciami,np z wizażu.

Niestety nie mam możliwości wzięcia dłuższego urlopu więc takie wypady ratują mnie tego lata. Smutna(
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 21-07-2011, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w ostatni weekend byliśmy w Świnoujściu. Było super, pogoda dopisała. Uwielbiam morze! Uśmiechnięta

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Vacanza.

PostWysłany: Czw 21-07-2011, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dorka78 napisała:
Ja właśnie wróciłam z weekendowego wypadu z moim chłopakiem. Byliśmy w Berlinie, super miasto!

Berlin to świetne miasto. CO prawda byłam tam z moim ex, ale do dziś bardzo miło wspominam ten wyjazd. Puszcza oko

Z obecnym mężczyzną, kiedy byliśmy związkiem na odległość i dzieliło nas 100km, bardzo często wyjeżdżaliśmy na wycieczki. Teraz, kiedy mieszkamy w tym samym mieście - częściej urządzamy spacerki po okolicy. Na weekend wyjeżdżamy średnio co miesiąc, dwa.
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się w tym roku trochę ruszyłam. Głównie blisko miasta i wycieczki jednodniowe. Czasem to wypad rowerowy a czasem idziemy na spacer w góry. Kumpela mnie raz namówiła na taki organizowany rajd górski - powiem wam, że to jak za lat harcerstwa trochę. Nex week jak któraś ma ochotę to wspinamy się NOCĄ na Ślężę. Pogoda już zaklepana!

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W ubiegły weekend byliśmy z rodzinką na dole Anglii u mojej siostry. Wypoczęliśmy, naładowaliśmy baterie, wydaliśmy kupę kasy ale wrażenia bezcenne. Bardzo szczęśliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zależy od pory roku. Jak przychodzi wiosna to staramy się częściej. W ostatnie dwa weekendy byliśmy na działce nad jeziorem.
Powrót do góry

Kamillka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mi się marzy taki weekendowy wyjazd. Na chwilę obecną krucho u nas z kasą.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się marzy wyjeżdżać raz na miesiąc na cały weekend z moim a, lecz to nie bardzo możliwe póki co. Przewraca oczami

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 26-08-2011, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasem uda mi się wyskoczyć z synem na działkę do siostry i tyle. Innych rozrywek niestety nie mamy.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Mart

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak tylko się da i jak tylko są chętnie na podróż ze mną - w samotności nie lubię Smutna
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 07-09-2011, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W każdy długi weekend praktycznie gdzieś wyjezdzamy na kilka dni, ale często robimy sobie takie jednodniowe wycieczki w okolice.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 08-09-2011, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Satarm się w każdy weekend gdzieś wyjechać, jak tylko finanse pozwolą. A tym bardziej jak jest pogoda, to żal mi siedzieć w domu.
Powrót do góry

Diablica

PostWysłany: Czw 15-09-2011, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tym roku zdecydowanie słoneczko w weekendy rozpieszczało, można było troszkę się opalić i odpocząć na zewnatrz. Żal było nie skorzystaćUśmiechnięta
Powrót do góry

lila44

PostWysłany: Pią 16-09-2011, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie zapowiadają piękną pogodę na weekend.
Zabierzemy rowery w plener, trzeba korzystać z ostatnich dni lata.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: