Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Weekendowy wypoczynek - jak często wyjeżdżacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandra21

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 09-04-2015, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W okresie letnim wyjeżdżamy ze znajomymi 2 razy w miesiącu do różnych miejscowości najczęściej do Zakopanego nie są to duże koszty jak podzielimy na 5 osób, to nad morze jedziemy, jest fajnie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Balowiczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 27-07-2015, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to uwielbiam takie weekendowe wypady:) były góry już więc teraz morze.. ciekawa jestem czy jeszcze pogoda będzie bo ostatnio przyszalałam w fashion house i kupiłam 2 kostiumy :p
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

annalisa93_93

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 06-08-2015, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubię! Staram się chociaż raz w miesiącu wyrwać się do jakiegoś nowego miejsca, w Polsce albo gdzieś gdzie dojazd nie jest zbyt karkołomny. Ładuję wtedy swoje baterie przed resztą tygodnia Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 20-08-2015, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię wekendowe wypoczynki latem jak jest pogoda.... Czasem zimą też fajnie jechać, np. uwielbiam góry, tam zawsze jest co robić latem i zimą... Zimą narty, termy, latem wspinaczka po górach, woda, spacery...
Powrót do góry

anniela

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 21-09-2015, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Romantyczny weekend we dwoje podkręca atmosferę w związku. To jest super pomysł - szczególnie, jak stresują was przygotowania do ślubu.
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Sob 05-12-2015, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już nigdzie dawno nie byłam. Chodzi mi o taki wypad weekendowy, tylko z mężem. A może możecie coś polecić na Mazowszu? Romantycznego i niedrogiego?
Powrót do góry

Cery

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 05-12-2015, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też dawno nigdzie, a kiedyś wyjeżdżałam co najmniej raz na dwa miesiące Smutna
Powrót do góry

Smieszka

PostWysłany: Sro 16-12-2015, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety ostatnie 2 lata prawie nigdzie, praca, operacja - mam ochote to zmienic, bo kiedys co 2 miesiace srednio gdzies wyjezdzalam...
Powrót do góry

Karincia864

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 16-01-2016, 1:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak mamy oboje wolny weekend, to zawsze gdzieś wyjedziemy!

Podpis Hej, jestem Karina, 21 Uśmiechnięta masz pytanie? ŚMIAŁO!
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 21-02-2016, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kilka razy do roku staram się wyjechać gdzieś odpocząć. Naładowanie akumulatorów przed właściwym urlopem.
Powrót do góry

lisska

PostWysłany: Sob 26-03-2016, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyjeżdżamy jak najczęściej się da.
Obydwoje to uwielbiamy. Nowe miejsca. Zmiana otoczenia. Czas razem. Teraz już z utęsknieniem wyczekuję takiego weekendowego wyjazdu. Uśmiechnięta

Podpis Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą...
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 29-11-2016, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwykle przynajmniej 1-2 razy w roku jechalismy na weekedn - 1 noc, bez małej gdzieś tak oderwac sie, nacieszyć sobą. W tym roku wyszło raczje tak, ze ona gdzieś jechala na weekend do koleżanki za miasto i mieliśmy wolną chatę... Ostatnio rozmawialiśmy by gdzieś skoczyć za granicę na weekend.
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Czw 12-01-2017, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś więcej, teraz urlop się skurczył i jeśli gdziekolwiek to w pobliże. Ale cały czas sprawdzam tanie loty i jak coś się trafi to się zamieniam w pracy i gdzieś wyskakujemy, ostatnio np. byliśmy w Amsterdamie na trzy dni. Ogólnie to mam taki plan, żeby zwiedzić wszystkie większe europejskie miasta, jeszcze trochę tego zostało Puszcza oko

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 12-01-2017, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Staramy się z M wyjeżdżać co najmniej raz dwa razy w roku na weekend. Zazwyczaj nam to wychodzi. Uśmiechnięta Miła odskocznia od rutyny. Najczęściej jedziemy nad morze.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

malaola

PostWysłany: Sro 18-01-2017, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

malakobietka napisała:
Kiedyś więcej, teraz urlop się skurczył i jeśli gdziekolwiek to w pobliże. Ale cały czas sprawdzam tanie loty i jak coś się trafi to się zamieniam w pracy i gdzieś wyskakujemy, ostatnio np. byliśmy w Amsterdamie na trzy dni. Ogólnie to mam taki plan, żeby zwiedzić wszystkie większe europejskie miasta, jeszcze trochę tego zostało Puszcza oko

Też miałam takie plany Uśmiechnięta Ciągle trzymam rękę na pulsie i poluje na ciekawe noclegi i tanie loty. Zwiedziłam tak już Rzym, Wiedeń, Budapeszt teraz poluje na Madryt lub Barcelonę wolałabym Madryt.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: