Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Weekendowy wypoczynek - jak często wyjeżdżacie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 20:19    Temat postu: Weekendowy wypoczynek - jak często wyjeżdżacie? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pytanie jak w temacie. Uśmiechnięta
Zastanawiam się jak często wyjeżdżacie na takie weekendy.
Jak byłam sama to wyjeżdżałam średnio raz w miesiącu, było to albo jakieś spa albo zwykły wypad nad morze, w góry czy nad jezioro.

Wczoraj zarezerwowałam weekend w Łopusznej niedaleko Nowego Targu. Chciałam bardziej bliższy termin... ale niestety brak miejsc Smutna pierwszy wolny 10- 13 marzec 2011. Zaliczka zapłacona, więc czekamy z niecierpliwością. Bardzo szczęśliwa
Chodź zastanawiamy się, czy nie wybrać się na Walentynki do Mikołajek. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się czasem zdarza ze znajomymi wyjechać na taki weekend, ale częściej w wakacje niż w innym terminie.

Jak miałam chłopaka to też co parę tygodni gdzieś jechaliśmy, fajna sprawa taki wyjazd. Niedrogi, a przez 2 -3 dni można wypocząć. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van dokładnie, nie drogi i fajnie.
Ten który zarezerwowaliśmy to w pensjonacie z trzema gwiazdkami... za weekend zapłacimy 360 zł ze śniadaniem. Co do obiadokolacji się zastanawiamy, bo chcemy jechać na Słowację i do Zakopanego, więc nie ma sensu płacić. Złośliwa
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na weekendy w sensie na noc wyjeżdżamy rzadko, ale od wiosny do października często wyruszamy na wędrówki piesze w góry na jeden dzień w weekend. W tym roku planujemy wiosną dłuższy weekend w Pieninach bez psa niestety. Smutna A we wrześniu wakacje w Karpaczu oczywiście z Księżniczką.

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na weekendy niestety rzadko, ale to tylko dlatego, że nie mam auta.
Ostatnio na weekend wyrwałam się z D. do Karpacza. Super było i mimo, że to tylko 2 dni, to bardzo odpoczeliśmy (męcząc się fizycznie łażąc po górach jednocześnie). Złośliwa
A wcześniej to wyjechałam w 2009 roku z M. na weekend do Krakowa. Też fajnie bylo i niedrogo z tego co pamiętam, bo noclegi w hostelu. Wyżywienie własne, no i jechaliśmy pociągiem w obie strony. Puszcza oko

Teraz czekam niecierpliwie na koniec sesji i wyruszymy z D. znów do Karpacza, albo może gdzieś dalej. Przewraca oczami Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Średnio tak co 2,4 tygodnie. Mój mąż ma co drugi weekend wolny, a ja to zależy jak sobie wezmę. Wyjeżdżamy wtedy na ogół pozwiedzać, czasem na rybki, dla relaksu.
W kwietniu, podczas pobytu w Polsce, mamy w planach wypad do SPA w Nałęczowie, ale tylko we dwoje. Bardzo szczęśliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam dwa weekendy w miesiącu wolne. Nie bywa tak, żebym mogł się pokryć nimi z A. bo on jak ma wolny weekend to ma wtedy kurs cisco.
Tak wiec nie wyjezdzamy raczej w ogóle, a jak sie zdarzy to naprawde rzadko. Puszcza oko
Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 20-01-2011, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak byłam samotna to praktycznie każdy weekend był wyjazd, piesze wędrówki po górach, noclegi w schroniskach, jedzenie we własnym zakresie, pociągi 50% zniżki. Później weekendowe wspólne wyjazdy ale bardziej zawodowe. Teraz praktycznie wyjazd z noclegiem jest niemożliwy, więc krótkie 1 dniowe wypady Niezdecydowana . Trochę mnie nosi, no ale niestety.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 20-01-2011, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W lecie co weekend jesteśmy w górach, albo na jeden dzień, albo na całe dwa dni, dlatego, że góry mamy blisko.

W zimie rzadko kiedy ruszamy się z domu.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 20-01-2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nam nie często udaje się wyjeżdżać, zimy ogólnie nie lubię, więc wolę w domku posiedzieć z kakao, pod kocem i filmik pooglądać.
Gdy już byśmy chcieli wyjechać ,no to mój mąż oczywiście w weekendy też pracuje (gra na weselach, zabawach itp) ciężko jest znaleźć wolny weekend Przewraca oczami . Poza tym jeszcze studiuję zaocznie, więc ciężko się zsynchronizować i gdzieś sobie wyjechać. No i jakoś tak wszędzie daleko ... ( a już nie mówię o stronie finansowej).

Z drugiej strony dla chcącego nic trudnego, więc jak już sobie postanowimy to raczej to realizujemy, o spontan ciężko!

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 20-01-2011, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w weekendy to tylko na nocleg do moich rodziców jedziemy. Śmiech do łez
A tak poważnie, to nie wyjeżdżamy, ponieważ mąż studiuje i ma zjazdy (teraz aż 5tygodni z rzędu) a ja w weekendy dorabiam. Najczęściej jak mąż ma wolne to ja pracuję a jak ja mam wolne to On ma zjazd więc się mijamy.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 22-01-2011, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My na weekendy nie wyjeżdżamy prawie wcale. M w soboty pracuje. Uśmiechnięta
Ale ogólnie w ciągu roku trochę wyjeżdżamy, w tygodniu, bądź na dłuższy pobyt. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 23-01-2011, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś często wyjeżdżaliśmy w weekendy. Jak nie nad morze to nad jezioro... Praktycznie każdy weekend był jakoś ciekawie rozplanowany.

Niestety teraz zrobiliśmy się mniej wyjazdowi. Niezdecydowana
Może latem, jak Mała będzie już troszkę większa to nadrobimy zaległości. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Nie 23-01-2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do weekendów z noclegiem to rzadko, ale często jeździmy na dzienne wycieczki. W okresie wiosna-lato-jesień praktycznie co weekend jesteśmy w górach, nad jeziorami itp.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

kropka.

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja często niestety nie mogę wyjeżdżać bo w weekendy studiuję a w tygodniu praca Niezdecydowana ale jak zdarza mi się wolny weekend to jadę w rodzinne strony, w Sudety. Bardzo szczęśliwa Uwielbiam łazić po górach, skałkach ahh, kocham to. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: