Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Tusze do drukarek
Wiosenne Porządki 2014
Pomóż nam posprzątać forum.

Wiązanka ślubna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wiązanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 10-01-2010, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O tak, o tak, o tak! Uśmiechnięta.

A myślisz, że wiązanka z lilii może być dużo droższa? Bo lilie z reguły nie są tanie. I obawiam się troszkę, żeby zapach nie był zbyt intensywny, cobyśmy się nie zaćpali na własnym ślubie Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zakochane w torebkach - Bibiana.p
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 10-01-2010, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wydaje mi sie zeby byly za drogie. A co do zapachu, jak bedziesz miala 3 moze 4 lilie, poobcinacie te praciki co brudza to chyba nie powinno byc az tak zle?
A ta wiazanka mi sie bardzo poboda. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Nie 10-01-2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ładna, choć myślałam o białych liliach. Ale jak tak patrzę na zdjęcia w internecie, to nie podoba mi się. Zobaczę, pewnie zdecyduję się i tak na róże Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 10-01-2010, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakby mi nie sprowadzili tych orchidei to bym miala wiazanke z dlugich bordowych roz. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari lilie na pewno nie będą bardzo drogie, ale wiązanki slubne z reguły są drogie, bo na slowo ślub ceny rosną o 100-200%.
U mnie np. takie fajniejsze wiązanaki ślubne to ok 200-250 zł+ wiązanka starszej i 2 butonierki, więc łącznie ok 350-400 zł.
Ja na pewno będę miała róże, łączone białe z różowymi, bo mam dodatek różu w sukni Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari lilie nie są nag=jdroższymi kwiatami, pamiętaj ze na jednej gałązce mają duży kwiat, czasem z trzema mniejszymi. Czyli masz ilość. Orchidea jest dużo droższa, ale też drobniejsza.
Natomiast róża jest wogóle drobniutka, do najtańszych też nie należy a jest z nich trzech najmniej wytrzymała.

Co do zapachu lilii, bez przesady, nie pachną tak intensywnie, nie będziecie czuć ich zapachu. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba macie rację. Ale pomyślę o tym dopiero za jakiś czas.

Ja uwielbiam konwalie i bez. Gdybym brała ślub w maju... Ach Puszcza oko. Cały kościół byłby pewnie w konwaliach... Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari odradzam tylko kładzenie bukietów z lilii, konwalii czy bzu na stoliczku nocnym. Puszcza oko Bo możecie spać i spać... Bardzo szczęśliwa

Póki co masz jeszcze czas. Możesz sobie poczytać o mowie kwiatów, nawet wklejałam taki temat na Forum w dziale Kwiaty. Uśmiechnięta

Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hihi, wiem, wiem Uśmiechnięta. Ale we wrześniu ani na konwalie, ani na bez liczyć raczej nie mogę. Jeszcze pomyślę Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No, chyba że specjalnie dla Mari jakiś ogrodnik dokona cudu i wyhoduje pod szkłem w super warunkach. Bardzo szczęśliwa
Źle by nie było, co?

Powrót do góry

fef

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na konwalie to sama bym się pisała. Uwielbiam te kwiaty. Niestety, też muszę się bez nich obejść Niezdecydowana .

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

mari_cruz

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko, o tak, o tak. Czy to jest propozycja z Twojej strony? Uśmiechnięta. Konwalie są tak piękne i tak cudownie pachną, że mogłabym zerwać je i prosto do ołtarza takie świeżutkie zanieść Uśmiechnięta.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 11-01-2010, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam konwalie i bez. Żeby w lipcu było ich pełno to ja z wielką chęcią Bardzo szczęśliwa.
Ja nie mam raczej wyboru w kwiatach, bo do całej otoczki mojego wesela, sukni itp. będą pasowały róże, więc nie będę marudziła Uśmiechnięta.
Poza tym przecież są piękne Puszcza oko.
Powrót do góry

nanna2222
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 06-02-2010, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też miałam bukiet z róż.
A co do bukietów kaskadowych. Byłam kiedyś świadkową i miałam bukiet kaskadowy z róż. Po wyjściu z kościoła miałam już tylko pół bukietu. U Panny Młodej to samo Bardzo smutna .

Podpis Całe moje życie to Ty - Wszystkie moje noce i dni...

18.08.2007- Nasz ślub
25.03.2009 - Narodziny naszego Synka
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 06-02-2010, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dlatego ja jeśli wybiorę kaskadowy to tylko robiony bardzo scisło i nie długi zbytnio. Nie chcę luźnego, bo powypadają kwiaty, a szkoda bukietu, chciałabym aby wytrzymał do poniedziałkowego czy wtorkowego pleneru Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wiązanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

Skocz do: