Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wiejski stół na wesele?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 15-03-2012, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak ja byłam na weselach to na poprawinach miał większe powodzenie stół wiejski. Ogólnie uważam to za dobry pomysł.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ranking produktów, najtaniej, ranking, jaki kupić, jaki wybrać
Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 15-03-2012, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moim zdaniem stół wiejski niestety się znudził. Bardziej podobają mi się stoły owocowe z czekoladowymi fontannami. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 15-03-2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii napisała:
A moim zdaniem stół wiejski niestety się znudził.

Tobie czy innym? Złośliwa

Ja uwielbiam wiejskie stoły, zresztą z obserwacji widzę że nie tylko ja je lubię. Nie zauważyłam żeby się znudziły.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 15-03-2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja byłam na weselu gdzie na poprawinach był wiejski stół i cieszył się dużym zainteresowaniem Uśmiechnięta.

Podpis "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka."
-Bruno Ferrero
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Linka

PostWysłany: Czw 15-03-2012, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba za każdym razem kiedy na weselu jest wiejski stół to i na poprawinach? No chyba, że ma się mały wiejski stół na weselu a na poprawinach już go nie ma lub odwrotnie. Sisi jasne, że warto. Taki stół cieszy się ogromnym powodzeniem wśród gości. Gwarantuję ci to. Uśmiechnięta

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 15-03-2012, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raz byłam na weselu gdzie był wiejski stół. Bimber był wyjątkowo paskudny, niestety. Niezdecydowana Ale kiełbasa pyszna (de facto mój wujek robił), smalec również i ogórki kiszone. Język
Czy bym chciała na swoim weselu: nie wiem... Z jednej strony to jest fajne i jest to jakaś odmiana, ale z drugiej boję się, że mogłoby jedzenia zostać i w efekcie byłyby niepotrzebnie wydane pieniądze, które można by przeznaczyć na coś innego.

Podpis Semper Fidelis

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 15-03-2012, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie rewelacja. Stół wiejski = bimber, kiszone ogórki, chleb, smalec i kawałek kiełbaski. To schodzi najbardziej Puszcza oko. Ja jestem jak najbardziej za.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Zaplecze

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 16-03-2012, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam, że mimo wszystko stół wiejski nadal ma swoich wielbicieli i warto żeby takowy znalazł się na przyjęciu weselnym. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał ochotę na szyneczkę i bimber.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 16-03-2012, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba jednak się zdecydujemy. Uśmiechnięta Nie wiem tylko skąd wziąć bimber. Co radzicie?

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
22.09.2012 Najcudowniejszy dzień w naszym życiu;*
NAPRAWDĘ nie mogę zapamiętać tego słowa!;]
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 16-03-2012, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi jeśli bimber to tylko koniecznie ze sprawdzonego źródła! Jeśli takiego nie macie, to wolałabym całkiem z niego zrezygnować, niż podawać alkohol niewiadomego pochodzenia. Za duże ryzyko.
Przecież na wiejskim stole może być samo jedzenie - alkohol i tak będzie na weselu. Powiem szczerze, że jeśli zdecydowałabym się na wiejski stół, to taki bez bimbru. Lepiej dmuchać na zimne, niż żeby potem ludzie mieli się potruć, czy oślepnąć.
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 16-03-2012, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bimbru może nie być, wystarczy piwko i wódka.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 16-03-2012, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Tobie czy innym? Złośliwa

Ja uwielbiam wiejskie stoły, zresztą z obserwacji widzę że nie tylko ja je lubię. Nie zauważyłam żeby się znudziły.

I mi i moim znajomym. Jak widzę stół wiejski to przychodzi mi do głowy myśl "i znowu to samo". W tej chwili jest wiele innych możliwości, a poza tym coraz częściej młodzi biorą swojską wędlinę na stoły, dlatego uważam taki stół za zbędny. Złośliwa
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Sob 17-03-2012, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiejski stół to taka atrakcja. Nie chodzi nawet o to żeby ludzie najadali się straszliwie ale też o to żeby czuli się dobrze. Myślę, że taki stół to bardzo dobry pomysł. Teraz jest ogromnie popularny i to już od dawna z tego co pamiętam. Myślę, że prędzej gościom znudzi się jedzenie na stołach niż na wiejskim stole. Moim zdaniem tam nie chodzi tylko o to żeby się najeść. Z tego co widzę na weselach to podchodzi np grupka mężczyzn do tego stołu, stoi, rozmawia, śmieje się, próbuje wędlin, kiełbas, bimber, wino itd itd. Także można by powiedzieć, że wiejski stół jest jakąś atrakcją. Mój kuzyn przy wiejskim stole u siebie na weselu powieszoną miał świńską nogę a cieszyła się takim zainteresowaniem, że szok. Był wielki nóż i ludzie podchodzili sobie i kroili. Polecam. Uśmiechnięta

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 17-03-2012, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
My mamy osobno salę, kucharki swoje i swoje jedzenie. Więc ze stołem nie będzie problemu. Tylko czy warto.Złośliwa

Jeżeli macie tzw: "wiejskie wesele (czyli, sami sobie wszystko) to ja bym się porwała na taki stół. Na tym stole również mogą być pierogi smażone, a jakbyście bili świnkę, to zawsze np. schab może iść do obiadu albo drugiej kolacji.

Byłam na wielu takich weselach i powiem Wam, że szły te rzeczy bardziej niż np. surówki, moim zdaniem zależy to od ludzi. Puszcza oko

Dołączone po 3 minutach 13 sekundach:

sisi napisała:
Chyba jednak się zdecydujemy. Uśmiechnięta Nie wiem tylko skąd wziąć bimber. Co radzicie?

Możecie zrobić np: wódkę smakową (kawówka, kokosówka - własnej roboty), wino (nie tylko domowej roboty), bimber ja bym z niego zrezygnowała.

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!! taktak
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 17-03-2012, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii napisała:
I mi i moim znajomym. Jak widzę stół wiejski to przychodzi mi do głowy myśl "i znowu to samo". W tej chwili jest wiele innych możliwości, a poza tym coraz częściej młodzi biorą swojską wędlinę na stoły, dlatego uważam taki stół za zbędny. Złośliwa

Ja też tak uważam. Puszcza oko
Już od samego patrzenia na taki stół (podobnie jak na myśl o tradycyjnym grillu), robi mi się "ciężko" na żołądku, a od zapachu wódki niedobrze. Złośliwa
Zdecydowanie wolę te inne możliwości - lekkie, wikwintne, czyli wszystko to, co jest pracochłonne i rzadkie na naszych stołach.

Poczęstunek jest dla gości, więc pomysł powinien zależeć od upodobań zaproszonych osób. U mnie np. poszło dużo wina i bardzo mało wódki i nie było nawet półmiska z wędlinami. No a jeśli ktoś ma tradycyjną w upodobaniach rodzinę, która woli kiełbaskę i wódeczkę, to można sobie robić wiejski stół. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: