Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wielkanoc 2016
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 8:53    Temat postu: Wielkanoc 2016 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do Wielkiej Nocy zostało niecałe 3 tygodnie. Myślicie o świętach? Co przygotowujecie do jedzonka? Może macie jakieś fajne przepisy na mięcho, ciasto?

Ja zaczynam się zastanawiać. Myślę co by tu zrobić do jedzonka. No i zastanawiam się nad dekoracjami, które będziemy robić razem z Szymkiem. Na tę chwilę wiem, że będziemy robić zające z rolek papieru toaletowego, o coś takiego:

Chcę jeszcze zrobić kurczaczki z pomponów z włóczki. i jajka styropianowe będziemy jakoś ozdabiać Uśmiechnięta. No i z pewnością siejemy niedługo rzeżuchę. A resztę czas pokaże Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sniadanie Wielkanocne u Tesciow. Tyle na ta chwile wiem. Uśmiechnięta

Z jedzenia zrobie salatke warstwowa z tunczyka, jajka faszerwowane, upieke mieso, ciasto steropian z kokosem - polecam! Uśmiechnięta i moze tarte z biala czekolada i mascarpone. No i biala kielbasa i zurek.

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas w Niedzielę Wielkanocna będą chrzciny, wiec w tym roku święta bardzo rodzinne i na bogato. Bardzo szczęśliwa Pod względem zastawionego stołu oczywiście. Złośliwa
Mam nadzieję że uda nam się w poniedziałek odpocząć.
Co do menu jeszcze o tym nie myslalam. Muszę usiąść nad tematem, bo chętnych rak do pomocy mam dużo, tylko muszę powiedzieć co komu.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smerfetka007 napisała:
ciasto steropian z kokosem - polecam! Uśmiechnięta

http://www.forum.kobiet.pl/styropian-t198489.html?highlight=ciasto%20styropian - To jest to ciasto?

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli to to ciasto, to się ośliniłam, mniam Bardzo szczęśliwa .

Ja wrócę z wypadu w góry w Wielką Sobotę. Na święta przygotuję jedynie jakieś ciacho, moze sałatkę. Uroki mieszkania z rodzicami Puszcza oko .
Powrót do góry

Smerfetka007

Zodiak: Lew

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, tylko ja robilam ze zwyklym jogurtem greckim. Uśmiechnięta

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zarabiaszcze jest to ciasto! Myślę o nim od tygodnia i po wypłacie jadę po składniki.
Ja je robię od 2 lat co święta odkąd zobaczyłam je u Ewy Wachowicz.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To w takim razie też je zrobię Złośliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Wto 08-03-2016, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I jak tu człowiek ma sie odchudzić? Ehhhh niedobre babiszony z Was.... Puszcza oko .

Ja co roku zamierzam się do zrobienia na wielkanoc muffinek z jakimiś ozdobami Wielkanocnymi na górze, wiecie: jajeczka,kurczaczki itp. Tylko na Boże Narodzenie udało mi się zrobić muffinki reniferki, wielkanoc jakos mi nei wychodzi Złośliwa .
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 08-03-2016, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My jak co roku u moich rodziców. Na pewno będę robila z moja mamą sałatkę jarzynową, biała kiełbasę, jajka w najróżniejszych wersjach i słodkie. Juz nie moge się doczekać. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 10-03-2016, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My w tym roku jedziemy do moich rodziców, tak wypada zgodnie z grafikiem Śmiech do łez.
Specjalnie jakoś się nie przygotowuję, dziś kupiłam serwetki z pisankami, upiekę pewnie keks i jakiś mazurek. Poza tym te święta są krótkie, więc nie ma co szaleć.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-03-2016, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszku tak samo dwudniowe. Złośliwa
Wiem, wiem miałaś na myśli Wigilię. Uśmiechnięta

Ogarnęłam menu, uff.
Dla mnie zostały ciasta. Wymyśliłam sernik, leśny mech i chyba ten styropian jednak. Chyba ze coś mi jeszcze wpadnie do głowy.
Do tego z racji chrztu będzie tort i finito. Uśmiechnięta

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-03-2016, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W niedziele na obiad idziemy do teściów, bo Szwagierka już w poniedziałek wyjeżdża. Do moich rodziców pójdziemy w poniedziałek.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 11-03-2016, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Smaluszku tak samo dwudniowe. Złośliwa
Wiem, wiem miałaś na myśli Wigilię. Uśmiechnięta

Bardziej jeszcze chodziło mi o to, że potem w ogóle czas do sylwestra jest taki "nieco świąteczny" Uśmiechnięta.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 11-03-2016, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakoś nie mogę się zebrać. Rzeczywiście za krótkie te święta i, nie ma co ukrywać, mniej uroczyste od tych grudniowych Złośliwa.

Ale już z Szymkiem zrobiliśmy ostatnio jednego kurczaczka z włóczki Bardzo szczęśliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: