Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wielkanoc 2017

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 11-04-2017, 13:42    Temat postu: Wielkanoc 2017 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak przygotowania? Jak dekorujecie dom? Rzeżucha posiana?

My mamy zająca z siana, zające z rolek po papierze toaletowym. Muszę jeszcze jakieś kurczaki wykombinować Puszcza oko.

Jedzenia dużo nie robię- mazurka z czekoladą, sernik na zimno, schab gotowany. Reszta u mamusi Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

misiax

PostWysłany: Wto 11-04-2017, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

rzeżucha posiana, jajka już kupione. W weekend będzie ich malowanie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 11-04-2017, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas narazie tylko pisanki gotowe - jak pewnie się domyślacie w tym roku zajela sie nimi K. Uśmiechnięta. Dwie już nawet miały bliskie starcie z podłogą, ale nasza sprytna córeczka skleila skorupke naklejka Bardzo szczęśliwa.

Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 11-04-2017, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas na spokojnie, u rodziców. Mój mąż ma służbę w święta więc sama będę z malutką.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 11-04-2017, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretko widzę Masza rządzi Śmiejąca się. Świetne te pisanki Uśmiechnięta.

Maju dobrze, że z rodzicami będziecie Uśmiechnięta.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Wto 11-04-2017, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My u moich rodziców, ja mam ciasta ogarnąć i jakąs przystawkę, jeszcze zupełnie nie mam pomysłu, chyba w piatek wieczorem będę myśleć...
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 12-04-2017, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Posialam wczoraj rzezuche, oby wyrosła.
Od pn porządkuje sobie co nieco, w sumie nie wiem czy przez święta czy po prostu ale wzięło mnie na układanie na półkach. Bardzo szczęśliwa
Dekoracje lekkie mam, lampki jajeczka coś ala cotton balls i zajączki które kupiłam rok temu.
Pisanki w sb rano będziemy robić.
Menu obmyslone.
Samochód nam się zepsuł i na niedzielę będziemy sami w domu a na pn Szwagierka zawiezie nas do Teściowej na cały dzień. Bedzie też kuzyn D. z Synkiem 9-miesiecznym to będzie wesoło.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 12-04-2017, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasze stadko, podobne do zeszłorocznego Puszcza oko

I nowość- zając ze słomy- z kiermaszu z przedszkola (robiłam razem z innymi matkami, a potem to musieliśmy kupić Śmiejąca się)

Jeszcze z synem jestem umówiona na jakieś dekoracje- zobaczymy co będzie chciał zrobić Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 13-04-2017, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super ten zając ze słomy!

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Czw 13-04-2017, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My totalnie nie jesteśmy przygotowani. Nawet chałupy za specjalnie nie sprzątam. Jedziemy do rodziców, najpierw do moich, a potem do J. Zupełnie nie czuję świąt. Skonsternowana
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 14-04-2017, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
My totalnie nie jesteśmy przygotowani. Nawet chałupy za specjalnie nie sprzątam. Jedziemy do rodziców, najpierw do moich, a potem do J. Zupełnie nie czuję świąt. Skonsternowana

Bo te święta to nie mają tej "magii", którą się czuje przed Bożym Narodzeniem. Choć ważniejsze, ale jakoś mniej przeżywane... Niezdecydowana

A u Was w domu jest "zajączek"? Ja w tym roku mam prezenty dla chłopaków- dla Szymka gra "spadające małpy" i książki, dla Bartka książki. Ale planuję zrobić Szymkowi poszukiwanie prezentów- zajączek napisze wskazówki i będzie ich szukał, rozwiązywał zagadki Puszcza oko. Tak myślę o 3-4 żeby się nie wkurzył, że za dużo Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 15-04-2017, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia ale fajnie! Daj znać czy Szymon dał radę.

U nas zajączek będzie dla chrześniaka tylko. "Starym" kupiłam po czekoladowym zajacu. U mnie nigdy nie było tradycji prezentów na Wielkanoc.

Wszystko mam gotowe. Mięso na obiad jutro upieke, w sumie to obiadem się nie różni mi ta niedziela. Puszcza oko

Ja czuję "magię" może to przez uczestnictwo w Triduum.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: