Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wieści z brzuszków cz. 32
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 09-10-2015, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wpisałam Monię na listę i wydzieliłam nowy wątek, bo zaczął się robić tasiemiec. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 09-10-2015, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
A mozliwe ze tak moze byc Złośliwa, lepiej zeby 31.10 niz 01 listopada Złośliwa.

To wbrew pozorom fajny czas na urodziny, bo zwykle jest wolne w szkole. A jak robiłam 18stke to rodzice stwierdzili, że pojadą wcześniej na groby, żeby mi zwolnić chatę Złośliwa.
Tak, czy siak będzie mały Skorpionik - najlepszy znak Uśmiechnięta.

U mnie od połówkowego Mały zaczął nieźle szaleć. Rusza się non stop, aż zaczynam się bać jaki będzie kręcony Złośliwa. Wierci się rano, w dzień, wieczorem. Dziś wstawałam o 2 do Karoli to też się wiercił.
U mnie teraz będzie spokojniej w badaniach. Kolejne USG mam mieć dopiero na początku grudnia, a do tej pory to tylko odklepać wizyty u państwowej i badania w lab. Zobaczę na co mnie teraz pokieruje, bo rozważam rezygnację z jej usług i przejście do tej drugiej. Chcę jeszcze tylko państwowo zbadać te grubsze sprawy = różyczkę, Coombsa i nie wiem co tam jeszcze.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 09-10-2015, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka, dzieci wiedza kiedy przyjsc na swiat Złośliwa.
Toksoplazmozę, cytologie, wymaz robiłaś?
Który teraz masz tydzień?

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 09-10-2015, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Ooo Monia super wiesci Bardzo szczęśliwa gratuluje Uśmiechnięta. Idziesz na L4 czy pracujesz? Uśmiechnięta.

Pracuję ile się da Puszcza oko.

gieniusia napisała:
Monia jeszcze raz gratuluję! Kwiatek
A co byście chcieli: drugi chłopiec czy dziewczynka? Uśmiechnięta

Ja zawsze marzyłam o parce, czyli dziewczynka. Mąż mówi, że będzie chłopak. Z kolei Szymek powiedział, że będzie dziewczynka Uśmiechnięta. Czas pokaże. Wiadomo, oby zdrowe Uśmiechnięta.

Dziękuję serdecznie za gratulacje Bardzo uśmiechnięta.
Szczerze mówiąc to o wielu ciążowych rzeczach już zapomniałam Śmiejąca się.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 09-10-2015, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej Brzuchatki!
Jasiek sie tak momentami rozpycha, ze miejsca na zebra nie mam. Bardzo szczęśliwa
Ułożenie ma teraz całkiem fajne, bo moge swobodnie zakupy zrobić, samochodem jeździć i nic mnie nie boli. Uśmiechnięta Jak dłużej pochodze to dopiero czuje, ze przydałoby sie usiąść, a tak to jest o niebo lepiej niż było.

Wyprawka juz prawie skończona. Dzisiaj zamówiłam rzeczy dla siebie. Zostało tylko kupić koszule nocne.
Dla Małego tez już wszystko mam, ale dzisiaj wyszły przeboje z łóżeczkiem. Bedziemy musieli jednak kupić nowe, bo to co dostalismy to jakies przedpotopowe i dobrze, ze materaca w ciemno nie zamówiłam, bo by mi 120x60 nie wszedł. Zszokowana Przewraca oczami

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Sob 10-10-2015, 4:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun jestem w 22tc. Toxo już miałam, tylko zastanawiam się czy nie beda mi powtarzac, bo w 1 ciazy mialam chyba 2x. Cytologii w ciazy mi nie robili, bo miałam robioną dosłownie ciut przed zajściem. A wymazu jeszcze nie, ale to chyba pod koniec jakoś.

Monika wiesz co, że ja tez o wielu rzeczach zapomniałam, niby mineły tylko 2 lata a z poczatku czulam ze wyszłam z wprawy. Teraz juz jest ok. Ale to prawda, co kiedys uslyszalam - ktora to ciaza najlatwiej poznac pytajac przyszla mame o to ktory to tydzien - tylko pierworódka odpowie bez namyslu Puszcza oko. Ja sie pytam na usg ktory to tydz bo nie zawsze dokladnie wiem, a za pierwszym razem moglam dokladnie wyrecytowac tydzien i dzien. I tak sie zastanawiam jak bedzie na poczatku z pielegnacja noworodka. Pewnie znow bede sie bała. Puszcza oko

Adziu to lózeczko jest duzo mniejsze?

Dołączone po 4 minutach 8 sekundach:

Wczoraj wieczorem mój W. pierwszy raz poczuł kopniaczka od naszego synka. Jego mina bezcenna Zakochany.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sob 10-10-2015, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:

Ułożenie ma teraz całkiem fajne, bo moge swobodnie zakupy zrobić, samochodem jeździć i nic mnie nie boli. Uśmiechnięta Jak dłużej pochodze to dopiero czuje, ze przydałoby sie usiąść, a tak to jest o niebo lepiej niż było.
Korzystaj póki mozesz Złośliwa.
Mi sie strasznie brzuch obnizyl i boli w podbrzuszu. Mloda ma juz nisko glowe wiec sobie szponci Uśmiechnięta

Fretka napisała:
Sun jestem w 22tc. Toxo już miałam, tylko zastanawiam się czy nie beda mi powtarzac, bo w 1 ciazy mialam chyba 2x. Cytologii w ciazy mi nie robili, bo miałam robioną dosłownie ciut przed zajściem. A wymazu jeszcze nie, ale to chyba pod koniec jakoś.
Mialas dwa razy Toxo bo moze byly zle wyniki. A wymazy robilam w kazdym kwartale.
Ja bardzo duzo badan robilam w ciazy, dostalam rozpiske od lekarza i walczylam Złośliwa.
Cytat:

Wczoraj wieczorem mój W. pierwszy raz poczuł kopniaczka od naszego synka. Jego mina bezcenna Zakochany.
O super, ciekawe jak by córa zareagowala Bardzo szczęśliwa.

Adzia, dobrze ze jeszcze macie troszke czasu to znajdziecie pewnie jakies fajne lozeczko. My kupilismy na all wiec jak cos to pisz, podam namiary Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 10-10-2015, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez mialam toxo robione 2x. Teraz czeka mnie reszta hiv, wr itp tez po raz drugi juz.

No cale szczescie ze juz nie grudzien, bo bym chyba palpitacji serca dostala. Złośliwa

Fretko jakby nie suwaczek to tez bym nie wiedziala. Bardzo szczęśliwa

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Sob 10-10-2015, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun nie, wyniki miałam dobre. Tak mi zlecili, a dlaczego to nie wiem. Pewnie dlatego że to było prywatnie - jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o jedno Puszcza oko.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sro 14-10-2015, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka, tez prywtanie chodze do lekarza ale widac co miasto to inaczej Złośliwa.

Dzisiaj byłam na wizycie i dziecko jest blisko szyjki i dlatego mam skurcze.
L-4 mam do końca miesiąca więc Młoda musi się urodzić do 31 października Złośliwa.

Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Sro 14-10-2015, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun ja miałam pierwsze regularne skurcze jakoś 2 tyg przed porodem.

A jakby Malutka miała urodzić się w listopadzie to nie przedłużą Ci L4? Podejrzliwa
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 14-10-2015, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun pozniej juz Ci sie macierzyński zaczna liczyc?

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sro 14-10-2015, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Sun ja miałam pierwsze regularne skurcze jakoś 2 tyg przed porodem.
No ja wiem ze porod na dniach, wiec wszystko już czeka Uśmiechnięta, nawet kasa na taxi w razie "wu" Złośliwa.

Cytat:
A jakby Malutka miała urodzić się w listopadzie to nie przedłużą Ci L4? Podejrzliwa
Adzia napisała:
Sun pozniej juz Ci sie macierzyński zaczna liczyc?
To ide 02 listopada na wizyte tylko po L4. Ale lekarka mi dzisiaj powiedziala ze nie chce mnie juz widziec przed porodem Złośliwa.

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 14-10-2015, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Haha. No to moze wyganiajcie Mała. Puszcza oko

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sro 14-10-2015, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika2222 gratulacje! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Następny
Strona 2 z 35

Skocz do: