Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wieści z brzuszków cz. 32
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 16-10-2015, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To GBS to wiem ale tych wymazow nie mialam. Mialam tylko raz cytologie.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia, no to nie wiem. Ja juz mam wszystkie badania za soba Bardzo szczęśliwa.
Teraz czekanie na wielki dzień Uśmiechnięta, troche skacze na pilce bo juz bym chciala urodzic Złośliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun ktory masz tydzien? 38?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sunflower

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Sun ktory masz tydzien? 38?
Termin mam na 28 października i 02 listopada (ostatnie usg) więc to już końcówka 38 tygodnia.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobrze kojarzylam, ze to jakos 38-39 tydzien.
To czekanie jak na bombie jest czasami frustrujace Śmiejąca się .
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Dobrze kojarzylam, ze to jakos 38-39 tydzien.
To czekanie jak na bombie jest czasami frustrujace Śmiejąca się .
Haha Złośliwa no i jak sa skurcze to panika Śmiejąca się.
Zdecydowanie najgorszy jest III trymestr dla psychiki i kobieta jest ociążała, normalnie krótki spacer i zadyszka Złośliwa haha.

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie dysze, ale bola mnie pozniej kosci miednicy i kregoslup. Niezdecydowana

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w III trymestrze czulam sie lepiej niz w II, gory moglam przenosic i przez to czasem sie zapominalam i brzuch dawal o tym znac. Ogolnie jak duzo polazilam to duuuuzo musialam odpoczywac.

Sun ja wlasnie przed porodem jakies 2 dni przed mialam takie meczace, ze duzo chodzilam itp no i urodzilam Bardzo szczęśliwa.

Dołączone po 1 minucie 3 sekundach:

Ale chyba nikt nie przebije mojej mamy, ktora dzien przed porodem z moim bratem zwalila tone wegla Złośliwa.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate, no kazdy przechodzi inaczej. Moze teraz jest mi ciezko bo juz sie brzuch obnizyl, nie wyraznie sie czuje Niezdecydowana.

A nasze mamy, babcie to szalone. Moja babcia była w polu jak dostala bóli partych Złośliwa

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to mnie 2. trymestr tez dal popalic. Koncowka w sumie.
Teraz jest w miare ok jak na siebie uwazam.
I tak samo jak Ty Kate. Jak jednego dnia przegne to pozniej ze dwa muszę odpoczywac. Złośliwa

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze troszke dziewczyny i juz bedzie po Uśmiechnięta.

Sun Twoja babcia wlasnie przebila moja mame, haha Bardzo szczęśliwa.
Moze famtycznie juz Cie meczy bo zaraz rodzisz. U mnie poszlo szybko, ja tylko takie dwa dni mialam takie jak opisujesz. Jakos 4-5 dni przed porodem odpadl mi czop to wiedzialam, ze juz blisko.
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Pon 19-10-2015, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun fajnie, źe juz tak bliziutko! Koniec 38tyg a wiec mozesz odetchnac z ulga ze dzidzia donoszona Uśmiechnięta. Ja tez 3 trymestr z Karola wspominam jako siedzenie jak na bombie, wyćzekiwanie - taka ogolna męczarnia psychiczna. No i fizycznie ciezko mi bylo, zwlaszcza w nocy, bo nie moglam sie wyspac przez duzy brzuch.
Teraz jestem dopiero w drugim trymestrze, ktory i tym razem jest dla mnie łaskawy.
No i troszke Ci zazdroszcze tego ze to juz zaraz. Przeraza mnie mysl ze to jeszcze 4 mce. Chcialabym zeby nasz Bączek byl juz donoszony, zeby sie juz urodzil caly i zdrowy i zaczal sie z nami integrowac Bardzo szczęśliwa.

Napisze jeszcze ze mama dowiedziala sie w temacie badan i wychodzi na to ze Coombs i drugie Toxo są obowiazkowe, a roźyczka nie.

Moja babcia tez podobno za kazdym razem do dnia porodu zasuwala w polu. A rodzila 7x Bardzo szczęśliwa. Ale mama Kate to po prostu pobila wszystkich! Tona wegla... To dopiero Strongwoman Zszokowana.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 20-10-2015, 3:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I pomyslec ze teraz na ciezarne sie tak hucha i dmucha i czasem po jednym dziecku mowia ze nigdy wiecej. A kiedys? Nie dosc ze w domu wesola gromadka to zasuwaly ile wlezie zeby wykarmic.

Fretko na Twoim etapie mialam te same mysli.
Jakos ten 2. trymestr taki bardziej niecierpliwy mialam. Teraz wydaje mi sie ze juz czas zasuwa jak glupi. W sumie u mnie jeszcze kilka dni ponad miesiac i tez Jasko bedzie donoszony.

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 20-10-2015, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Ale mama Kate to po prostu pobila wszystkich! Tona wegla... To dopiero Strongwoman Zszokowana.

Taka jest wlasnie moja mama, wszystko sama. A druga sprawa to moj ojciec fajny nie? Zamiast on to zrobic to ona z wielkim brzuchem wegiel zwalala, ach... .

Adziu dokladnie kiedys kobiety wszystko robily bo tak musialo byc i koniec. "Gdzie Ci mezczyzni, wspaniali tacy" Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 20-10-2015, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate, no tatuś fajny Bardzo szczęśliwa, mama przynajmniej szybko urodzila Złośliwa.

Jak opowiadam mojej mamie ile badań robiłam w ciązy to mi ostatnio powiedziała "Ty jakbyś w innej galaktyce mieszkala" hehe, bo wiadomo kiedys było mniej tego wszystkiego, brak usg i jakos to bylo Uśmiechnięta.

A to ja tez bylam niespokojna w II trymestrze. Jak się młoda nie ruszała to panika, ruszłam brzuch, piłam zimną wode. No taki etap.
Wczoraj wieczorem nie mogłam spac, mała tak kopała i się ruszała że myslalam ze wyjdzie. Zasnełam po 3:00 Niezdecydowana

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 4 z 35

Skocz do: