Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wieści z brzuszków cz. 32
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 02-03-2016, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bober, mi ginekolog do 7 miesiaca wsadzala wziernik i zawsze po badaniu mialam troche krwii. Globulki tez bralam bo mialam infekcje - masakra wsadzic to byl kosmos Złośliwa.
Nie martw sie, poczekaj 2-3 dni i zobaczysz co sie dzieje, jak cos to idz do lekarza i sie spytaj Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

bober

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 02-03-2016, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam numeru do tego ginekologa u którego bylam a on nie przyjmuje w każdy dzień...jesli do jutra nie przejdzie zarejestruje sie do innego...
W nocy na wkladce bylo ciut jasno czerwone,dzis przy oddawaniu moczu piecze ale juz jest takie lekko różowe na papierze jakby przechodzilo...co mnie cieszy śluz który mam co rano jest nadal taki jak był,nie ma innego zabarwienia niż normalnie...dzis juz globulki nie będę wpychać bo jest to zbyt bolesne:/
u nas 33 tydzien i 4 dni.Następna wizytę mam za 3 tyg.

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Strona 35 z 35

Skocz do: