Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wieści z brzuszków cz. 33
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 36, 37, 38  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PaniKot

PostWysłany: Czw 17-03-2016, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Małgo ja nie mam żadnych objawów, więc tak naprawdę nic nie wiem. Niepokoi mnie jednak to, że byłam przeziębiona, a potem jeszcze grypa jelitowa mnie dopadla. Wolałabym skontrolować wcześniej.

Dołączone po 16 godzinach 50 minutach 2 sekundach:

Bylam wczoraj, bo nie wytrzymałam. Dzidzia ma się dobrze, serduszko bije prawidłowo, był zarys nóżek i rączek. Mam malego krwiaka na szczęście daleko od szyjki ale zakaz zbliżania się do męża, oszczędzać się ale nie swirować i duphaston 3x1. Wizyty teraz co dwa tyg zeby obserwować tego krwiaczka. Jak wstawiać zdjęcie? Chciałabym sie pochwalić Uśmiechnięta termin przesunal nam sie na 23.10 Uśmiechnięta

Dołączone po 6 minutach 42 sekundach:

Monika masz piękny termin porodu. Zawsze chcialam miec dziecko z maja, z października tez i tak nam udalo się wstrzelić Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 18-03-2016, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

PaniKot napisała:
Monika masz piękny termin porodu. Zawsze chcialam miec dziecko z maja, z października tez i tak nam udalo się wstrzelić Uśmiechnięta

Mam nadzieję, że do terminu nie wytrzymam Złośliwa. Tak dwa tygodnie wcześniej chcę urodzić Bardzo szczęśliwa.

A tutaj znajdziesz jak wstawić zdjęcie. Tylko zdjęcie z USG wklej do odpowiedniego wątku: tutaj Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 18-03-2016, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

PaniKot cieszę się, że z maleństwem wszystko dobrze. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 18-03-2016, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

PaniKot tez sie ciesze, ze z malenstwem wszystko ok Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

bober

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 19-03-2016, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Bober juz 9 miesiac? Zszokowana Zleciala mi Twoja ciaza!

Kate29 mi też zleciała. Bardzo szczęśliwa Teraz tylko mam nadzieję,że urodzę w terminie - nie wcześniej. Złośliwa

PaniKot super, że z maluszkiem wszystko OK Uśmiechnięta .

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 19-03-2016, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

bober napisała:
Cytat:
Bober juz 9 miesiac? Zszokowana Zleciala mi Twoja ciaza!

Kate29 mi też zleciała. Bardzo szczęśliwa Teraz tylko mam nadzieję,że urodzę w terminie - nie wcześniej. Złośliwa
Oby nie pozniej Uśmiechnięta
Spokojnego porodu Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 19-03-2016, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

bober co ma być to będzie. Uśmiechnięta Ani nie przyspieszysz ani nie opoznisz. Uśmiechnięta
Byle skończyć 37tc i niech sie dzieje wola nieba. Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

PaniKot

PostWysłany: Sob 19-03-2016, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazdroszczę Wam już tej zaawansowanej ciąży Uśmiechnięta
Powrót do góry

bober

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To prawda ani nie nadśpieszy,ani nie opóźni się. Uśmiechnięta ale bardzo bym się cieszyła jakbym urodziła w terminie bo wtedy by już wszystko było tak na spokojnie, do tego czasu powinniśmy się wprowadzić do naszego domu. Bardzo szczęśliwa

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bober pewnie ze wszystkim się uporacie przed porodem. Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bober mam nadzieję, że się wyrobicie Uśmiechnięta.

U mnie dzisiaj 31tc. Ale nadal ta ciąża mi się dłuży, że szok Złośliwa. Jak na razie to przejrzałam ubranka. No i z ubranek nic nie muszę kupować.
Wyprawkowe rzeczy mam zamiar zacząć po świętach. Jakoś mi się nie spieszy Złośliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monis mi tez sie Twoja ciaza dluzy Śmiejąca się . Fajnie, ze wszystko masz. Ja wprawdzie drugiego dziecka nie planuje, ale jakby sie przydazylo to nic nie mam, wszystko wydalam Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Ja wprawdzie drugiego dziecka nie planuje, ale jakby sie przydazylo to nic nie mam, wszystko wydalam Złośliwa.

Ja wiedziałam, że w bliskim czasie będziemy chcieli drugie, więc nie oddawałam Puszcza oko. A że jeszcze się chłopak przytrafił to już w ogóle Złośliwa.

Dobrze, że nie tylko mi się dłuży Śmiejąca się.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi sie nie dłuży, wręcz przeciwnie - jak sobie pomyślę, że jeszcze tylko 4 miesiące i zostaniemy rodzicami.. Zszokowana
MAmy już meble do pokoiku, po świętach mały remont zaplanowany do 10.04, w maju planujemy kupić wózek i fotelik (wszystko już wybrane). Myślę, że po swiętach zacznę się rozglądać za ubrankami na spokojnie, bo mam 2 tygodnie urlopu. W ciąży czuję się fajnie, brzuszek jest już ewidentny, ale taki zgrabny, nie przeszkadza mi póki co ani nie ciąży zbytnio. Trochę mnie tylko plecy bolą, szczególnie jak się obudzę w nocy lub nad ranem w pozycji na plecach - wtedy czuję, że macica uciska na kręgosłup. Ruchy małej czuję wyraźnie - nie powiem, ciekawe uczucie Uśmiechnięta

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Małgo fajnie, że ciąża Ci tak służy i uplywa miło. Uśmiechnięta Tylko pozazdrościć.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 36, 37, 38  Następny
Strona 4 z 38

Skocz do: