Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wieści z brzuszków cz. 33
Idź do strony 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 02-03-2016, 14:10    Temat postu: Wieści z brzuszków cz. 33 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lista ciężarówek:
PaniKot 23.10.2016
maja18 12.02.2017
Sisi 14.05.2017

U nas 18 tydz. i 4 dni. Dziś ostatni dzień mojego drugiego zwolnienia, od mniej więcej 3 tygodni walczyłam z przeziębieniem. Wróciłam na kilka dni do pracy, ale musiałam znowu zostać w domu jak zaczął mi się silny ból w klatce piersiowej przy kaszlu, a potem przy nawet najmniejszym ruchu - okazało się, że to ból mięśni okołożebrowych spowodowany długo utrzymującym się kaszlem. Teraz już chyba w końcu wyzdrowiałam.

Wydaje mi się też, że czuję pierwsze ruchy dziecka. Czytałam gdzieś, że mogą przypominać trzepotanie skrzydeł motyla albo delikatne bulgotanie.. U mnie to raczej takie jakby pchnięcia ze środka w okolicach pępka lub trochę niżej, w każdym razie raczej mało subtelne i z motylem niewiele mają wspólnego Przewraca oczami Myślę, że to ruchy dziecka, bo co innego..? Wczoraj jak jechaliśmy autem, to były mocniej odczuwalne. A Wy jak byście opisały pierwsze ruchy dziecka i kiedy zaczęłyście je odczuwać?

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 02-03-2016, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najpierw mi właśnie bulgotalo a później już wyraźnie było czuć.
Pierwszego solidnego kopa dostałam chyba W okolicy 20tc. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Sro 02-03-2016, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Malgo pierwsze ruchy to takie ni to ruchy ni to co Puszcza oko. A więc to może być to Puszcza oko.
U mnie było ok 20tc a za drugim razem troszkę wcześniej.
Powrót do góry

bober

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 20:13    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ruchy poczułam końcem 19 Tc. A raczej wtedy skumałam ze to TO:).
czułam takie bulgotanie i nie byłam pewna czy to jelita czy maluch.
Później czułam takie puknięcia od środka.

U nas krwawienie ustało,wyszło na to że to po badaniu...teraz niewiem czy próbować jeszcze raz z globulkami,czy próbować maść clotrimazolum...niby nazwa ta sama...Trochę sie boję,jak będę musiała przyznać sie lekarzowi ze nie używałam globulek...ale z drugiej str jak to znowu ma tak boleć to ja dziękuję...

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry

Małgo

PostWysłany: Sro 09-03-2016, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj miałam wizytę, wygląda na to, że będzie Michalina Bardzo szczęśliwa Od początku tak obstawiałam, M. zresztą też. W przyszłą środę mam USG połówkowe, wtedy się jej dokładniej przyjrzymy Śmiejąca się

Teściowie bardzo się ucieszyli na wieść o dziewczynce (mają już wnuka), moi rodzice (maja dwóch wnuków) też niby fajnie, fajnie, ale... "Michalina..? Lepiej inne imię.., pomyślimy tu jeszcze.." Nie rozumiem dlaczego temat wybranego imienia dla Twojego prywatnego, osobistego dziecka zawsze jest jakby zaporszeniem do dyskusji dla rodziny.. Przewraca oczami

Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 09-03-2016, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Malgo dlatego my nie mowilismy jakie imie bedziemy dawac Złośliwa. Tesciowa cala ciaze naciskala zebysmy powiedzieli, a my ze nie i koniec. Dowiedziala sie jak sie maly urodzil Puszcza oko.

Gratuluje dziewczynki! Sliczne imie Bardzo uśmiechnięta .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 09-03-2016, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też dlatego nie mówiłam długo, dopóki nie byłam pewna, że to będzie chłopak i że to na pewno to imię Uśmiechnięta. Wszyscy mają coś do powiedzenia, nawet zwykli znajomi...

A Michaśka fajne imię Uśmiechnięta. Gratuluję córeczki Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak

PostWysłany: Sro 09-03-2016, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Małgo ja tak miałam jak powiedziałam że będzie Jagoda, oj wszyscy byli przeciw a teraz są zachwyceni imieniem i mówia ze pasuje do naszej córki.
Gratuluje córeczki, no kolejna na forum bo tak to same chłopaczki Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 09-03-2016, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun to ja dzisiaj z siostrą gadalam ze następny to chyba będzie Kubuś i ze w sumie Jaś też mógł być Kubusiem. A po chwili dodałam, ze jednak nie bo Jas jest Jasiem i zadne inne imię jakoś mi do niego nie pasuje. Śmiejąca się
U nas na szczęście nikt się nie wtracal. Kilka osób tylko zapytalo czy to po kimś czy tak nam sie podobało.

Malgo gratulacje! Będzie Mala Misia. Uśmiechnięta

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 09-03-2016, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Malgo piękne imię. Mój M. mi mówi, że on też chce dać córce Michalina. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Binio

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 10-03-2016, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u nas... 8 tc, na pewno będzie Mikołaj, bo Artur (10 lat, ten na zdjęciu) koniecznie chce brata. A jeśli spełnia się marzenia Oli (9 lat) to będzie Zośka. Dla nas najważniejsze, żeby zdrowe! Termin 19.10.2016.
Radość przez niepokój, w pierwszym USG brak widocznego tętna, ale hCG rośnie a i Fasolek coraz większy. Do tego cukrzyca ciążowa od samego początku....jesteśmy dobrej myśli. Musi się udać, skoro zaszliśmy w pierwszym cyklu starań Bardzo szczęśliwa

Podpis szczęśliwa mama Artur 05.02.2006 Ola 31.03.2007 Mikołaj +12.03.2016
Powrót do góry

bober

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 10-03-2016, 19:31    Temat postu: hej Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Małgo Michasia super imię,mi też się strasznie podoba:) też bym tak dała córce na imię,ale mąż sie nie zgadza:P
Też nie rozumiem tego jak każdy chce dopomóc w wyborze imienia...Myśmy jeszcze przed poczęciem mówili że"robimy Zuzie" no i wyszlo że się udałoUśmiechnięta więc od samego początku wiemy że bedzie Zuzanna ale jak ktoś pyta to mówimy ze jeszcze nie zdecydowaliśmy i ze zdecydujemy jak się urodzi...wiec nikt nie wie.Puszcza oko

Dołączone po 7 minutach 21 sekundach:

U nas 34 Tc plus 5 dni:) juz bliżej jak dalej:) mam straszny apetyt...jem jak mała świnka Bardzo szczęśliwa

Binio gratulacje:) niech fasolka zdrowo rośnie Uśmiechnięta

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-03-2016, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale się brzuszkowo robi. Super!
Gratuluję! Zdrowej ciąży!

13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 11-03-2016, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bober a Ty na kiedy masz termin? Pytam, bo Cię nie ma na liście głównej, jak dasz znać to Cię dopiszę Uśmiechnięta.

U nas dobrze. Mamy 29t2d. Mógłby być już maj Złośliwa. W zeszłym tygodniu miałam trochę stracha, bo mały jakoś tak mało się ruszał, ale to chyba przez moje przeziębienie- ja do d*py i on też. Teraz jest już wszystko ok Uśmiechnięta.

Binio mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze Uśmiechnięta. Trzymam kciuki Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Małgo

PostWysłany: Pią 11-03-2016, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Binio gratulacje! zdrowej ciąży Uśmiechnięta

U nas to bardziej mężowi nawet zależało na imieniu Michalina, tak po tatusiu, bo ona ma na imię Michał, a mi imię się też całkiem podoba, więc nie mam nic przeciwko. Z kolei jakby był chłopak, to mi zależy na imieniu Leoś.

W sumie mogliśmy nic nie mówić o imieniu, byłby spokój. Kiedyś wspomnieliśmy o wybranym imieniu dla chłopca, to i jedni i drudzy rodzice byli od razu na nie Przewraca oczami No ale cóż, to i tak tylko nasza decyzja.

Ja w przyszłym tygodniu mam USG połówkowe. Jutro kończę 20 tydzień, brzuszek urósł, a piersi to już w ogóle mega (musiałam dokupić nowe biustonosze, bo stare już nie dawały rady - 70i Zszokowana )

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Następny
Strona 1 z 38

Skocz do: