Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witaminy dla cięzarówek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jurija

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 17-10-2010, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika24, to podziwiam, że tak dobrze dobraną miałaś dietę, że byłaś w stanie dostarczyć dziecku wszystkich niezbędnych składników. Ja wolałam brać ten Feminatal, żeby nie było niedoborów.

Podpis co to za dziwne forum, że można avatar dodać po napisaniu 50 postów ???
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Elizee

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 17-10-2010, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki jurija za informacje. mnie też lekarz zalecił i powiedział, że dobrych jest kilka preparatów, w tym właśnie feminatal, a rodzina upiera się, że kiedyś nikt witamin nie brał, i dzieci zdrowe się rodziły... Przewraca oczami I sama już nie wiem momentami, co myśleć. Uśmiechnięta Poczytam jeszcze sobie trochę, tylko muszę się szybko decydować. Uśmiechnięta
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Pią 05-11-2010, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też biorę feminatal dha, od 5 tygodnia ciaży. od 6 miesiąca łykam też żelazo z wit, C.

Wyniki cały czas są ok, hemoglogina tylko troche spadła-mój Mały wyżera z mamusi Śmiejąca się

Podpis Zero podniesione do potęgi nadal daje zero..
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 09-11-2010, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez całą ciążę łykałam feminatl, ale pod koniec przeszłam na prenatal classic i do tego prenatal dha.
Teraz podczas karmienia piersią dalej biorę oba prenatale, tyle że prenatal classic łykam co drugi dzień. Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Elizee

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 24-11-2010, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i ja też w końcu wybrałam feminatal (800), jako że jest najbardziej polecany i najczęściej wymieniany na forach Uśmiechnięta
Lektura artykułów na temat defektu enzymatycznego (czyli nie przyswajania kwasu foliowego) też mnie upewniła w tym wyborze.
Powrót do góry

Agateczkaa

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 09-03-2011, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja brałam na początku folik tylko ale potem doszedł urinal i witaminki Pharmaton Matruelle. Puszcza oko
Powrót do góry

mtmt

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 19-03-2011, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez całą pierwszą ciążę brałam Elevit i teraz w tej ciąży też go biorę, jest dla mnie najlepszy , nie mam po nim mdłości a po niektórych witaminach się zdarzają ze względu na nieodpowiedni poziom żelaza .

Podpis Szczęśliwa żona i mama Uśmiechnięta)
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 19-03-2011, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od 12 tygodnia ciazy, lykalam feminatal. I tak bylo do konca. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 23-06-2011, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja teraz łykam Prenatal Classic - DHA dostarczam z dietą więc nic więcej nie kupuję, jod póki co też wyciągam z wody jodowanej i rybek. Uśmiechnięta

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zastanawiam się nad zmianą witamin. Wcześniej brałam Falvit, a zastanawiam się nad Femibion Natal 2 (dawniej Feminatal 400 Metafolin + DHA). W opakowaniu jest 30szt. tabletek i 30szt. kapsułek.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A dlaczego zastanawiasz się nad zmianą?
Tamte Ci nie odpowiadają?

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 14-07-2011, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie bardzo, dodatkowo nie mają kwas foliowego.
Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 04-10-2012, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biorę Femibion Natal 1.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 04-10-2012, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:

A tak na przyszłość- nie bierz Femibionu 2, bo nie ma tam żelaza i są drogie Puszcza oko. Ja polecałabym na później (po 3 miesiącu) VitaMiner Prenatal DHA- tam jest 30 tabletek i 30 kaspułek, i jest żelazo Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Wto 16-10-2012, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:

Po konsultacji z lekarzem kończę femibion1 i zamieniam na Prenatal Classic.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: