Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witaminy dla cięzarówek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 19-06-2013, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Matylda napisała:
Ja biore Femibion Natal 2, probowalam Pregnacare, ale konczylo sie na dolegliwosciach zoladkowych, wiec musialam je zmienic, ale i tak dzielnie zjadlam 2.5 opakownia. Od kiedy biore Femibion czuje sie jak nowonarodzona. Puszcza oko

Myślisz, ze to wina Pregnacare? Podejrzliwa
Moim zdaniem te wszystkie preparaty mają podobny skład, mogą się różnić jedyni śladowymi ilościami jednej bądź drugiej witaminy.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 19-06-2013, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z ciekawości 'wygooglowałam; sobie i faktycznie, duża ilość ciężarnych skarży się na Pregancare, ze im po nich niedobrze. Bardzo smutna

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Matylda

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 20-06-2013, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, mysle ze to wina Pregnacare, odczulam ogromna roznice po zmianie tabletek. Zostalo mi jeszcze pol opakowania, moze wezme i zobacze czy dalej bedzie problem.

Podpis Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 10-08-2013, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do teraz brałam folik, a w zeszłym tygodniu zakupiłam Favital mama. Mój lekarz powiedział, że to moja decyzja czy będę brała witaminy, mówił, że jeśli chcę mam sobie jakieś wybrać. Stwierdziłam, więc, że będę je brała, ale niekoniecznie codziennie.

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Kazimierka

PostWysłany: Pią 11-07-2014, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dla świętego spokoju bym mimo wszystko brała witaminy w tabletkach. Owoce i warzywa mają ich coraz mniej, a jednak ciąża to czas zwiększonego zapotrzebowania na witaminy i minerały. Moja siostra bierze przede wszystkim Multicode, multiwitaminę, która zawiera potrzebne substancje, w tym też kwas foliowy. Sama jest po farmacji, więc raczej wie co warto brać a czego nie.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 05-08-2014, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biorę od początku ciąży witaminy. Najpierw dla I, potem dla drugiego trymestru a teraz takie bogate w kwasy Dha i witaminę C.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Smieszka

PostWysłany: Pon 18-08-2014, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w ciąży również przyjmowałam witaminy odpowiednie do danego trymestru. Do tego obowiązkowo kwas foliowy jeszcze nawet przed ciążą. Mój ginekolog polecił mi Folik.
Powrót do góry

shaza

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 18-08-2014, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi lekarz zalecił femibion, gdyż ma najbogatszy skład
Powrót do góry

aoiya

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 19-08-2014, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W ramach kwasu na początku moja poleciła mi Folwik, a teraz (2 trymestr) poleciła odstawić kwas i przejść tylko na witaminki Pregna +

Podpis 3 IX 2011 inlove
29 I 2015
Powrót do góry

ewunia198612

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 21-11-2014, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biorę kwas foliowy oraz Doppel Herz activ Mama.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Ajlar

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 14-04-2015, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zazywalam Chela-Mag B6 - miauam masakryczny poziom magnezu w organizmie...skurcze lydek i te sprawy...;/
Powrót do góry

spinka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 30-05-2015, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak byłam w drugiej ciąży to pamiętam lekarz zapisał mi taki kwas foliowy razem z magnezem ze względu na częste skurcze. brałam jedna tabletkę dziennie:) I pomogłoUśmiechnięta

Podpis to tylko ja
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pon 06-07-2015, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz łykam Femibion Natal 2 PLUS 2 i Asmag Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 06-07-2015, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie biorę witamin, bo i tak mnie strasznie mdli. Mam tylko brać sam kwas foliowy.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pon 06-07-2015, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Ja nie biorę witamin, bo i tak mnie strasznie mdli. Mam tylko brać sam kwas foliowy.
A mowilas to lekarzowi?
Ja juz nie chcialam brac witamin, tylko kwas foliowy ale mialam zle wyniki krwi no i trzeba...

P.S na mdłości pomagały mi migdały Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: