Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własny second hand

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 02-08-2013, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogólnie nie korzystam z takich sklepów, mój mąż kiedyś często kupował w lumpeksach.
Ale po pierwsze- wg mnie 50zł za kilogram to troszkę przegięcie, u nas są ceny 25zł/kg i tam ludzie mówią, że jest drogo. Po drugie- musisz mieć sprawdzonego dostawcę i zanim cokolwiek zrobisz, lepiej znajdź miejsca gdzie u was w okolicy można kupić ciuchy. Z tego, co wiem to dzielone jest na sortowane i niesortowane i cena od tego zależy.
Moja ciocia ma taki sklep, idzie jej nawet można powiedzieć bardzo dobrze, jak na taki biznes. Ale sprawdzone ma już hurtownie, bo wcześniej pracowała w takim sklepie.

Co do wyglądu- rozumiem, że chcesz mieć ładny sklep, ale dla mnie one zawsze wyglądają tak samo, bo nie ma możliwości poukładać tak ubrań. Na wieszakach w sklepie jest kilka sztuk jednego wzoru, koloru. To daje taki ład. W swoim sklepie nie masz możliwości tak poukładać, bo każdego wzoru masz po jednej sztuce, kolory też nawet jak poukładasz obok siebie to różnią się odcieniem, materiałem.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 02-08-2013, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do całej mądrej wypowiedzi Sisi dodam tylko, że ceny w SH zaczynają być lekko przesadzone. Kiedyś faktycznie można było się tanio ubrać, a teraz wychodzi na to samo jakbym kupiła w sieciówce.
Jensy dla dziecka - 20zł. Skąd te ceny?

Dlatego moja rada jest taka, zrób SH atrakcyjny cenowo, bo tych sklepów jest setki, nie tak łatwo się wyróznić.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Modlishkaaa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 02-08-2013, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W bliskiej okolicy są dwa podobnej branży sklepy, dwa obok siebie, nie mają ciekawego towaru. Co do hurtowni, mam już wszystko sprawdzone, wiadomo, że szlifować drogi będę w trakcie, ale rozeznałam się na rynku hurtowni i wiem gdzie zamówię pierwszą partię i jaką. Będzie to na pewno odzież Włoska, gdyż takich jest mało. Co do ceny, zależy to od miejsca i towaru, z tego co wiem u Nas nie schodzą z ceną poniżej 40 zł (ogólnie w mieście) Póki co jestem przy cenie 50-45 zł/kg w pierwszy dzień. Co do wyglądu chodzi mi głównie o czystość i ład, wiadomo, że nie jestem w stanie poukładać wszystkiego jak w eleganckim butiku. Spotkałam się z wyprzedażami raz w miesiącu, ubrań za 1 zł/szt, nie wiem czy to przyciąga, gdyż nie widziałam tego Puszcza oko .
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 07-03-2016, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem jeśli ktoś ma fajne ciuchy i umie prowadzić tego typu sklep, ma też dostęp do hurtowni i ma dobre ceny to ma to racje bytu, tylko trzeba miec głowę na karku jak to mówią Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: