Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wodny świat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Clear

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 22-11-2006, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To są zywe rosliny Puszcza oko szczerze powiem sporo pracy trzeba włozyć zeby rosliny się utrzymały. Pielęgnice nie obgryzają ich na szczęście moze dlatego że to typowi mięsozercy. Akwarium obecnie przezywa mały kryzys , poprostu przedobrzyłam z nawozem dla roslin i mam efekt ...glony Wściekła
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 22-11-2006, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ok wieczorem zrobię jej kilka fotek i powklejam (póki jest malutka i śliczniutka, bo już niedługo będzie pewnie postrachem okolicy Puszcza oko )
A właśnie ona jeszcze nie ma imienia. Nie mogą się zdecydować jak ją nazwać...
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Sro 22-11-2006, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale fajne to akwarium mój tata swego czasu prowadził jako hobby rybki miał cała ścianę akwarium z rybkami tylko babcia bardzo zadowolona to nie była bo prądu dużo schodziło.Mieliśmy też w przeszłości psy koty,chomiki świnki morskie,ptaszki,króliki które kończyły w garnku hehe,żółwie,żabki itd właściwie gdyby były te zwierzęta w jednym czasie to sklep zoologiczny mogłabym otworzyć.
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 22-11-2006, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agatka ten kot ma nieraz lepiej ode mnie Bardzo szczęśliwa

Clear akwarium siuper. To jest takie moje małe marzenie- AKWARIUM Uśmiechnięta

Pierwsze co zrobię jak się wprowadzę do nowego mieszkanka. Każe wykuć szybę i wstawiam ogromne akwarium, a jeszcze do tego ryby ocenaniczne.

Pomarzyć zawsze można Puszcza oko

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

Clear

PostWysłany: Sro 22-11-2006, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No akwarium morskie to i moje marzenie Uśmiechnięta niestety koszt założenia takiego akwa mnie przerasta Zaskoczona 15 tys. zł Skonsternowana
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 23-11-2006, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nieeee, nie możliwe. To chyba będzie już moje nieosiągalne marzenie Bardzo smutna

A najgorsze jest to, że rybka którą kupię za parę stówek zdechnie za pare dni Zszokowana

Powrót do góry

Clear

PostWysłany: Pią 24-11-2006, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No dokładnie tak jest Skonsternowana to już raczej hobby dla naprawdę bogatych ludzi co nie mają robić z kasa. Póki co ja mam co z nią robic Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 24-11-2006, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ja tez Bardzo szczęśliwa Ale Twoje akwarium wcale nie ujmuje morskiemu. Ja to bym chciała takie jak Twoje Uśmiechnięta

Powrót do góry

Clear

PostWysłany: Pią 24-11-2006, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziekuję za miłe słowa Uśmiechnięta
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 24-11-2006, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam kiedyś akwarium. Rośliność podobna do Clear ale nie nawoziłam niczym mimo to bardzo ładnie się przyjmowały i naprawdę było imponująco zarośnięte. Problem miałam, gdy z jakąś roślinką przyprowadziłam do akwarium ślimaki, ale wtedy już się miało ku upadkowi i likwidacji.
Miałam neonki, gupiki, skalary, glonojady, welonkę, malutkiego sumika, i gdzies po drodze dwie pielęgnice.
Zaczynałam od gupików i tak szło pokolei Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 24-11-2006, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój tata też kiedyś miał śliczne akwarium. Najpiękniejsze rybki jakie miał to były skalary. Były przecudne...
Ja też marzę o akwarium, ale narazie nie mam na nie miejsca Bardzo smutna .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Gat

Zodiak: Lew
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W akwarium jest coś magicznego. Mozna się godzinami wpatrywać jakby w hipnozie. Też kiedyś mieliśmy. Teraz barkuje miejsca Smutna
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie przeraża sprzatanie w akwarium, więc nawet nie rozważam mozliwości posiadania. Lubię popatrzeć, ale u kogoś.

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

Gat

Zodiak: Lew
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W dobrze prowadzonym akwarium to nie jest problemem.
Wystarczy od czasu do czasu zebrać nieco wody (odmulaczem) z dna i uzupełnić świeżą. A szyby , jeśli są glony , wystarczy wyskrobać specjalnym urządzeniem.
Czeste zmienianie całej wody zaburza tylko ekosystem w akwarium i nie jest zalecane.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 28-12-2006, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sprzątanie nie jest takie złe. Przenosisz rybki, wymieniasz wode i po krzyku. Trochę czasochłonne, w zalezności od wielkości akwarium, ale nic trudnego. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Zwierzaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: