Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wózek II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 22-04-2016, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Bo ja wozilam do tej pory zawsze na płasko, a wczoraj jak się rzucał to podnioslam na chwile, Ale nie wiem czy to wskazana pozycja dla takiego malucha. Niezdecydowana

Jak niedużo podniesiesz i plecy nie będą się wyginać to nic mu się nie stanie Uśmiechnięta. Oczywiście w czasowych granicach rozsądku Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 22-04-2016, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Jak niedużo podniesiesz i plecy nie będą się wyginać to nic mu się nie stanie Uśmiechnięta. Oczywiście w czasowych granicach rozsądku Puszcza oko.

Nie to tylko przy takich "awariach" jak wczoraj.
Generalnie widzę ze chyba niedługo trzeba będzie się przesiąść w spacerowke. Mały już ciekawy świata, pogoda się robi to można go odsłonić żeby więcej widział. Uśmiechnięta
Tylko ta spacerowka też pod lekkim skosem z tego co patrzyłam.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 22-04-2016, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:

Tylko ta spacerowka też pod lekkim skosem z tego co patrzyłam.
Nie masz trybu na leżenie? Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 22-04-2016, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Nie masz trybu na leżenie? Uśmiechnięta.

Właśnie ta najniższa opcja wydawała mi się pod lekkim nachyleniem. Ale takim minimalnym. Będę musiała ja jeszcze zamontować na stelaż i sprawdzić, bo tak na łóżku to wiesz... Może po prostu nie opuściła się porządnie do końca.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pią 22-04-2016, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Właśnie ta najniższa opcja wydawała mi się pod lekkim nachyleniem. Ale takim minimalnym. Będę musiała ja jeszcze zamontować na stelaż i sprawdzić, bo tak na łóżku to wiesz... Może po prostu nie opuściła się porządnie do końca.
Pewnie tak Uśmiechnięta musi byc tryb lezenia Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 26-04-2016, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie bede tworzyla nowego tematu Uśmiechnięta
Macie moze organizer do wózka? taki na rączke jak i tez taki ze jak dziecko siedzi to moze kubek polozyc?
Prosze zdjecia Bardzo szczęśliwa Uśmiechnięta.

Powrót do góry

kasia1980

PostWysłany: Wto 31-10-2017, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, przepraszam podbiję temat, bo mam za zadanie właśnie znaleźć wózek dla siostry, która niedługo rodzi, a powiem szczerze się poddała z szukaniem po obejrzeniu chyba 15 modeli 😊 Chcemy coś lekkiego, z praktycznymi kołami i gondolą niemikroskopijną, żeby spokojnie zmieściło się dziecko wraz z grubszym materacykiem. Podobają nam się wózki Expandera, coś możecie może z ich kolekcji polecić?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21

Skocz do: