Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wspólna Kąpiel co wy na to ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 05-12-2010, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie miałam okazji, wiec nie moge stwierdzic czy mi sie podoba czy nie- ale brzmi zachecajaco Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kobieteria

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 05-12-2010, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdarzyło mi się brać kąpiel z moim mężczyzną, ale był to dość krótki eksperyment w związku z tym, że mam mało pojemną wannę. (:
Gdyby była duża napewno często zażywalibyśmy wspólnych kąpieli.

Podpis Zaręczyny: 14.02.2008
Ślub: 30.09.2010
Poród: 05.03.2011
Córeczka. <3
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 05-12-2010, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A my od kilku dni mamy wannę, już nie tylko prysznic, wiec będziemy nadrabiać zaległości dancing

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 07-12-2010, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wspólna kąpiel - nie znam osoby która powiedziałaby 'nie' takiej przyjemności . Puszcza oko
Powrót do góry

Alania

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 13-12-2010, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój partner ostatnio zrobił mi kąpiel z płatkami róż ,które były wcześniej zebrana i ususzone, a w dodatku zapalił kilka świeczek i zgasił światło. Muszę przyznać, że było baaardzo przyjemnie// Zakochany
Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Czw 27-01-2011, 1:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My nie mamy wanny, więc jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wziąć kąpieli z M, nad czym bardzo ubolewam. Mam nadzieję, że kiedy przeprowadzimy się do nowego mieszkania, znajdziemy takie, w którym wanna będzie. Już nie mogę się doczekać Uśmiechnięta
Powrót do góry

gasetka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 27-01-2011, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wspólna kąpiel to bardzo przyjemna sprawa:). Moim zdaniem raz na jakiś czas przyjemnie jest tak spędzić kilka chwil.
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 27-01-2011, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie miałam jeszcze tej przyjemności ale po ślubie nadrobimy za wszystkie czasy. Bardzo szczęśliwa

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdarzyło i na pewno zdarzy ;] .

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

DariaAngel napisała:
Wspólna kąpiel - nie znam osoby która powiedziałaby 'nie' takiej przyjemności . Puszcza oko

No to już znasz. Puszcza oko

Zdecydowanie wolę wspólny prysznic. Wygodniejsze i bardziej higieniczne. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

anhedonia89

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja zasmakowalam pierwszej wspólnej kąpieli w walentynki:D. wynajelismy pokoj w pensjonacie z wanna, bylo duzo piany, owocki, czekoladki, drinki, swieczki truskawkowe..było cudownie, nie wiedzialam, że można czuć się tak odprężonym i zrelaksowanym...sam zapach swieczek dzialal na mnie odprężajaco, a przytulanie mojego faceta powodowało automatyczną sennośc, bo tak bezpiecznie i dobrze się czułam:D
Powrót do góry

Barbie26

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Za ciasno, za mało miejsca i ogólnie nie lubię...
Powrót do góry

loka006

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przyjemne choć troszke niewygodne ;D zależy od wielkości wanny. Uśmiechnięta

Podpis `żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam...`
Powrót do góry

mtmt

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zdecydowanie za. Co prawda teraz mamy prysznic a nie wannę ale prysznic też ma swój urok, na pewno nic nie zastąpi wanny pełnej piany, świec i kieliszka winka ale cóż... Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma Bardzo szczęśliwa .

Podpis Szczęśliwa żona i mama Uśmiechnięta)
Powrót do góry

biedroneczka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie wspólne kąpiele w wannie są dziwne. Źle bym się czuła, jakbym miała się kąpać ze swoim chłopakiem.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: