Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wspólna Kąpiel co wy na to ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 23-03-2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz już nie praktykuję, mamy malutką wannę i po jednym razie zrezygnowałam: wszędzie czyjeś ręce, nogi i inne części ciała, zero wygody, i powiedziałam że nie ma szans. Złośliwa

Ale kiedyś bardzo lubiłam, nawet pod prysznicem. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 23-03-2011, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem za. Zakochany
Powrót do góry

czaarna

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 14-05-2011, 19:56    Temat postu: Re Wspólna Kąpiel co wy na to ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

AdzyndzinPałka napisała:
Zdarzylo wam się kiedyś brać wspólną kąpiel z mężem,zoną/chłopakiem lub dziewczyną ??
Jestescie za czy przeciw takim rozwiązanią ??

Kochana ja mieszkam z chłopakiem od dwóch lat i bierzemy kąpiel praktycznie codziennie, jest super czasem nie mam ochoty bo w wannie jest niewygodnie razem Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 15-05-2011, 5:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety nigdy nie zaznałam tej przyjemności. Smutna A raz moj ex mnie namawiał, to ja głupia nie dałam się skusić.. Smutna
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 15-05-2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeeeejkuuuu, jak ja miło wspominam ten czas Puszcza oko Pamiętam, jak jeździliśmy na wakacje do takiego małego domku i tam był prysznic 4 m na 2 m. Bez brodzika, tylko płytki na całej powierzchni Uśmiechnięta Ojojoj, co tam się działo... A wanna? Mmmmm Cool A teraz? Teraz tylko brodzik 80 cm w niewiele większej łazience Skonsternowana Cóż, było-minęło...
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 17-06-2011, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubię mój luby także i oczywiście praktykujemy Puszcza oko

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

dudi

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 01-08-2012, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś braliśmy wspólnie prysznic, teraz jakoś poszła w zapomnienie, chociaż może warto do niej wrócić?
Powrót do góry

Prinzesska29

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 10:41    Temat postu: Tak Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zdecydowanie za. Bardzo szczęśliwa
Mam w domu dosc duza narozna wanne i czasem spedzamy przy swiecach mily czas.

Podpis Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.

Uwagi  Emotka nie zastępuje kropki!!!
scoto.
Powrót do góry

misia-kotka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam okazję tylko raz korzystać ze wspólnej kąpieli w wannie. Było super, ale niestety bardzo niewygodnie.

Za to pod prysznicem było wiele wspólnych kąpieli, ale chyba ja mam za duże wymagania. Bardzo szczęśliwa

Chciałabym w przyszłości mieć w swoim mieszkaniu dużą wannę, żebym mogła brać wspólne kąpiele ze swoim mężczyzną. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 15-08-2012, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też osobiście lubię kąpiel z narzeczonym, uwielbiamy pod prysznicem, choć w wannie też nie jest źle. Złośliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

lejdimargot

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 24-08-2012, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wspólna kąpiel? Jak najbardziej! Przecież należy oszczędzać wodę, no nie..? Puszcza oko

Podpis I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką. P.Coelho
Powrót do góry

Soleo

PostWysłany: Nie 09-09-2012, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście, że tak, ale bardzo tego nie lubię. Pod prysznicem musze mieć czas dla siebie, bo nie tylko się namydlam i spłukuję.
Powrót do góry

misia-kotka

PostWysłany: Sro 12-09-2012, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Soleo, przecież nie codziennie musisz kąpać się/brać prysznic ze swoją druga połówką. Puszcza oko
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 12-09-2012, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

misia-kotka napisała:
Soleo, przecież nie codziennie musisz kąpać się/brać prysznic ze swoją druga połówką. Puszcza oko

Gorzej jak ktoś codziennie się goli itp. Złośliwa
Powrót do góry

misia-kotka

PostWysłany: Sro 12-09-2012, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Gorzej jak ktoś codziennie się goli itp. Złośliwa

No tak, z tym mógłby już być problem. Puszcza oko W takim wypadku chyba trzeba brać pierwszą kąpiel nieco wcześniej. Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: