Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wspólna Kąpiel co wy na to ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 23-03-2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz już nie praktykuję, mamy malutką wannę i po jednym razie zrezygnowałam: wszędzie czyjeś ręce, nogi i inne części ciała, zero wygody, i powiedziałam że nie ma szans. Złośliwa

Ale kiedyś bardzo lubiłam, nawet pod prysznicem. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 23-03-2011, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem za. Zakochany
Powrót do góry

czaarna

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 14-05-2011, 19:56    Temat postu: Re Wspólna Kąpiel co wy na to ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

AdzyndzinPałka napisała:
Zdarzylo wam się kiedyś brać wspólną kąpiel z mężem,zoną/chłopakiem lub dziewczyną ??
Jestescie za czy przeciw takim rozwiązanią ??

Kochana ja mieszkam z chłopakiem od dwóch lat i bierzemy kąpiel praktycznie codziennie, jest super czasem nie mam ochoty bo w wannie jest niewygodnie razem Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 15-05-2011, 5:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety nigdy nie zaznałam tej przyjemności. Smutna A raz moj ex mnie namawiał, to ja głupia nie dałam się skusić.. Smutna
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 15-05-2011, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeeeejkuuuu, jak ja miło wspominam ten czas Puszcza oko Pamiętam, jak jeździliśmy na wakacje do takiego małego domku i tam był prysznic 4 m na 2 m. Bez brodzika, tylko płytki na całej powierzchni Uśmiechnięta Ojojoj, co tam się działo... A wanna? Mmmmm Cool A teraz? Teraz tylko brodzik 80 cm w niewiele większej łazience Skonsternowana Cóż, było-minęło...
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 17-06-2011, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubię mój luby także i oczywiście praktykujemy Puszcza oko

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

dudi

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 01-08-2012, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś braliśmy wspólnie prysznic, teraz jakoś poszła w zapomnienie, chociaż może warto do niej wrócić?
Powrót do góry

Prinzesska29

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 10:41    Temat postu: Tak Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zdecydowanie za. Bardzo szczęśliwa
Mam w domu dosc duza narozna wanne i czasem spedzamy przy swiecach mily czas.

Podpis Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.

Uwagi  Emotka nie zastępuje kropki!!!
scoto.
Powrót do góry

misia-kotka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam okazję tylko raz korzystać ze wspólnej kąpieli w wannie. Było super, ale niestety bardzo niewygodnie.

Za to pod prysznicem było wiele wspólnych kąpieli, ale chyba ja mam za duże wymagania. Bardzo szczęśliwa

Chciałabym w przyszłości mieć w swoim mieszkaniu dużą wannę, żebym mogła brać wspólne kąpiele ze swoim mężczyzną. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 15-08-2012, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też osobiście lubię kąpiel z narzeczonym, uwielbiamy pod prysznicem, choć w wannie też nie jest źle. Złośliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

lejdimargot

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 24-08-2012, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wspólna kąpiel? Jak najbardziej! Przecież należy oszczędzać wodę, no nie..? Puszcza oko

Podpis I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką. P.Coelho
Powrót do góry

Soleo

PostWysłany: Nie 09-09-2012, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście, że tak, ale bardzo tego nie lubię. Pod prysznicem musze mieć czas dla siebie, bo nie tylko się namydlam i spłukuję.
Powrót do góry

misia-kotka

PostWysłany: Sro 12-09-2012, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Soleo, przecież nie codziennie musisz kąpać się/brać prysznic ze swoją druga połówką. Puszcza oko
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 12-09-2012, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

misia-kotka napisała:
Soleo, przecież nie codziennie musisz kąpać się/brać prysznic ze swoją druga połówką. Puszcza oko

Gorzej jak ktoś codziennie się goli itp. Złośliwa
Powrót do góry

misia-kotka

PostWysłany: Sro 12-09-2012, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Gorzej jak ktoś codziennie się goli itp. Złośliwa

No tak, z tym mógłby już być problem. Puszcza oko W takim wypadku chyba trzeba brać pierwszą kąpiel nieco wcześniej. Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: