Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wy z dawnych czasów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 11:20    Temat postu: Wy z dawnych czasów Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakie byłyście jako nastolatki z czasów szkolnych? Czy niektóre cechy w was zostały? A może jakieś się zmieniły o 180 stopni?

Jako nastolatka byłam dużo bardziej wojowniczo nastawiona. Jak ktoś mnie obraził czy zwyzywał to nosiłam urazę bardzo długo i się mściłam. Teraz noszę urazę krócej i się nie mszczę. Złośliwa

Byłam też dużo bardziej roześmiana ale to wynika pewnie z braku zmartwień. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Sob 21-11-2015, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jako nastolatka byłam bardziej pewna siebie i byłam odważniejsza.
Chętnie próbowałam nowych rzeczy/wyzwań.
Byłam też niepoprawną romantyczką Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam bardzo nieśmiała i małomówna. Czasami nawet nie odpowiadałam cześć jak ktoś się ze mną witał. Pozwalałam wejść sobie na głowę i nigdy nikomu nic nie odpowiedziałam na jakieś głupie przezwiska pod moim adresem. Do tego nieświadomie oszpecałam się ubiorem, nie zwracałm uwagi na to w czym chodzę. Złośliwa
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam nieśmiała i cicha. Pewności siebie nabrałam jak poszłam na studia. Poza tym jak teraz tak myślę, to byłam trochę naiwna. Puszcza oko
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Głupkowate poczucie humoru i beztroska do teraz mi zostały.
Powrót do góry

oliwia875

PostWysłany: Wto 03-10-2017, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie chciałabym wrócić do siebie z wcześniejszych lat. Byłam nieśmiała i nie umiałam wyrażać swoje zdania. Teraz przynajmniej znam swoją wartość.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: