Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybaczenie-czy są granice?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 29-02-2016, 14:18    Temat postu: Wybaczenie-czy są granice? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy jest coś czego na pewno nie wybaczyłabyś swojemu mężczyźnie?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 29-02-2016, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W gruncie rzeczy to trudne pytanie, jak tak zaczelam nad tym myslec. Na te chwile nie wybaczylabym, gdyby skrzywdzil nasze dzieci, albo moich rodzicow, siostre. Zwykle przy takim oytaniu mysli sie o sobie np. gdyby mnie zdradzil. Tylko, ze tutaj to roznie bywa, zalezy od okolicznosci i ciezko mowic, ze na pewno nie wybacze.
Powrót do góry

bejbi79

PostWysłany: Sro 27-04-2016, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na tę chwilę chyba nie ma takiej rzeczy ale to dlatego, że wiem jakim jest człowiekiem, ufam mu w 100% i wiem, że czegoś strasznego by nigdy nie zrobił. Drobne błędy zdarzają się każdemu.
Powrót do góry

Sevilla

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 27-04-2016, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wybaczyłabym, gdyby podniósł na mnie rękę
Powrót do góry

Tiptok

PostWysłany: Sro 04-05-2016, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi się że granica której nie powinno się przekraczać i to ona decyduje o tym czy możemy wybaczyć czy też nie, leży w szacunku, tak jak powyżej-podniesienie ręki, zaufaniu-nie oszukiwaniu, w końcu w większości zdrada jest kryta i paskudna. Te dwie rzeczy ciężko wybaczyć ;/
Powrót do góry

pionekwgrze

PostWysłany: Czw 20-10-2016, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sevilla napisała:
Nie wybaczyłabym, gdyby podniósł na mnie rękę

Ja również.
Powrót do góry

Lantier

PostWysłany: Czw 16-02-2017, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dlatego tak ważne jest wytyczenie granic w związku, żeby ktoś później nie zrobił zdziwionej miny, że nam coś nie pasuje

Podpis youtube.com/watch?v=VRRhDniFZxo Może komuś pomócPuszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: