Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wybielanie metodą nakładkową - warto czy nie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Danika

PostWysłany: Pią 25-05-2018, 8:58    Temat postu: Wybielanie metodą nakładkową - warto czy nie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałabym wybielic zeby ale troche szkoda mi placic za to wybielanie lampą, wiem ze to nakladkowe jest tansze ale znajoma ostatnio robila i stwierdzila, ze w ogole nie widac efektu Niezdecydowana Robila ktoras z was moze w Krakowie ta metoda i moglaby polecic jakies sprawdzone miejsce gdzie jednak efekty są? Bo w sumie to tez troche kosztuje i szkoda placic za nic...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Paniklara

PostWysłany: Wto 05-06-2018, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się nie zgadzam ze nie widać, robiłam niedawno w Scandinavian Clinic, nie wiem czy kojarzysz, to jest to centrum dentystyczne przy Szczepanskim, tam niedaleko Charlotty. Moim zdaniem efekty sa naprawdę widoczne. I zresztą nie tylko ja tak mysle, bo ostatnio np. znajoma mnie zapytala czy cos zmieniałam w wyglądzie bo jakos tak fajnie wyglądam 😉 (poza wybielaniem nic takiego nie robiłam wiec podejrzewam ze chodzilo wlasnie o to) w każdym razie mogę ich polecić bo naprawdę mega profesjonalnie i w dobrej cenie
Powrót do góry

Camilla

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 02-09-2018, 14:48    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio na Saskiej Kępie w klinice Provital (Warszawa) znalazłam promocję na wybielanie zębów lampą Polus Advanced - to jest wybielanie ultradźwiękami. Powiem szczerze już kiedyś się nad tym zastanawiałam ale tym razem skorzystałam i jestem mega zadowolona bo niedość,że zapłaciłam mniej w promocji to po jednym takim 45 minutowym zabiegu mam naprawdę piękny, biały uśmiech Bardzo szczęśliwa Moje marzenie się spełniło.
Powrót do góry

Amelia00

PostWysłany: Sro 06-03-2019, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie wybieliłam zęby i trzeba przyznać, że taka rzecz dodaje pewności siebie i człowiek od razu staje się bardziej uśmiechnięty. Nie wiem jak wy, ale ja sobie poradziłam z żółtym odcieniem za pomocą pasty wybielającej iwhite instant. Z każdym razem zauważałam coraz większe postępy aż uzyskałam taki efekt z którego jestem zadowolona
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: