Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wybór wyjątkowej sukienki na przyjęcie rodzinne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TolaK

PostWysłany: Pon 09-07-2018, 7:58    Temat postu: Wybór wyjątkowej sukienki na przyjęcie rodzinne Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej kobitki Uśmiechnięta
Potrzebuję Waszej porady, ponieważ szukam ciekawego sklepu gdzie będę mogła kupić wyjątkową sukienkę na duże przyjęcie rodzinne. Szukam czegoś dłuższego i jednak ze smakiem (aby nie odsłaniała za dużo). Czy macie może dla mnie jakieś propozycje? Mam jeszcze trochę czasu, ale jednak wolę mieć pewność że wybrałam tą najlepszą, pozdrawiam Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Flora23

PostWysłany: Wto 10-07-2018, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm szczerze powiem, że nie ma dużo takich sklepów gdzie znajdziesz szeroki wybór pięknych sukienek wieczorowych, które będą jednocześnie wyróżniały się wśród innych, ale też nie pokażą "za wiele". Na ten moment przychodzi mi tylko jeden sklep VividStore bo prowadzą sklep internetowy oraz stacjonarny, także jeżeli jesteś z Wrocławia to możesz zajść do ich showroomu i sobie przymierzyć wybrane modele, a również mogą zająć się tam drobnymi poprawkami krawieckimi Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gabi42

PostWysłany: Pią 13-07-2018, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak najbardziej, dla mnie to jeden z najlepszych sklepów z tego typu sukienkami gdzie na pewno uda Ci się znaleźć tą wymarzoną. Ja kupiłam u nich piękną czerwoną sukienkę z odsłonięty plecami, którą również znajdziesz na [url]vividstore.pl/[/url] Cena jest trochę wyższa niż w sieciówkach, ale za to widać jakość wykonania i użytych materiałów bo byłam w niej już kilkukrotnie, a nadal leży świetnie. Co również ważne nie rozciągnęła się, ani nie straciła intensywnego koloru. Do tego można liczyć na sprawną dostawę i pomoc obsługi, ode mnie mają duży plus Uśmiechnięta
Powrót do góry

Inatka93

PostWysłany: Nie 09-09-2018, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na mnie osobiście wrażenie robią Sukienki Kelly . Są gustowne, a zarazem niedrogie, coś na co może sobie pozwolić każda z nas. Lubię miejsca oferujące coś wyjątkowego, w czym każda z nas może czuć się gustownie, ale nie przepłacić. Wy też, prawda? ;o
Ileż to ja już punktów odrzuciłam, bo ceny były dla mnie nieosiągalne.. Pewnie spotkałyście się z czymś podobnym, dlatego sądzę, że warto się dzielić dobrymi punktami w sieci i poza nią. ;p
Powrót do góry

martakurek0

PostWysłany: Nie 16-09-2018, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurczaki, ja mam taki problem, że jestem kurduplem i do tego szczupła, kiecki to znajdę, najlepiej w smyku, 5.10.15 czy innym dziecięcym. Niestety serio serio. A to bywa problematyczne.. A jak już uda mi się coś upolować i nie muszę tego przerabiać u krawcowej Przewraca oczami to trzymam mocno, nie oddaję i w nosi mam, że idę trzecie wesele z rzędu w tym samym (bo akurat nie trafiło mi się nic innego. I ostatnio myślałam, że się zapłaczę, tydzień do weselicha, a moja kiecka z plamą. W tydzień coś znaleźć? Nierealne niestety. Bratowa dała mi kapsułki do prania surf i mówi, że to da radę. Nie byłam przekonana, ale - udało się. Mój proszek stary nie dał rady, nawet jak odplamiacz próbował pomóc. A kapsułki surfa poradziły sobie od ręki. Całe szczęście, bo przyszłoby mi na serio iść na "łowy" do smyka...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: