Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Wycięcie-przycięcie migdałków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzkaba

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 06-10-2008, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzia Fruzia napisała:
morfologię, OB, grupę krwi i prześwietlenie (na zdjęciu było widać doskonale migdały)

No tak zapomniałam o grupie krwi, bo miałam to badanie już wcześniej Bardzo szczęśliwa

Podpis Nie wymarzę przeszłości.
Ona może być dla mnie tylko lekcją...

Kocham Cię...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 06-10-2008, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A zostawały na noc? Po jakim czasie po narkozie mozna "normalnie funkcjonować".Podobno my mamy zostac dobe,jednak coś czuje ,ze zabieg mi przełożą.Okaże sie jutro.

Dzieki za informacje Uśmiechnięta
Powrót do góry

marzkaba

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 06-10-2008, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To chyba zależało od samopoczucia dziecka, nie powiem Cinapewno, wiemtylko, że jeden chłopiec był na oddziale żeńskim z mamą to wyszedł wcześniej od nas Bardzo szczęśliwa
Co do funkcjonowania po narkozie to indywidualna sprawa.
Wszystko zależy od tego jaki środek zostanie zastosowany, w jakiej ilości.
Ja dochodziłam do siebie ok dwóch i pół godziny zanim przestałam być taka lekko bezwładna, później były mdłości, ale do wieczora doszłam do siebie i nawe nie na wózku tylko z pomocą pielęgniarki poszłam do toalety.
Nie wiem jak to jest u dzieci, ale podobno o wiele łagodniej to przebiega. Często ta narkoza u dzieci jest płytsza-może i dlatego.
Ja np częstomiałam zapalenie ucha i ostre anginy, więc ten ból nie był taki straszny, pierwsze trzy doby brałam zastrzyki, a później już same czopki pomagały.
Napewno uważaj, żeby mała nie przesadziła z bieganiem, krzyczeniem, najlepiej żeby nic nie mówiła w tym samym dniu, bo rany są jeszcze świeże.
Co dojedzenia to czytałam tu opinie, że diety nie było... Bla bla, ja byłam w szpitalu 5dni, a na wypisie pisało, że jeszcze przez dwa tygodnie mam przestrzegać diety płynnej-przestrzegałam i przynajmniej miałam pewność, że żadnego krwotoku nie dostanę. A dieta płynna wcale taka straszna nie jest, kisielki owocowe, kleiki ryżowe, pirre ziemiaczane. Zawsze coś się znajdzie,co dziecko polubi.

Ale jak córa przez dwa tygodnie pierwsze będzie się oszczędzać, jeść lody i przestrzegać płunnej diety to wszystko będzie ok. A jeszcze jak uda Ci się ją rumiankiem poić to jeszcze szybciej gardziołko się zagoi.

No i na miesiąc może zapomnieć o w-fie w szkole.

Ale Wiki nie stresuj się, bo mała to wyczuje i będzie też rozdrażniona, a przed narkozą powinno się być spokojnym.
Wszystko będzie dobrze, w szpitalu macie fachową opiekę i wszystko będzie ok tylko trzeba się do zaleceń lekarskich zastosować.

A no i po wyjściu napewno jakiś antybiotyk i coś przeciwbakteryjnego dostanie.
Powodzenie dziewczyny Puszcza oko

Kocham Cię...
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 07-10-2008, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki Uśmiechnięta

Jestesmy po badaniach,to był horror,niby nic trudnego ale przy wrażliwości mojej córki to aż sie boje co bedzie jutro.No jutro zabieg Bardzo smutna
Powrót do góry

marzkaba

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 07-10-2008, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
Dzieki Uśmiechnięta

Jestesmy po badaniach,to był horror,niby nic trudnego ale przy wrażliwości mojej córki to aż sie boje co bedzie jutro.No jutro zabieg Bardzo smutna

Wiki wszystko będzie dobrze!
Bądź dzielna i nie dawaj po sobie poznać, że się stresujesz, bo mała to odczuje, a nie powinna.
Pamiętaj jesteście w dobrych rękach, w rękach specjalistów.
A narkoza to komfort psychiczny, bo mała nic nie bedzie pamiętać i szybciej wróci do siebie.
Ja już Ci pisałam, jeszcze tego samego dnia z drobną pomocą pielęgniarki sżłam do toalety, apanie, które ze mną leżały i miały bez narkozy ten zabieg to na wózku były worzone, krwotoki miały i Bóg wie co.
A przy narkozie, to nie ma stresu, mniejsze ryzyko krwotoku i w ogóle.

Wiki trzymam za was kciukasy!

Kocham Cię...
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 07-10-2008, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki na czym polegał ten horror?
Jutra się nie bój. Córka dostanie narkozę. Jak się boi igły, to poproś o maseczkę, przyłożą jej tylko do buzi i już będzie spała. Po zabiegu, po około 1/2 godzinie ją wybudzą a i tak chwilkę później pewnie zaśnie znowu. Później będzie troszkę otumaniona, ale to szybko minie.
Ps. ja z dziećmi wyszłam tego samego dnia ze szpitala, więc nie wiem jak to jest w nocy w szpitalu.

Podpis Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić,
bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
(Hemingway)
Powrót do góry

marzkaba

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki i jak tam po zabiegu?

Kocham Cię...
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki no właśnie. Czekamy na wieści. Jak Natalka zniosła zabieg Podejrzliwa

bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
(Hemingway)
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I znów horror Bardzo smutna Natalka dostała najpierw głupiego jasia,po którym szalała przez godz z majtkami na głowie Bardzo szczęśliwa ,jak doszło do zabiegu to juz ja puściło, po 20 min juz ja przywieźli wybudzoną,rzucającą sie,wyglądała jak wampir Płacze lub Bardzo smutna ,krzyczała ze chce pić,a niewolno,była rozszalała z bólu,dostała czopka i po jakimś czasie sie uspokoiła,cała noc przesiedzieliśmy ponieważ nos jej sie oczyszczał i warowała nad chusteczką,rano (dziś) dostała gorączki,wypisali nas dopiero w obiad,gorączkę ma nadal,nic nie jadła 2 dni,nie da nawet w siebie wmusić jogurtu,jest słaba,mdleje Bardzo smutna Nic przyjemnego,jestem padnięta,za dużo stresu i zero snu.
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki współczuję. Biedna Natalka się nacierpiała i ty też. Wydaje mi się, że coś tam lekarzom nie wyszło z synchronizacją w czasie (głupi jaś przestał działać, zanim wzięli małą na zabieg) Czy dostała antybiotyk? i czy powiedzieli Ci od czego gorączka Podejrzliwa

(Hemingway)
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie powiedzieli od czego gorączka,nawet jest lekko opuchnięta,dali antybiotyk,teraz zaczęła pomału zupkę jeść,to mam nadzieje,bedzie dobrze.
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki najważniejsze, że dostała antybiotyk, więc nie będzie zakażenia czy stanu zapalnego i szybko się wszystko zagoi. Dobrze, że jesteście już w domku. Teraz już na pewno będzie lepiej z dnia na dzień. Przekaż córeczce, że była bardzo dzielna. Uśmiechnięta

(Hemingway)
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziekuje Zuziu i Marzkabo za wsparcie w tym dla mnie cięzkim okresie Buziak
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki najgorsze macie za sobą. Teraz juz została tylko rekonwalescencja. Trzymam kciuki, żeby Natalka szybko doszła do siebie, a gorączka ustąpiła.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

marzkaba

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O kurcze Woki to mnie zaskoczyłaś, że mała tak ciężko to znosi...
Ucałuj ją ode mnie, powiedz, że zuch z niej dziewczyna!

A Tobie cóż mogę powiedzieć, uważaj na nią, sprawdzaj czy krew nie leci, bo na krwotok trzeba szybko zareagować, ale napewno do antybiotyków dostała jakieś leki zakrzepowe, więc wszystko będzie ok.
Kiepsko może z nią być w czwartej dobie po zabiegu, bo wtedy jeszcze może dojść ból uszów, opóchlizna jest normalna, możesz jej robić okłady z lodu na szyjkę przyłożyć, ale nie przedobrzaj, bo skóra jest bardzo wrażliwa.

Zobaczysz za dwa tygodnie mała zapomni o zabiegu!
Pierwsze 5-6dni jest ciężkie, później już z górki.

Trzymam kciukasy za wytrwałość Twoją i córci Puszcza oko

Kocham Cię...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: